Treść opublikowana przez kubson
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Poprzednia felga była dla mnie dużo lepsza, gdybyś ściągnał te `dodatki` to by było super A opona przy napędzie quattro `powinna` być identyczna z przodu i z tyłu
-
Muzyka w naszych autkach
- F1, Rajdy i Motorsport
na sekunde przed tym incydentem Hamiltonowi sie na dosłownie chwile DRS uruchomił. Button pojechał niezły wyścig, Schumacher też niczego sobie- F1, Rajdy i Motorsport
Może ale to chyba nie w jego stylu być tak spokojnym, ale może był bardzo wkurzony i nawet juz nie chciał hamować przed tą bariera z opon co na końcu uderzył sam nie wiem- F1, Rajdy i Motorsport
Fajny wyścig :> Wy też mieliście wrażenie, że Hamilton na chwile stracił przytomnosc po tym wypadku ?- F1, Rajdy i Motorsport
Nikt nawet przez Senne nie zwrócił uwagi, że Massa jest 4 a Alonso 8 he he I największe objawienie jak dla mnie P6 Alguersuari- Audi A4 b5 1,9tdi, czarny avancik
Fajny egzamplarz na prawde Kolor robi robote ale ten chrom ze zderzaka ściągnij z grila też by sie przydało ale tragedi nie ma- [B5 AKN] Falujące ładowanie :( Problem !
w czasie jazdy Ci nie zgaśnie, ale możesz mieć zonk jak go bedziesz chciał odpalić bo silnik ani drgnie- F1, Rajdy i Motorsport
http://sokolimokiem.tv/?p=1300#more-1300 Kupy się to trzyma jak zwykle u Sokoła. Nick niech teraz dziękuje losowi, że może jeździć w F1 a nie żali się jak małe dziecko ;]- [ALL B6] Wskaźnik paliwa
może pływak sie zawiesił ?- [B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Toż to będzie piękny potwór Twoja fura- [ALL B5] Odkręcający sie przegób wewnętrzny
Po co takie śruby wymieniac- Ile pali Wam gazu?
Sam sobie odpowiedzialeś normalka- [B5 AFB] Original German avant blue
Takie tam fotki po myciu- Piłka nożna
diaz nie potrafi grac- [B7 BKN] Dźwięk diesla po wyrzuceniu katalizatora i DPF + wydech 3 cale
no tak wygladal Diesel 10 lat temu :gwizdanie: po to jest DPF zeby nie puszczac batorego jak stary PKS Zgadzam sie w 100% ale u mnie PKS`y kopcą tak :decayed:- [B7 BKN] Dźwięk diesla po wyrzuceniu katalizatora i DPF + wydech 3 cale
To jest diesel niech kopci bez dymu nie ma ognia Bardzo fajnie to chodzi :>- Które auto do driftu?
Z tych ta 1 najlepsza- co mocniejsze?
Golf waży 1215 a audi 1355 z tymi silnikami wg internetu- Co to za piosenka.
Ooo to to brawo dla Adasia byłem blisko z tym no no no- Co to za piosenka.
Siemka, wie ktoś może jak sie nazywa piosenka w której teledysku dzieje sie o tak ; leży rudy kolo na plaży w samych slipkach przez lornetke wypatrzył fajne laski które go zaprosiły do basenu i sie z nimi bawi [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 12:17_________________________________________________PS. Myślałem ze w tytule było `no no no` ale źle myślałem- [B6 AMB] Tryb serwisowy - EPC i kontrola trakcji
A próbowałeś zaadoptować przepustnice ?- facebook - działa wam?
u mnie też ok- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Hej, może ktoś pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216566.0- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hej, może ktoś pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216566.0 - F1, Rajdy i Motorsport