yanekk

Pasjonat
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

1

O yanekk

  Informacje

  • Imię
   Jan
  • Lokalizacja
   Krk/Wro/Poz

  Auto

  • Model
   80 B4
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   2001
  • Silnik
   1.9 D
  • Kod silnika
   1B
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  296 wyświetleń profilu
  1. yanekk

   Można to zrobić na kilka sposobów. Wiadomo, nie każdy ma czas, aby dostatecznie dobrze się do tego przyłożyć lub nie dysponuje odpowiedniej jakości środkami czyszczącymi. W większych miastach jest sporo firm auto detailingowych, które specjalizują się w różnego rodzaju technikach pielęgnacji i renowacji wnętrz: plastików, tapicerek skórzanych itd. Dla przykładu wrzucam opis: https://car-spa.pl/uslugi/myciespa/
  2. yanekk

   Jest to możliwe, tylko pomiędzy telefonem a autem, musi zachodzić jakaś forma komunikacji.
  3. Ceny nieruchomości zwłaszcza w dużych miastach np Warszawa, są moim zdaniem oderwane lekko od rzeczywistości. Czy to normalne, że ceny nieruchomości rosną wielokrotnie szybciej niż np zarobki? Pytanie, czy to spekulacja czy rzeczywiście wcześniej mieszkania były niedoszacowane?
  4. Zastanawiamy się nad wstawieniem okna narożnego. Jakie są wady i zalety takiego rozwiązania? Czy ktoś z was posiada i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?
  5. Bo tak właśnie jest. Gdyby było inaczej, to wszelkie pośrednictwo ubezpieczeniowe straciłoby sens istnienia. Krótko mówiąc, ceny ubezpieczenia są takie same u ubezpieczycieli jak i u pośredników. Zarobek pośredników to trochę taki program partnerski. Ba! Moim zdaniem z pośredników nawet bardziej opłaca się korzystać z tego względu, że masz u nich co najmniej kilkanaście TU. Przykład -> https://superpolisa.pl/
  6. Ten kto Ci montuje instalację gazową, powinien Ci coś zasugerować w tym zakresie. Jest kilka firm które produkują tego typu urządzenia. Te względnie dobrej klasy zaczynają się od około 100 zł w górę. Ich czujność jest taka, nawet jeżeli jakieś drobne ilości pojawią w dłuższym okresie, to informują o tym. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: https://sklep.gkpge.pl/system-piri Na PGE masz systemy PIRI.
  7. yanekk

   A czy ktoś zmieniał kolor auta przy pomocy takiej foli? Czy to jest trwałe rozwiązanie?
  8. yanekk

   To ma być prawna face2face czy może być przez internet? Bo wielu adwokatów czy nawet radców prawnych zajmuje się przygotowywaniem opinii, ekspertyz czy porad prawnych. Przykład: http://www.adwokatniedzialek.pl/porady-prawne/ Oczywiście możesz dopytać na forum prawnym, jest duża szansa, że Ci odpowiedzą, chociaż z tym różnie bywa. Zależy od stopnia skomplikowania danej sprawy.
  9. yanekk

   Wkurza mnie to, bo każdemu tylko daj, a mi kto da. Jako przedsiębiorca jestem niesamowicie drenowany, a nawet nic za bardzo z tego nie mam. Służba zdrowia to jakaś d*pa. Infrastruktura drogowa, coś tam się remontuje, ale nadal kiepsko to wygląda. I ta cała masa urzędnicza, którą wy$%# bym na bruk.
  10. W jaki sposób uruchamiane są wasze rejestratory? Po przekręceniu kluczyka czy jakiś czujnik ruchu?
  11. Ostatnio musiałem wymienić szybę z przodu, bo jakiś kamyk spowodował pęknięcie które postępowało. Zastanawiam się nad dodatkowym ubezpieczeniem, bo koszt wymiany szyby spory. Jeżeli ubezpieczenie byłoby za rozsądną kwotę, to w sumie czemu nie.
  12. yanekk

   Nie wiem na jakie przeguby ostatnio trafiłem, ale nie były one dobre, bo po niewiele ponad 15 miesiącach jazdy na nowych znowu coś zaczyna strzelać przy skręcaniu. Tak szybko by padły?
  13. yanekk

   2-3x w tygodniu siłkę można spokojnie odwiedzić, bez większych konsekwencji negatywnych. Oczywiście, każdy powinien ustalić indywidualnie rytm i częstotliwość chodzenia. Częściej nawet by mi się nie chciało. Przetrenowanie - nieprzyjemna sprawa, bo na drugi czy nawet trzeci dzień nic sie nie chce. Lepiej nie dorpowadzać się do takiego stanu. Warto też zastosować się do takich rad jak np tutaj zostały opisane: http://aktywnienaplus.pl/2018/01/01/jak-odpoczywac-miedzy-treningami/ A powinno być okey.
  14. Zauważyłem też, że sporo osób pracujących w szeroko pojętej branży budowlanej jest na bakier z kwestiami związanymi z BHP. A przecież przy takim montażu gładzi kurzy się niemiłosiernie. Kuch wchodzi dosłownie wszędzie, ale najgorzej sytuacja wygląda z drogami oddechowymi, bo to one powinny być chronione w pierwszej kolejności. A wystarczyłaby przecież taka maska: http://aciro.pl/polmaska-3m-serii-6000.html Podobnie jest z dźwiękami czy wibracjami.
  15. Przy budowie takiego garażu można ewentualnie jeszcze zastosować materiały które to mają zwiększoną odporność ogniową. Mam tutaj na myśli chociażby płyty ogniochronne, opcjonalnie natryski termoizolacyjne, masy i zaprawy ogniochronne czy kołnierze i kasetony ogniochronne które też się stosuje w celu ograniczenia ewentualnego rozprzestrzeniania się zagrożenia pożarowego. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://www.promattop.pl/pl-pl/products - witryna na której można znaleźć specyfikację poszczególnych wyrobów. Myślę, że o takie rzeczy należałoby zadbać już na etapie projektowania.