Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Witam Pisze w imieniu kolegi, problem z tą świetną maszyną zaczął sie od tego ze jadąc ostry zakręt wyskoczył 3 bieg i przestał wchodzić. Okazało sie ze skrzynia sie przekrzywiła i zostały wymienione poduchy pod skrzynią i lizak po ustawieniu było ok poza wstecznym (pare metrów do tyłu i koła sie blokowały). Następnie podczas zabawy koła sie zablokowały biegi sie poprzestawiały ale kolejny raz pomogło ustawienie skrzyni. Aż tu nagle 3 raz podczas zabawy zblokowało koła, na żadnym położeniu lewarka nie ma luzu. 1 wchodzi (ale nie ma tam pierwszego biegu tylko coś wyższego typu 3,4), 2 wchodzi( także wysoki bieg), 3 nie wchodzi, 4 nie wchodzi, wsteczny nie wchodzi. W położeniu lewarka na `luzie` jest dwójka. Ustawienie skrzyni na poduchach już nie pomaga. W jakiś sposób jeszcze ją można wyregulować ?? Czy skrzynia do wymiany już ?? Prosze fachowców o wypowiedzi pozdrawiam i dziękuje w imieniu kolegi
  2. Odpal poczekaj z 15 sekund i ruszaj powoli
  3. Ale olej właściwy jest zalany ??? Tu masz liste co dalej sprawdzić http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17125/P0741/001857
  4. Napisałem Ci już co sprawdzić w poprzednim temacie
  5. Co do błędu to na pierwszy ogień poziom oleju a następnie wg listy http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17125/P0741/001857
  6. A jak doszedles do tego ze oleju w automacie jest zaduzo, bo chyba nie VAG-iem...? I to tez nie powod do wiekszego spalania. Tak jak pisales 13 litrow. Piszesz ze turbo łapie gdzies powietrze... i co znalazles gdzie to jest...? I jak sie to stalo ze nagle auto zaczelo mniej palic...? Piszesz ze VCDS-Lite_1.0 dziala super... robiles logi...? Bo nie widze ich w dziale diagnostyka VAG...? ps. do mar_92... Robert prosze nie zlamuj mnie... to ile wedlug Ciebie powinien mi ten automat palic w zimie? Czytałem ze jeśli w automacie jest za dużo oleju to może zdecydowanie wiięcej palić. Arkadia i jak dynamika teraz sie poprawiła ?
  7. Dlatego dla mnie jest bardzo dziwne ze to tłoki spuchły po 30 sekundach. To chyba coś innego
  8. 30 sekund zabawy, na niskich obrotach ( twierdze tak gdyż myslales ze bylo za malo obrotów i zgasnął) i by tłoki spuchły.... Czy czasem wiekszym obciązeniem nie jest przyśpieszanie z butem w podłodze od kręcenia przez 30 sekund bączkow po śniegu ?? Słabe te diesle
  9. Po fakcie zmiany w swoim na ten stary typ, wyczytałem ze pare osób założyło nowy typ i wszystko było ok . Jak będzie znowu koniecznosc u mnie zmiany to włoże tą nowego typu
  10. kubson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No dokupię jeszcze ten modlitewnik HZ1, a obciążenie jakie polecasz koniecznie żeliwne ?
  11. kubson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A obciążenie jakie polecasz tylko żeliwne ??[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 17:35_________________________________________________Dobrze michal_s87, że mi o nich napisałeś znalazłem fajną ławke http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/2/2
  12. kubson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Siemka mam pytanko ta ławka za 330zł to dobry wybór czy lepiej dopłacić i wziąść tą droższą ? Ta tańsza chyba mało stabilna może być hmm ?? http://allegro.pl/magnus-bh40kg-lawka-modlitewnik-stojaki-hit-i2043259472.html http://allegro.pl/lawka-treningowa-7828lb-thorn-dostawa-gratis-i2070530075.html z góry dzieki za odpowiedziedź i pozdro
  13. Jeśli skręcasz w prawo i szum sie wzmaga to lewe do wymiany, skręcasz w lewo szum sie wzmaga to prawe do wymiany
  14. Przecież autor napisał ze wymienił sprzęgło i zregenerował skrzynie i już mu idzie 190
  15. Jadąc dzisiaj na narty, górki w lesie były moje fwd sie kopały ja spokojnie przejezdzałem Natomiast wracając drugą drogą na zjeździe prawie że pionowym quattro mi już nie pomogło pare aut leżalo w rowach ale jakoś opanowałem fure i zjechałem hehee jeszcze na liczniku pokazalo sie 0km/h i abs przestał działać, fajnie auto potańczyło wtedy A co do zakrętów to fajnie wygląda B5 chodzące bokami w zakretach
  16. Moocno
  17. Podłącz VAGA i sprawdź błędy to po pierwsze
  18. Norbi skąd o tym wiesz :>?
  19. kubson odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Hołowczyc przecież swój pierwszy dakar zakończył na 60 miejscu, Małyszowi idzie bardzo dobrze
  20. Mała rada ode mnie zrób komplet logów wrzuć w dział diagnostyka i będzie wiadomo
  21. Wie ktoś coś na ten temat ??
  22. raaakieetaa http://www.joemonster.org/filmy/40571/Powrot_do_przyszlosci_7
  23. Ja leje Castrola i żadnych skutków ubocznych nie widze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.