Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Mój tam co jazde ( czyli codziennie) sie kreci do 4k. PSJ nie dla mnie I co dziwne wcale nawet na luzie mi nie puści chodź troche czarnego dymku.. Wyciął bym u siebie te 2 katalizatory ale sie boje o przeglady...
-
F1, Rajdy i Motorsport
no ale cóż.. Teraz bardzo fajnie bo juz w tym tygodniu GP [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 17:36_________________________________________________ Menedżer Kubicy zdementował tą plotke. Pod koniec kwietnia ma wyjsc ze szpitala
-
F1, Rajdy i Motorsport
jeszcze nie ma pewności że bedzie miał pełne czucie nawet jeśli, to pozostaja te testy FIA niewiadomo czy je przejdzie sie okaże.. teraz to nie lubie wspominac tego tematu
-
F1, Rajdy i Motorsport
Żeby wogóle kiedys wrocił do F1 to bedzie ogromny sukces..
-
Ceny paliwa marzec 2026
Na auchanie zawsze najtaniej A paliwo z Orlenu nic tylko tam tankować
-
F1, Rajdy i Motorsport
No a jak miała wygladac po spinie przy chyba 200km/h. Zdjecie rewelka
-
Ceny paliwa marzec 2026
Gadanie... co zrobić jak lałem na Orlenie Verve i zwykłe ON na zmiane tak dalej leje. Wam radze to samo takie czasy
-
[B5 AFN] ABS szaleje
Kanał 1 pokazuje odczyt predkosci z kół [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 15:08_________________________________________________z tych czujników
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
O Kolega z rodzinnego miasta a teraz sąsiedniego Mega furka
-
[B5 ADR] Wyjące (po wymianie) łożysko przednie
Kup łożysko FAG porządne.. a moze zaczeło huczeć ale prawe tylne ??
-
[B5 AFB] Jakie tylne amortyzatory 1BE
Czesć Wyszło mi na przeglądzie ze z tyłu amorki maja 30 i 60% więc jakie mam założyc ? Posiadam 1BE Z przodu sa jakies bilsteiny a z tyłu jakies gazówki co polecacie ???
-
F1, Rajdy i Motorsport
Hamilton tez jeszcze nie naciskany popelnił blad i go webber wyprzedził..
-
[ALL B5] Demontaż hamulca i zapowietrzenie ?
Tak wgl jak wyjechałem to myślałem ze coś stuka bo sie ułożyć musi i az sobie hamulce przypaliłem od tej jazdy ;p na poczatku juz poczułem ze coś pedał dziwnie chodzi dopiero pod koniec jak stałem widziałem jak pedał nurkuje w podłoge cały po chwili Najpierw spróbuje samemu odpowietrzyc pompe abs luzujac przewody. Jak sie nie uda jade do serwisu skody bo mam blisko powinni ogarnąć.[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 18:54_________________________________________________Dzisiaj zapaliła mi sie kontrolka ABS okazało sie że jest błąd czujnika predkosci. Gdy sie pojawił nie było żadnego stukania czy coś usunołem błąd i znowu świrowanie.. Na razie wyciągłem bezpiecznik ABSU i jak bede miał czas to wyciagne ten czujnik wyczyszcze i włoże
-
[B6 AVF] Olej w rurze odpowietrzajacej
Możesz spać spokojnie u wszystkich tam bedzie olej
-
[B5 ARG] Audi A4 125 km 1.8 benzyna jakie odczucia?
Kumpel ma to 125km i bardzo fajnie mu sie to zbiera. Jak z nim jechałem to nie wiedziałem kiedy a na liczniku juz 180 Silnik chodził bardzo cicho i z dołu ładnie ciągnoł to zauwazyłem w jezdzie po mieście. 99-00r
-
[B5 ADP] Silnik 1.6 a filtr stożkowy
Więcej Kobitek poleci na Twoją fure
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
O której dzisiaj Adamek wchodzi na ring ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Na przykładzie Pietrova było widać jak miał niedopasowane przełożenia skrzyni pod ten tor. Szkoda, że stracili cały piątek ale biorąc to pod uwage to wyniki są
-
[ALL B5] Demontaż hamulca i zapowietrzenie ?
Czyli co Audi nie da sie w 100% odpowietrzyc..? beznadzieja[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 20:48_________________________________________________Tak wgl to moge w takim stanie nim jeździć ? Czy np ta pompa sie może zepsuć czy coś ?? To stukanie mnie martwiło
-
[ALL B5] Demontaż hamulca i zapowietrzenie ?
Ale kicha jednym słowem
-
[ALL B5] Demontaż hamulca i zapowietrzenie ?
A jakbym wymienil płyn przy okazji w taki sposób; http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=80565.0;highlight=odpowietrznik odpowietrzył by sie ??
-
[ALL B5] Demontaż hamulca i zapowietrzenie ?
tzn. ?[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 19:55_________________________________________________Przejechałem troche km i to stukanie jakby rytmiczne typu ABS było pod sam koniec hamowania przy malutkiej predkosci przy wyzszych tego nie ma.
-
[ALL B5] Demontaż hamulca i zapowietrzenie ?
Witam wymieniałem z tyłu łożysko przez co ściagnołem hamulec jarzma itp. Samochód stał tak niestety 2 tygodnie dzisiaj złożyłem hamuje i spod maski wydobywa sie dziwny jakby metaliczny dźwiek i pedał na postoju wpada praktycznie do podłogi czyli sie chyba zapowietrzył. Jak to odpowietrzyć szukam na forum i nie ma konkretnej odpowiedzi... ???????? Pomocy Pozdrawiam
-
Motocykl gaśnie po zatkaniu wydechu.
Radze nie przytykac wydechu bo na zdrowy rozum można rozwalic silnik..
- Muzyka w naszych autkach