Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Pełen przelot Dzwięk jest super, tłumiki precz, niech Ci tlumikarz wspawa rury zamiast tłumików i katów. Katy sprzedasz za minimum 500zł Najwyżej zostaw ostatni tłumik..
  2. Na naklejce z tyłu pisze Unitra Tonsil ZG ( i tu jest napisane długopisem ktory wyblakł ) i chyba 13.98.9-520 8 OHM Ile W to juz nie odczytam wgl. A pod tym jeszcze naklejka "11030" Z drugiej kolumny wyczytalem ze jest 90W
  3. Dalej to nie to Dobra rano wrzuce bo i tak padam z sił a pewnie wszyscy spią Wstaje i cykam foty Kolumny są "stare" Te co pokazałeś nie mają idealnie w jednej lini tych głośników, u mnie są idealnie w prostej lini jeden pod drugim.. Ale to już rano się dowiem myśle co mam Rok temu miałem w nich średniotonowki i nisko "regenerowane" bo były całe sparciałe i mi zmienili membrany te boki i moze cewki nie pamiętam. Ciekawe czy to coś warte będzie Oto on
  4. Kanikuły może ?
  5. W robocie jestem, jak wroce to zrobie i wrzuce
  6. Żadne z tych mam 3 głosniki i sa ustawione pionowo syczka na gorze nizej sredniotonowka i na dole niskotonowka. i po bokach wywietrzniki bodajże... I nie wiem jaki to... z tylnej tabliczki nie odczytam bo juz sie nie doczytam... wiem ze altus/alton/tonsil.. i wszystkie trzy są pionowo...
  7. Hej, Chce sprzedać 2 kolumny, tylko nie wiem jaki to model po zdjeciach na google i allegro też nie widze takich.. Zna sie ktoś ? Jeśli tak to wrzuce ich zdjęcia
  8. kubson odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Turyn i Barca wejdzie, grube hajsy na nie poszły
  9. kubson odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Barcelona I Turyn wchodzą też tak myślicie ?
  10. W rodzinie jest A6 C5, własciciel 55 letni. ma felgi 18nastki. nie chce innych bo mowi ze fajne
  11. Rajdówke do cywila porównujesz ? Prosze Cie
  12. kubson odpowiedział(a) na gigss temat w Audi A4 B5
    Czujnik G62
  13. Zrób coś z tymi progami bo przód RS4 a bok auta wygląda okropnie ;/
  14. Ja miałem MS w quattro na 15nastkach. Przejeździłem ze 2 lata i nic nie stukało wszystko było sztywne Jakbym miał 19nastki i glebe to bym ich nie założył. Ale jak miałem 15nastki i ori zawieche to mówie kupie MS i 2 lata wytrzymały i jeszcze by jeździły A kupiłem od kogoś z forum co miał/ma hurtownie
  15. kubson odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja tam myśle ze Legia siądzie, bo ajax to wgl nie strzela nawet u siebie ostatnimi czasy
  16. Ja swoją miałem 5 lat AFB. Zmieniłem pare razy olej, no i w sumie mnie nie zawiodła Zmieniłem tylko odme, zregenerowałem pompe wtryskową i wymieniłem przepływomierz i jakieś tam wężyki ale to taniocha.. Wałki były ciągle żyleta A olej Magnatec 10w40 i ja tam złego słowa na niego nie powiem I emerycko nie było nią jeżdzone zakres dla diesla w pełni wykorzystywalny każdego dnia
  17. Myśle założyć gaz i mam do was pytanie czy takie podzespoły będą dobre. Pacjent 2.8 na podwójnym vanosie z e38 UKŁAD STERUJĄCY AC STAG 300 6 ISA-2 LISTWA WTRYSKOWA POJEDYNCZA 6 CYLINDROW HANA REDUKTOR AC STAG R01 250KM MIESZALNIK LPG BRC BLOS SYSTEMZ góry wielkie dzięki
  18. kubson opublikował(a) temat w Inne marki
    Siemka Było A4, jest Bmw Są minusy nie czekam z utęsknieniem na zimę A tak to jestem w sumie zadowolony z tej zmiany Wyposażenie dość skromne, ale klima, skóra, telefon, automat jest więc wporzo Nazwa modelu: 728i Wersja: Europa Kod typu: GE21 E-Kod: E38 Nadwozia: Sedan Kierownicy: z lewej Liczba drzwi: 4 Silnik: M52 - 2,80 l (142kW) Napęd: napęd na tylne koło Skrzynia biegów: automatyczna Kolor zewnętrzny: Fjord Szary Metallic (310) Wnętrze: Standardowy Skóra / Black (N6SW) Data produkcji: 26.08.1996 Kod Standardowe wyposażenie Wyposażenie standardowe S202A Steptronic Steptronic S214A Automatyczna kontrola stabilności (ASC + T), automatyczna kontrola stabilności (ASC + T) Przedni podłokietnik Podłokietnik przedni S473A S548A km prędkościomierza licznika kilometrów skalibrowany prędkościomierz S555A Komputer pokładowy V z pilotem S806A Trzecie światło hamowania Funkcje Specjalny kod dodatkowego sprzętu S278A BMW LA wheel Styling BMW System alarmowy S302A S320A Model eliminacji logo S401A szyberdach elektryczny wózka-up-and-slide-back S423A Maty podłogowe dywaniki welurowe S428A Ostrzeżenie i zestaw pierwszej pomocy trójkąt ostrzegawczy i apteczka S441A Pakiet dla palących Elektryczna regulacja fotela S459A z pamięci foteli, Torba torba S464A narciarski Ski S494A Podgrzwanie fotela kierowcy / pasażera S510A Celem kontroli poziomowania reflektorów Reflektor Klimatyzacja automatyczna S534A Telefon S629A samochodów z D-Sieć Czytnik kart przednia telefon samochodowy (GSM) Wersja L801A kraju Niemcy Niestety aktualnie mam tylko jedno zdjęcie bo pogoda licha, na dniach wrzucę coś więcej Z wydechu wycięte 2 katy i wspawana prosta rura, fajnie chodzi
  19. I chyba najprostsze ale to tylko w lato działa. Odpalanie na gorącym silniku jak jest gorąco. Na słabej pompie będzie kręcił po pare sekund. Mi po tym jak długo kręcił w następne lato całkiem padło vp44.
  20. Witam, gram w to. ale mam medium 1 na pierwszym poziomie ulepszonego na maxa. I teraz nie wiem co dalej robić bo czołgami na 2 i 3 poziomie idzie mi bardzo źle.. Jakie czołgi wybierać po kolei do każdego poziomu pomoże ktoś ?
  21. Dzięki wielkie
  22. Gdzie można kupić te tarcze OZ ? Może Ty masz na sprzedaż ten komplet ?
  23. Witam Zestaw dla znajomego, który jezdzi dość dynamicznie. Szuka klocków i tarcz na tył do 400zł/200zł na strone. Jeśli ktoś może polecić coś odrazu z linkiem to bardzo fajnie by było
  24. Też miałem taki problem, strzal w tyłek z wiatrówki przyniósl rezultat. kotek "uciekł" i już go nigdy nie widzialem, nawet na dzielnicy
  25. 4 lata użytkowania ii nowa odma, pompa wtryskowa, alternator, przepływomierz i jakaś tam rolka. chyba tyle wymieniałem w silniku. w tym roku jeszcze rozrząd zmieniam i dziękuje. a z silnika jestem zadowolony:wink: na nowej pompie wtryskowej i mniejsze spalanie i lepiej z dołu ciągnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.