Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Poprzednia felga była dla mnie dużo lepsza, gdybyś ściągnał te `dodatki` to by było super A opona przy napędzie quattro `powinna` być identyczna z przodu i z tyłu
  2. na sekunde przed tym incydentem Hamiltonowi sie na dosłownie chwile DRS uruchomił. Button pojechał niezły wyścig, Schumacher też niczego sobie
  3. Może ale to chyba nie w jego stylu być tak spokojnym, ale może był bardzo wkurzony i nawet juz nie chciał hamować przed tą bariera z opon co na końcu uderzył sam nie wiem
  4. Fajny wyścig :> Wy też mieliście wrażenie, że Hamilton na chwile stracił przytomnosc po tym wypadku ?
  5. Nikt nawet przez Senne nie zwrócił uwagi, że Massa jest 4 a Alonso 8 he he I największe objawienie jak dla mnie P6 Alguersuari
  6. Fajny egzamplarz na prawde Kolor robi robote ale ten chrom ze zderzaka ściągnij z grila też by sie przydało ale tragedi nie ma
  7. w czasie jazdy Ci nie zgaśnie, ale możesz mieć zonk jak go bedziesz chciał odpalić bo silnik ani drgnie
  8. http://sokolimokiem.tv/?p=1300#more-1300 Kupy się to trzyma jak zwykle u Sokoła. Nick niech teraz dziękuje losowi, że może jeździć w F1 a nie żali się jak małe dziecko ;]
  9. może pływak sie zawiesił ?
  10. Toż to będzie piękny potwór Twoja fura
  11. Po co takie śruby wymieniac
  12. Sam sobie odpowiedzialeś normalka
  13. Takie tam fotki po myciu
  14. kubson odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    diaz nie potrafi grac
  15. no tak wygladal Diesel 10 lat temu :gwizdanie: po to jest DPF zeby nie puszczac batorego jak stary PKS Zgadzam sie w 100% ale u mnie PKS`y kopcą tak :decayed:
  16. To jest diesel niech kopci bez dymu nie ma ognia Bardzo fajnie to chodzi :>
  17. Z tych ta 1 najlepsza
  18. Golf waży 1215 a audi 1355 z tymi silnikami wg internetu
  19. Ooo to to brawo dla Adasia byłem blisko z tym no no no
  20. Siemka, wie ktoś może jak sie nazywa piosenka w której teledysku dzieje sie o tak ; leży rudy kolo na plaży w samych slipkach przez lornetke wypatrzył fajne laski które go zaprosiły do basenu i sie z nimi bawi [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 12:17_________________________________________________PS. Myślałem ze w tytule było `no no no` ale źle myślałem
  21. A próbowałeś zaadoptować przepustnice ?
  22. u mnie też ok
  23. Hej, może ktoś pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216566.0
  24. Hej, może ktoś pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216566.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.