Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi 2.5tdi 163km pełen przelot ?


Wegor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich planuje wsadzić do mojej audi pełny przelot :) chciał bym by to fajnie brzmiało dla ucha. Nie znam się na takich zabiegach więc proszę was o pomoc mianowicie jakie to są koszta, ile cali rura i czy w Lubuskim bądź Dolnośląskim da się to wykonać ???

Coś tam czytałem i też kilka filmików innych właścicieli audi oglądałem więc wiem że to jest możliwe tylko gdzie i jakie to są koszta ??

proszę o wasze wsparcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelen przelot bedzie tani kolo 1500 kazdy kolejny tłumik to dodatkowy koszt a brzmienie diesla bez tłumików dla mnie jest straszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj link do jakiegos dobrego filmiku bez katalizatorów w 2,5 chciałem posłuchać jaki ma dźwięk ale nie mogę znaleźć nic konkretnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magnaflow firma ktora robi dobre i przystepne cenowo tlumiki wg mnie jaki motor to sobie musisz poszukac, ale widze ze masz v6 tdi to moze best performance cos wymysla ostanio zamontowali taki wydech:

i link do profilu

https://www.facebook.com/pages/Best-Performance/166397250089420?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen przelot :)

Dzwięk jest super, tłumiki precz, niech Ci tlumikarz wspawa rury zamiast tłumików i katów. Katy sprzedasz za minimum 500zł :) Najwyżej zostaw ostatni tłumik.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co myślałem to wywalić dwa katy i przelot z kwasiaka wpakować... I własnie to mnie ciekawi jak by zdało egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne na pewno cos trzeba oowycinac ile to zalezy od wlasnych preferencji haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wiele też nie można bo ten basowy dźwięk głowe rozsadzi na dłuższej trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelen przelot bedzie tani kolo 1500 kazdy kolejny tłumik to dodatkowy koszt a brzmienie diesla bez tłumików dla mnie jest straszne

ile ? po wycince i sprzedaży katów jeszcze Ci na dobrą flaszkę zostanie.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/310917-zamiennik-2-katalizatorow-w-25tdi/?p=4433173

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj nakręcić filmik po całej operacji i tu wrzucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem, przelot bez tłumików, rury fabrycznej średnicy za katami. Gadało fajnie, ale w okolicy 3 tys obr rezonans rozwala łeb i na trasie można dostać zajoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dobrze rozumiem, to pozbyłeś się:

- katalizatora

- tłumika środkowego

- oraz tłumiki końcowe (lewy i prawy)

był pełen przelot i niestety jest zbyt głośno? masz nagrany odgłos? kurcze chciałbym to usłyszeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalizatory zostały, cały układ wydechowy za katalizatorami został zdjęty i zastąpiony rurą bez tłumików środkowego i końcowych.

Na postoju gadało fajnie, bulgot trochę jak amerykańskie V8 ;). Dźwięk przy przyspieszaniu od niskich obrotów też ok, ale to się nie nadawało do jazdy w trasach, w granicach 2-3 tys. obrotów było głośno i przede wszystkim męczyło to dudnienie.

Nie nagrałem niestety dźwięku, ale na YT jest kilka przelotów w 2.5, jeden gość nagrał dźwięk podczas przyspieszania i na wysokich obrotach słychać jak się mikrofon przesterowuje. Prosta rura to jest moim zdaniem pomyłka, być może zostawienie środkowych tłumików wytłumiło ten rezonans.

Edytowane przez majkel_majki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zacznę od wycięcia katalizatora, jazda próbna w pełnym zakresie obrotów i po odgłosie zobaczymy czy będą kolejne cięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wegor zrobiłeś ten pełen przelot?

Sory ze tak długo mnie nie było, nie nie zrobiłem wyciołem tylko kata i na tym zostało, brak czasu :kwasny: .

Gość który miał to wykonać auto na 4 dni gdzie ja musze jezdzić autem do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...