Treść opublikowana przez kubson
-
[B6 AVF] Modyfikacja multitronika - większe spalanie!!
Z moja skrzynia i spalaniem ok ale tak pytałem z ciekawości
-
[B6 AVF] Modyfikacja multitronika - większe spalanie!!
Jak przelany olej tyczy sie do skrzyni TIPTRONIC. Mogą być podobne objawy na przelanym ze bardziej mułowaty i np wiecej pali ??
-
[B6 AVF] Przyczyna niskiej prędkości max.
Poto że ma lepszy np. dół i z kreski seryjny nie ma szans
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
Dla mnie felgi za***iście pasuja do reszty ogólnie całe auto super
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Audi Q7 3.0 TDI how a diesel engine is made dzisiaj szło na Discovery w `jak to jest zrobione`
-
[B5 AKN] Problem z Turbo
Zrób logi
-
[INNE] Oma mcm'a.
No no RWD to sobie polatasz fajnie
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
Fajna furka very very good Do niego to by chyba i sie zmieściło 21 cali ?
-
[ALL] Jak to jest z tym chłodzeniem turbiny po jeździe ??
Po takiej jezdzie nie musisz go chłodzić bo i tak nic nie schłodzisz to bez sensu :gwizdanie:
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Malik fajna fura kolor środek idelne zestawienie i dla mnie hehe gratki :> brak Q da sie przeboleć prawie 19lat przejezdzilem albo FWD lub RWD wiec dla mnie to bez różnicy
-
Jakie paliwo lejecie do swoich TDI ?
ON z orlenu i co kilka tankowań Verva
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
Ja z konieczności wymieniłem tylko odme poza tym była perełka . a jeżdze nim juz 2 lata
-
Kuba Giermaziak debiutuje w Formule 3!.
W pierwszym wyścigu startując z 11 pola zajął 7 miejsce. W drugim wyścigu startując z 2 miejsca zajął 8 miejsce. Jak na debiut jest OK zobaczymy jak w jutrzejszym wyścigu mu pójdzie
-
Kuba Giermaziak debiutuje w Formule 3!.
Kuba Giermaziak debiutuje w Formule 3!. Debiut zalicza na torze we Francji, świetna wiadomość czyż nie ?[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 17:55_________________________________________________Jak by sie chłopak wybił to kto wie może Gp2 lub F1 na niego czeka
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dziękuje bardzo.
-
[ALL B5] Chyba zabiłem skrzynię
Addie poproś moda o zamkniecie tematu najlepiej a kolega Robert zawsze sie tak czepia o wszystko wkońcu wiesz on w swoim pojezdzie nie przekracza nawet 2,000rpm bo to zło silnik zabije
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
o ktorej diablo ma wchodzic na ring ?
-
[ALL B5] Chyba zabiłem skrzynię
a Ty kolejny raz piszesz bezsensowne komentarze ile razy ja tak robiłem w samochodach na ośke i przegub przeżył koledze nie trudno wymienił i ma spokój :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 08:53_________________________________________________wiadomo ze sie nie powinno ale czasami sytuacja wymaga i tyle
-
[ALL B5] Chyba zabiłem skrzynię
też stawiam na przegub
-
Siłownia
Które lepsze białko http://allegro.pl/aminostar-bialko-sweet-whey-1kg-ostrowia-shaker-i1526297747.html czy to ?? http://allegro.pl/bialko-wpc-80-ostrowia-9oog-shaker-ozl-cenaszok-i1515004275.html
-
[B5 AEB] Moja niunia ;)
jeśli wszystko ori to założ chociaz na przod jakis zderzak od esy i na tył lampy poliftowe i bedzie kox
-
Ceny paliwa marzec 2026
orlen u mnie w miescie zwykłe on 5.09
-
[ALL] neostrada 2048
No mi zaproponowali smsem 6mb za 35zł ale co z tego jeśli 1mb to max masakra
-
Siłownia
Dla wagi 70kg w dzień treningu ile białka sie powinno brać i w dzien bez ??? http://allegro.pl/gainer-737-3kg-przyrost-masy-probka-gratis-i1508117299.html coś takiego ?
-
[B6 AVF] Jaka w końcu skrzynia
To jasne, że masz multi