Treść opublikowana przez kubson
-
Audi 2.5tdi 163km pełen przelot ?
Pełen przelot Dzwięk jest super, tłumiki precz, niech Ci tlumikarz wspawa rury zamiast tłumików i katów. Katy sprzedasz za minimum 500zł Najwyżej zostaw ostatni tłumik..
-
Altus/Tonsil zna sie ktoś ?
Na naklejce z tyłu pisze Unitra Tonsil ZG ( i tu jest napisane długopisem ktory wyblakł ) i chyba 13.98.9-520 8 OHM Ile W to juz nie odczytam wgl. A pod tym jeszcze naklejka "11030" Z drugiej kolumny wyczytalem ze jest 90W
-
Altus/Tonsil zna sie ktoś ?
Dalej to nie to Dobra rano wrzuce bo i tak padam z sił a pewnie wszyscy spią Wstaje i cykam foty Kolumny są "stare" Te co pokazałeś nie mają idealnie w jednej lini tych głośników, u mnie są idealnie w prostej lini jeden pod drugim.. Ale to już rano się dowiem myśle co mam Rok temu miałem w nich średniotonowki i nisko "regenerowane" bo były całe sparciałe i mi zmienili membrany te boki i moze cewki nie pamiętam. Ciekawe czy to coś warte będzie Oto on
-
poszukiwania utworu
Kanikuły może ?
-
Altus/Tonsil zna sie ktoś ?
W robocie jestem, jak wroce to zrobie i wrzuce
-
Altus/Tonsil zna sie ktoś ?
Żadne z tych mam 3 głosniki i sa ustawione pionowo syczka na gorze nizej sredniotonowka i na dole niskotonowka. i po bokach wywietrzniki bodajże... I nie wiem jaki to... z tylnej tabliczki nie odczytam bo juz sie nie doczytam... wiem ze altus/alton/tonsil.. i wszystkie trzy są pionowo...
-
Altus/Tonsil zna sie ktoś ?
Hej, Chce sprzedać 2 kolumny, tylko nie wiem jaki to model po zdjeciach na google i allegro też nie widze takich.. Zna sie ktoś ? Jeśli tak to wrzuce ich zdjęcia
-
Piłka nożna
Turyn i Barca wejdzie, grube hajsy na nie poszły
-
Piłka nożna
Barcelona I Turyn wchodzą też tak myślicie ?
-
Rarytasy w samochodzie o których właściciel nie ma pojęcia:)
W rodzinie jest A6 C5, własciciel 55 letni. ma felgi 18nastki. nie chce innych bo mowi ze fajne
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Rajdówke do cywila porównujesz ? Prosze Cie
- temperatura na desce
-
[B5] A4 1.8T avant nowe mody
Zrób coś z tymi progami bo przód RS4 a bok auta wygląda okropnie ;/
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja miałem MS w quattro na 15nastkach. Przejeździłem ze 2 lata i nic nie stukało wszystko było sztywne Jakbym miał 19nastki i glebe to bym ich nie założył. Ale jak miałem 15nastki i ori zawieche to mówie kupie MS i 2 lata wytrzymały i jeszcze by jeździły A kupiłem od kogoś z forum co miał/ma hurtownie
-
Piłka nożna
Ja tam myśle ze Legia siądzie, bo ajax to wgl nie strzela nawet u siebie ostatnimi czasy
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Ja swoją miałem 5 lat AFB. Zmieniłem pare razy olej, no i w sumie mnie nie zawiodła Zmieniłem tylko odme, zregenerowałem pompe wtryskową i wymieniłem przepływomierz i jakieś tam wężyki ale to taniocha.. Wałki były ciągle żyleta A olej Magnatec 10w40 i ja tam złego słowa na niego nie powiem I emerycko nie było nią jeżdzone zakres dla diesla w pełni wykorzystywalny każdego dnia
-
Bmw 2.8 Ocencie podzespoły
Myśle założyć gaz i mam do was pytanie czy takie podzespoły będą dobre. Pacjent 2.8 na podwójnym vanosie z e38 UKŁAD STERUJĄCY AC STAG 300 6 ISA-2 LISTWA WTRYSKOWA POJEDYNCZA 6 CYLINDROW HANA REDUKTOR AC STAG R01 250KM MIESZALNIK LPG BRC BLOS SYSTEMZ góry wielkie dzięki
-
Bmw e38
Siemka Było A4, jest Bmw Są minusy nie czekam z utęsknieniem na zimę A tak to jestem w sumie zadowolony z tej zmiany Wyposażenie dość skromne, ale klima, skóra, telefon, automat jest więc wporzo Nazwa modelu: 728i Wersja: Europa Kod typu: GE21 E-Kod: E38 Nadwozia: Sedan Kierownicy: z lewej Liczba drzwi: 4 Silnik: M52 - 2,80 l (142kW) Napęd: napęd na tylne koło Skrzynia biegów: automatyczna Kolor zewnętrzny: Fjord Szary Metallic (310) Wnętrze: Standardowy Skóra / Black (N6SW) Data produkcji: 26.08.1996 Kod Standardowe wyposażenie Wyposażenie standardowe S202A Steptronic Steptronic S214A Automatyczna kontrola stabilności (ASC + T), automatyczna kontrola stabilności (ASC + T) Przedni podłokietnik Podłokietnik przedni S473A S548A km prędkościomierza licznika kilometrów skalibrowany prędkościomierz S555A Komputer pokładowy V z pilotem S806A Trzecie światło hamowania Funkcje Specjalny kod dodatkowego sprzętu S278A BMW LA wheel Styling BMW System alarmowy S302A S320A Model eliminacji logo S401A szyberdach elektryczny wózka-up-and-slide-back S423A Maty podłogowe dywaniki welurowe S428A Ostrzeżenie i zestaw pierwszej pomocy trójkąt ostrzegawczy i apteczka S441A Pakiet dla palących Elektryczna regulacja fotela S459A z pamięci foteli, Torba torba S464A narciarski Ski S494A Podgrzwanie fotela kierowcy / pasażera S510A Celem kontroli poziomowania reflektorów Reflektor Klimatyzacja automatyczna S534A Telefon S629A samochodów z D-Sieć Czytnik kart przednia telefon samochodowy (GSM) Wersja L801A kraju Niemcy Niestety aktualnie mam tylko jedno zdjęcie bo pogoda licha, na dniach wrzucę coś więcej Z wydechu wycięte 2 katy i wspawana prosta rura, fajnie chodzi
-
Kupując 2,5 V6 B5 na co zwracać uwagę?? by KrzysiekA4
I chyba najprostsze ale to tylko w lato działa. Odpalanie na gorącym silniku jak jest gorąco. Na słabej pompie będzie kręcił po pare sekund. Mi po tym jak długo kręcił w następne lato całkiem padło vp44.
-
WOT - World of Tanks
Witam, gram w to. ale mam medium 1 na pierwszym poziomie ulepszonego na maxa. I teraz nie wiem co dalej robić bo czołgami na 2 i 3 poziomie idzie mi bardzo źle.. Jakie czołgi wybierać po kolei do każdego poziomu pomoże ktoś ?
-
Golf 4 mocne tarcze/klocki na tył
Dzięki wielkie
-
Golf 4 mocne tarcze/klocki na tył
Gdzie można kupić te tarcze OZ ? Może Ty masz na sprzedaż ten komplet ?
-
Golf 4 mocne tarcze/klocki na tył
Witam Zestaw dla znajomego, który jezdzi dość dynamicznie. Szuka klocków i tarcz na tył do 400zł/200zł na strone. Jeśli ktoś może polecić coś odrazu z linkiem to bardzo fajnie by było
-
"Chyba widziałem kotecka". Czyli jak się pozbyć kota?
Też miałem taki problem, strzal w tyłek z wiatrówki przyniósl rezultat. kotek "uciekł" i już go nigdy nie widzialem, nawet na dzielnicy
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
4 lata użytkowania ii nowa odma, pompa wtryskowa, alternator, przepływomierz i jakaś tam rolka. chyba tyle wymieniałem w silniku. w tym roku jeszcze rozrząd zmieniam i dziękuje. a z silnika jestem zadowolony:wink: na nowej pompie wtryskowej i mniejsze spalanie i lepiej z dołu ciągnie