yanekk

Pasjonat
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

1

O yanekk

  Informacje

  • Imię
   Jan
  • Lokalizacja
   Krk/Wro/Poz

  Auto

  • Model
   80 B4
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   2001
  • Silnik
   1.9 D
  • Kod silnika
   1B
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  384 wyświetleń profilu
  1. yanekk

   Jeżeli ma to być sprzęt do indywidualnego użytku, to szukaj jeszcze wśród urządzeń od Kraft&Dele Rzuć okiem na specyfikację poszczególnych urządzeń. Pod względem ceny do jakości prezentują się dobrze. Kwestią otwartą pozostaje więc dobór takiej, która spełni określone oczekiwania.
  2. A skąd brałeś konstrukcję stalową do takich schodów? Jaki był koszt? I było to robione na 1 czy na 2 profilach?
  3. yanekk

   W tych dużych sklepach internetowych mają przygotowane rozmiarówki dla dojazdówek dla konkretnego modelu samochodu. Może tam dopytaj?
  4. yanekk

   A to się tak nagle, samo pojawiło? Czy coś grzebałeś przy aucie?
  5. yanekk

   Jeżeli jakość powietrza jest kiepska, to nawet nie ma się nad czym zastanawiać. Tutaj gość przeprowadził badanie powietrza, metodą chałupnicza, ale daje to jakiś pogląd co wdychamy na co dzień: https://www.youtube.com/watch?v=WsApf9qwBK0 Oczywiście to wszystko można oczyścić i oczyszczacze powietrza bardzo dobrze się do tego nadają. To co jest istotne, w ich przypadku to filtry - powinny być możliwe szczelne i filtrujące zarówno zarodniki grzybów, kurz, sierść itd -a ale przede wszystkim te najbardziej szkodliwe drobiny wielkości PM2,5 oraz PM10. Z oczyszczaczy możesz sobie sprawdzić urządzenia od Alfda modele Alfda ALR300 lub Alfda ALR550. Oprócz filtracji mają wbudowany czujnik który bada na bieżąco jakość powietrza. Ponad to są stosunkowo ciche, więc mogą pracować w sypialni lub w innych pomieszczeniach gdzie wymagana jest cisza.
  6. Możliwości z tego zakresu jest dosyć... chociaż umówmy się, to jest auto z 2001 roku czyli 17 letni samochód. Ale dobra, nie wnikam. Jeżeli chodzi o AC, to należy czytać OWU, jaki jest tak naprawdę zakres ochrony - albo inaczej, na co należy zwracać uwagę - a zwłaszcza mam tutaj na myśli wyłączenia odpowiedzialności. W sieci masz dosyć dużo porównywarek ubezpieczeniowych które dają jakiś ogólny ogląd sytuacji. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: wygodnie.pl
  7. yanekk

   Jest to możliwe, tylko pomiędzy telefonem a autem, musi zachodzić jakaś forma komunikacji.
  8. Ceny nieruchomości zwłaszcza w dużych miastach np Warszawa, są moim zdaniem oderwane lekko od rzeczywistości. Czy to normalne, że ceny nieruchomości rosną wielokrotnie szybciej niż np zarobki? Pytanie, czy to spekulacja czy rzeczywiście wcześniej mieszkania były niedoszacowane?
  9. Zastanawiamy się nad wstawieniem okna narożnego. Jakie są wady i zalety takiego rozwiązania? Czy ktoś z was posiada i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?
  10. yanekk

   A czy ktoś zmieniał kolor auta przy pomocy takiej foli? Czy to jest trwałe rozwiązanie?
  11. yanekk

   Wkurza mnie to, bo każdemu tylko daj, a mi kto da. Jako przedsiębiorca jestem niesamowicie drenowany, a nawet nic za bardzo z tego nie mam. Służba zdrowia to jakaś d*pa. Infrastruktura drogowa, coś tam się remontuje, ale nadal kiepsko to wygląda. I ta cała masa urzędnicza, którą wy$%# bym na bruk.
  12. W jaki sposób uruchamiane są wasze rejestratory? Po przekręceniu kluczyka czy jakiś czujnik ruchu?
  13. Ostatnio musiałem wymienić szybę z przodu, bo jakiś kamyk spowodował pęknięcie które postępowało. Zastanawiam się nad dodatkowym ubezpieczeniem, bo koszt wymiany szyby spory. Jeżeli ubezpieczenie byłoby za rozsądną kwotę, to w sumie czemu nie.
  14. yanekk

   Nie wiem na jakie przeguby ostatnio trafiłem, ale nie były one dobre, bo po niewiele ponad 15 miesiącach jazdy na nowych znowu coś zaczyna strzelać przy skręcaniu. Tak szybko by padły?
  15. yanekk

   2-3x w tygodniu siłkę można spokojnie odwiedzić, bez większych konsekwencji negatywnych. Oczywiście, każdy powinien ustalić indywidualnie rytm i częstotliwość chodzenia. Częściej nawet by mi się nie chciało. Przetrenowanie - nieprzyjemna sprawa, bo na drugi czy nawet trzeci dzień nic sie nie chce. Lepiej nie dorpowadzać się do takiego stanu. Warto też zastosować się do takich rad jak np tutaj zostały opisane: http://aktywnienaplus.pl/2018/01/01/jak-odpoczywac-miedzy-treningami/ A powinno być okey.