Addie79

O Addie79

Osiągnięcia Addie79

Reputacja

1. jak pisałem znawcą nie jestem i pisałem że, mi zniknęły biegi Powodzenia Kolego, zauważyłem to i nie do ciebie skierowałem słowa, mówiąc że wiem już kogo tu nie słuchać. Źle mnie zrozumiałeś, pozdro [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 16:14_________________________________________________Piszę po prostu że trzeba być czystym debilem Ale ja wiem że trzeba być debilem, nie twierdzę że wykonujac ten manewr w złości, zastanawiałem się nad tym co robię. Widzę tylko,że mam z tym mniejszy problem od Ciebie, a powinno być odwrotnie pozdrawiam [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 16:19_________________________________________________ Ulżyło ?
  2. Dajcie spokój, kolega robert. szuka zaczepki od początku i tyle. Zgłosiłem się po pomoc i uzyskałem ją od kilku osób, za co podziękowałem. Gdybym chciał poczytac puste i idiotyczne komentarze, znam ku temu lepsze miejsca niż to. Dzieciak nie ma komu podogryzać, niech sobie ulży. A jak mówią- Kto sobie popiep...y, dzień ma potem lepszy. Pozdrawiam.
  3. U mnie bierze tak około 4,7/5, podobnie jest u mojego znajomka w 1.9 Tdi... nie wiem czy tu rodzaj silnika ma znaczenie. Fachowcy mechanicy oznajmili, że kiedyś na pewno sprzęgła bedą do wymiany jak każde, ale jeszcze nie teraz. Podobno w audi to norma. Ale ja jestem amatorem, piszę tylko co mi powiedziano w podobnym przypadku. Pozdrawiam. [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________dodam, że na tym 4,7/5 przejechałem ponad 30tys km i jest jak było. Nic niepokojącego się nie dzieje.
  4. Dziękuję Wam drodzy klubowicze, również prze śmiewcom. Może i źle zakwalifikowałem mój przypadek, ale jestem laikiem w dziedzinie mechaniki pojazdowej więc dla mnie to wygladało na awarię skrzyni. Okazało się dziś, że to był prawy przegub. Za wszystko zapłaciłem 2stówki i gitara. Czekam az lewy zacznie stukać przy skręcaniu Dzięki temu co mnie spotkało, wiem przynajmniej kogo wiecej na tym forum nie słuchać. Pozdrawiam Wszystkich Fanatyków Audi. 3mcie się.
  5. pierwsza odpowiedź jest dla mnie jak balsam, prawie mnie uspokaja ale ta druga sprawia, że zacznę jeździć jak ciota i bez emocji żeby nie nadwyrężać mojej babci b5 [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:49_________________________________________________Panowie blejk i Konrad - dzięx, mam nadzieję że macie rację. Wasza zgodność pomaga mi złapać oddech. Jestem jeszcze w małym szoku powypadkowym
  6. Witam, właśnie odebrałem auto z warsztatu po wymianie końcówek drążków :gwizdanie: Wracając wieczorkiem do domku miałem nerwowe zawracanie na 3 w jednej z zablokowanych uliczek osiedlowych. Wrzuciłem 1, mały uslizg opon, hamulec, wsteczny, koła w prawo, gaz w podłogę (bo za długo mi się w korku stało), ruszyłem ledwo do tyłu i STRZELIŁO, trochę dziwnego chrobotu i nie wiem co narobiłem wszystko działa jak przedtem, wrzucam bieg, puszczam sprzęgło i tylko lekko chrobocze ale stoję w miejscu. Nie jeżdżę już ani do przodu ani do tyłu. Podpowiedzcie proszę, czy mam już zezłomować auto, czy jeszcze nim wrócę na drogi ???
  7. Cześć, mam na imię Adrian, lat 31 i od dwóch lat jestem szczęśliwym posiadaczem A4B5 sedan 1.6, rocznik 98'. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów