Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leon13

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. lepiej zrobic tak jak bylo ogryginalnie
  2. automaty drogie[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 17:16_________________________________________________wiec lepiej przezucac ale che miec pewnosc ze nie bedzie problemów
  3. pytalem sie w serwisie: sprzegielka w skrzyni slizgaja-koszt rozedarcia to 3,5tys/zł + czesci. wole jednak przezucic na manuala.
  4. mysle o przezudce na manual [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 22:33_________________________________________________czy beda potem jakies powiklania jak przezuce na manuala.moze miał ktos taki samochod.jesli tak to prosze o opisanie czy nie ma z nim zadnych problemów
  5. sprzeglo hydrokinetyczne-to jest konwerter a mi chodzi o jakies sprzegielka w skrzyni. Mechanik mowił ze to one robia robote.moze wiecie jak sie nazywaja
  6. podobno w skrzyni jest jakies sprzegło jak sie nazywa
  7. a czy elektronika ma cos do tego
  8. auto powyżej prędkości ok 30km/h po dodaniu gazu ma słabe przyspieszenie. Jak dodaje mu się gazu to słychać ryk silnika ale auto nie wiele przyspiesza. jednak dodając mu trochę gazu ma słabe przyspieszenia ale zbiera się pomału i dojdzie nawed do 100km/h.
  9. nie[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 14:52_________________________________________________ogolnie biegi działaja prawidlowo[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 14:53_________________________________________________wszystko jest okej tylko są 3 ale 1-od prędkości 30 słabo ciągnie----reszta biegów działa oke 2-na zegarach nie pokazuje przełożenia biegów 3-czasami nie ma światła wstecznego,ale gdy już jest światło cofania to jak przełanczam na "N" to świeci
  10. ja bym obstawiał to sprzegło w skrzyni.Jak mi ktos mogł co o tym sprzegle napisac np. jak sie nazywa,cena itp odkat mam samochod na lewarek nic mi sie nie wylało.auto mam od niedawna wiec moze osciu cos wylał
  11. macie jakies inne diagnozy[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 20:02_________________________________________________ ;(
  12. ale na zegarach nie ma zadnych bledów. swieci sie tylko kontrolka airbag. dodam jeszcze ze gdy zalancza sie wsteczny bieg to czasami nie ma swiatla wstecznego ale jak juz jest swiatlo wsteczne swieci tez w pozycji "N"[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 19:19_________________________________________________a jezeli bylo by to sprzeglo w skrzyni to jakie i ile by to kosztowało
  13. nie mam pojecia o automatach, co to znaczy w trybie awaryjnym,co jest do wymiany[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 18:51_________________________________________________a to sprzegło w skrzyni[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 18:51_________________________________________________skoro jest w trybie awaryjnym to co jest uszkodzone [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 18:53_________________________________________________przezucanie biegów jest plynne i inne biegi działaja prawidłowo
  14. on tez tak mowił ale nie wiem o jakie sprzegło chodzi[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 18:30_________________________________________________gdzie ono jest
  15. bylem u mechanika i mowił ze to nie bedzie olej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.