Treść opublikowana przez kubson
-
Problem z Fiatem 126 P :D
Witam Pisze w imieniu kolegi, problem z tą świetną maszyną zaczął sie od tego ze jadąc ostry zakręt wyskoczył 3 bieg i przestał wchodzić. Okazało sie ze skrzynia sie przekrzywiła i zostały wymienione poduchy pod skrzynią i lizak po ustawieniu było ok poza wstecznym (pare metrów do tyłu i koła sie blokowały). Następnie podczas zabawy koła sie zablokowały biegi sie poprzestawiały ale kolejny raz pomogło ustawienie skrzyni. Aż tu nagle 3 raz podczas zabawy zblokowało koła, na żadnym położeniu lewarka nie ma luzu. 1 wchodzi (ale nie ma tam pierwszego biegu tylko coś wyższego typu 3,4), 2 wchodzi( także wysoki bieg), 3 nie wchodzi, 4 nie wchodzi, wsteczny nie wchodzi. W położeniu lewarka na `luzie` jest dwójka. Ustawienie skrzyni na poduchach już nie pomaga. W jakiś sposób jeszcze ją można wyregulować ?? Czy skrzynia do wymiany już ?? Prosze fachowców o wypowiedzi pozdrawiam i dziękuje w imieniu kolegi
-
[ALL TDI] Co lepsze dla silnika?
Odpal poczekaj z 15 sekund i ruszaj powoli
-
[ALL B5] Vag wyrzuca błąd - 17125 /Skrzynia Tiptronic
Ale olej właściwy jest zalany ??? Tu masz liste co dalej sprawdzić http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17125/P0741/001857
-
[ALL B5] Vag wyrzuca błąd - 17125 /Skrzynia Tiptronic
Napisałem Ci już co sprawdzić w poprzednim temacie
-
[B5 AJM] Duże spalanie, nie mozna osiągnąć prędkość max, 170-180km/h
Co do błędu to na pierwszy ogień poziom oleju a następnie wg listy http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17125/P0741/001857
-
[B5 AJM] Duże spalanie, nie mozna osiągnąć prędkość max, 170-180km/h
A jak doszedles do tego ze oleju w automacie jest zaduzo, bo chyba nie VAG-iem...? I to tez nie powod do wiekszego spalania. Tak jak pisales 13 litrow. Piszesz ze turbo łapie gdzies powietrze... i co znalazles gdzie to jest...? I jak sie to stalo ze nagle auto zaczelo mniej palic...? Piszesz ze VCDS-Lite_1.0 dziala super... robiles logi...? Bo nie widze ich w dziale diagnostyka VAG...? ps. do mar_92... Robert prosze nie zlamuj mnie... to ile wedlug Ciebie powinien mi ten automat palic w zimie? Czytałem ze jeśli w automacie jest za dużo oleju to może zdecydowanie wiięcej palić. Arkadia i jak dynamika teraz sie poprawiła ?
-
[B7 BPW] Unieruchomienie oraz brak możliwości uruchomienia silnika po paru ósemeczkach bokiem!?
Dlatego dla mnie jest bardzo dziwne ze to tłoki spuchły po 30 sekundach. To chyba coś innego
-
[B7 BPW] Unieruchomienie oraz brak możliwości uruchomienia silnika po paru ósemeczkach bokiem!?
30 sekund zabawy, na niskich obrotach ( twierdze tak gdyż myslales ze bylo za malo obrotów i zgasnął) i by tłoki spuchły.... Czy czasem wiekszym obciązeniem nie jest przyśpieszanie z butem w podłodze od kręcenia przez 30 sekund bączkow po śniegu ?? Słabe te diesle
-
[B5 AKN] Nowa odma, vs stary typ, czy da się założyć?
Po fakcie zmiany w swoim na ten stary typ, wyczytałem ze pare osób założyło nowy typ i wszystko było ok . Jak będzie znowu koniecznosc u mnie zmiany to włoże tą nowego typu
-
Siłownia
No dokupię jeszcze ten modlitewnik HZ1, a obciążenie jakie polecasz koniecznie żeliwne ?
-
Siłownia
A obciążenie jakie polecasz tylko żeliwne ??[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 17:35_________________________________________________Dobrze michal_s87, że mi o nich napisałeś znalazłem fajną ławke http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/2/2
-
Siłownia
Siemka mam pytanko ta ławka za 330zł to dobry wybór czy lepiej dopłacić i wziąść tą droższą ? Ta tańsza chyba mało stabilna może być hmm ?? http://allegro.pl/magnus-bh40kg-lawka-modlitewnik-stojaki-hit-i2043259472.html http://allegro.pl/lawka-treningowa-7828lb-thorn-dostawa-gratis-i2070530075.html z góry dzieki za odpowiedziedź i pozdro
-
[B6 AWX] Jak sprawdzić czy i które łożysko do wymiany??
Jeśli skręcasz w prawo i szum sie wzmaga to lewe do wymiany, skręcasz w lewo szum sie wzmaga to prawe do wymiany
-
[B5 AHU] Max prędkość 160 km/h
Przecież autor napisał ze wymienił sprzęgło i zregenerował skrzynie i już mu idzie 190
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Jadąc dzisiaj na narty, górki w lesie były moje fwd sie kopały ja spokojnie przejezdzałem Natomiast wracając drugą drogą na zjeździe prawie że pionowym quattro mi już nie pomogło pare aut leżalo w rowach ale jakoś opanowałem fure i zjechałem hehee jeszcze na liczniku pokazalo sie 0km/h i abs przestał działać, fajnie auto potańczyło wtedy A co do zakrętów to fajnie wygląda B5 chodzące bokami w zakretach
-
Muzyka w naszych autkach
Moocno
-
[ALL B5] Automat(zwykły) brak przyśpieszenia
Podłącz VAGA i sprawdź błędy to po pierwsze
-
F1, Rajdy i Motorsport
Norbi skąd o tym wiesz :>?
-
Dakar 2014
Hołowczyc przecież swój pierwszy dakar zakończył na 60 miejscu, Małyszowi idzie bardzo dobrze
-
[B6 AWX] Bez przepływomierza lepiej wkręca się na obroty i turbo nie szura
Mała rada ode mnie zrób komplet logów wrzuć w dział diagnostyka i będzie wiadomo
-
[B5 ACK] "Niezdecydowana skrzynia" TIPTRONIC - dziwne zachownie
Wie ktoś coś na ten temat ??
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
raaakieetaa http://www.joemonster.org/filmy/40571/Powrot_do_przyszlosci_7
-
Muzyka w naszych autkach
- Zatrzymajmy proceder cofania liczników w Polsce
Poszło- [INNE] Ile litrow oleju wchodzi do 2,7 lub 3,0 tdi
Ja leje Castrola i żadnych skutków ubocznych nie widze. - Zatrzymajmy proceder cofania liczników w Polsce