Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wskaźnik paliwa


Ksiazulek

Rekomendowane odpowiedzi

czytałem podobne tematy ale nie znalazłem odpowiedzi. Problem polega na tym że zapaliła się rezerwa pojechałem na stacje zalałem za 200 a wskazówka ani drgnęła mało tego, w momencie tankowania pokazywało 40 km do końca zbiornika jeżdżę autem cały czas km zeszły do 0 wskazówka również zeszła niżej (tak jakbym w ogóle nie tankował) w pierwszej chwili pomyślałem że dystrybutor nawalił ale słychać jak paliwo chlupie w zbiorniku a druga sprawa że przejechałem ponad 100 km od tankowania. vag nie pokazuje żadnych błędów co mogę zrobić w tej sytuacji??? :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie-zapaliła mi się rezerwa,ale ,że do stacji paliw miałem blisko(choć wskaźnik pokazywał odrobinę,a FIS około 20km)-postanowiłem zatankować w drodze powrotnej-zaparkowałem auto,na lekkiej górce,przodem lekko w górze,po powrocie przekręcam klucz,a tam na wskaźniku,żadnej reakcji,a odległość ,którą mogę jeszcze pokonać-to 0km...myślałem,że ktoś mi paliwo spuścił z baku,albo samo jakoś wyciekło-dojechałem do Stacji i zalałem,jakieś pół baku-wskazówka się podniosła prawidłowo-spróbuj zalać więcej i zobaczysz,u mnie nawet nie pomagało,szybkie ruszanie i gwałtowne hamowanie, żeby ruszyć pływaka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to może być pływak jak wskazówka w dół schodzi tylko nie podchodzi w górę??[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 08:48_________________________________________________Panowie problem rozwiązany:naughty: wystarczyło rozłączyć kleme od aku zostawiłem rozłączone przez około 10 min sprawdziłem przy okazji bezpiecznik od pompy paliwa podłączyłem i gra jak nówka :evil:

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...