Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Fiatem 126 P :D


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisze w imieniu kolegi, problem z tą świetną maszyną zaczął sie od tego ze jadąc ostry zakręt wyskoczył 3 bieg i przestał wchodzić. Okazało sie ze skrzynia sie przekrzywiła i zostały wymienione poduchy pod skrzynią i lizak po ustawieniu było ok poza wstecznym (pare metrów do tyłu i koła sie blokowały). Następnie podczas zabawy koła sie zablokowały biegi sie poprzestawiały ale kolejny raz pomogło ustawienie skrzyni. Aż tu nagle 3 raz podczas zabawy zblokowało koła, na żadnym położeniu lewarka nie ma luzu. 1 wchodzi (ale nie ma tam pierwszego biegu tylko coś wyższego typu 3,4), 2 wchodzi( także wysoki bieg), 3 nie wchodzi, 4 nie wchodzi, wsteczny nie wchodzi. W położeniu lewarka na `luzie` jest dwójka. Ustawienie skrzyni na poduchach już nie pomaga.

W jakiś sposób jeszcze ją można wyregulować ?? Czy skrzynia do wymiany już ?? :decayed:

Prosze fachowców o wypowiedzi :D

pozdrawiam i dziękuje w imieniu kolegi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś jak miałem malucha to 3 była wciskana- jak wsteczny, a wstecznego znowu nie miałem ale jakoś sobie radziłem :naughty:. Problem był z synchronizatorem biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobne problemy, Musicie ustawić odpowiednio skrzynie prawo-lewo. Jest z tym zabawy trochę. Do tego warto spróbować odwrócić lizak, u mnie lepiej biegi wchodziły. Warto zobaczyć też w jakim stanie jest ta sprężyna co silnik trzyma .

Tylko skoro piszesz że koła blokuje podczas jazdy to może być problem już w skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...