Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Z moja skrzynia i spalaniem ok ale tak pytałem z ciekawości
  2. Jak przelany olej tyczy sie do skrzyni TIPTRONIC. Mogą być podobne objawy na przelanym ze bardziej mułowaty i np wiecej pali ??
  3. Poto że ma lepszy np. dół i z kreski seryjny nie ma szans
  4. Dla mnie felgi za***iście pasuja do reszty ogólnie całe auto super
  5. Audi Q7 3.0 TDI how a diesel engine is made dzisiaj szło na Discovery w `jak to jest zrobione`
  6. kubson odpowiedział(a) na BartekkA4 temat w Audi A4 B5
    Zrób logi
  7. kubson odpowiedział(a) na mcm temat w Inne marki
    No no RWD to sobie polatasz fajnie
  8. Fajna furka very very good Do niego to by chyba i sie zmieściło 21 cali ?
  9. Po takiej jezdzie nie musisz go chłodzić bo i tak nic nie schłodzisz to bez sensu :gwizdanie:
  10. Malik fajna fura kolor środek idelne zestawienie i dla mnie hehe gratki :> brak Q da sie przeboleć prawie 19lat przejezdzilem albo FWD lub RWD wiec dla mnie to bez różnicy
  11. ON z orlenu i co kilka tankowań Verva
  12. Ja z konieczności wymieniłem tylko odme poza tym była perełka . a jeżdze nim juz 2 lata
  13. W pierwszym wyścigu startując z 11 pola zajął 7 miejsce. W drugim wyścigu startując z 2 miejsca zajął 8 miejsce. Jak na debiut jest OK zobaczymy jak w jutrzejszym wyścigu mu pójdzie
  14. Kuba Giermaziak debiutuje w Formule 3!. Debiut zalicza na torze we Francji, świetna wiadomość czyż nie ?[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 17:55_________________________________________________Jak by sie chłopak wybił to kto wie może Gp2 lub F1 na niego czeka
  15. Dziękuje bardzo.
  16. Addie poproś moda o zamkniecie tematu najlepiej a kolega Robert zawsze sie tak czepia o wszystko wkońcu wiesz on w swoim pojezdzie nie przekracza nawet 2,000rpm bo to zło silnik zabije
  17. o ktorej diablo ma wchodzic na ring ?
  18. a Ty kolejny raz piszesz bezsensowne komentarze ile razy ja tak robiłem w samochodach na ośke i przegub przeżył koledze nie trudno wymienił i ma spokój :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 08:53_________________________________________________wiadomo ze sie nie powinno ale czasami sytuacja wymaga i tyle
  19. też stawiam na przegub
  20. kubson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Które lepsze białko http://allegro.pl/aminostar-bialko-sweet-whey-1kg-ostrowia-shaker-i1526297747.html czy to ?? http://allegro.pl/bialko-wpc-80-ostrowia-9oog-shaker-ozl-cenaszok-i1515004275.html
  21. jeśli wszystko ori to założ chociaz na przod jakis zderzak od esy i na tył lampy poliftowe i bedzie kox
  22. orlen u mnie w miescie zwykłe on 5.09
  23. No mi zaproponowali smsem 6mb za 35zł ale co z tego jeśli 1mb to max masakra
  24. kubson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla wagi 70kg w dzień treningu ile białka sie powinno brać i w dzien bez ??? http://allegro.pl/gainer-737-3kg-przyrost-masy-probka-gratis-i1508117299.html coś takiego ?
  25. To jasne, że masz multi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.