Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Mój tam co jazde ( czyli codziennie) sie kreci do 4k. PSJ nie dla mnie I co dziwne wcale nawet na luzie mi nie puści chodź troche czarnego dymku.. Wyciął bym u siebie te 2 katalizatory ale sie boje o przeglady...
  2. no ale cóż.. Teraz bardzo fajnie bo juz w tym tygodniu GP [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 17:36_________________________________________________ Menedżer Kubicy zdementował tą plotke. Pod koniec kwietnia ma wyjsc ze szpitala
  3. jeszcze nie ma pewności że bedzie miał pełne czucie nawet jeśli, to pozostaja te testy FIA niewiadomo czy je przejdzie sie okaże.. teraz to nie lubie wspominac tego tematu
  4. Żeby wogóle kiedys wrocił do F1 to bedzie ogromny sukces..
  5. Na auchanie zawsze najtaniej A paliwo z Orlenu nic tylko tam tankować
  6. No a jak miała wygladac po spinie przy chyba 200km/h. Zdjecie rewelka
  7. Gadanie... co zrobić jak lałem na Orlenie Verve i zwykłe ON na zmiane tak dalej leje. Wam radze to samo takie czasy
  8. kubson odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    Kanał 1 pokazuje odczyt predkosci z kół [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 15:08_________________________________________________z tych czujników
  9. O Kolega z rodzinnego miasta a teraz sąsiedniego Mega furka
  10. Kup łożysko FAG porządne.. a moze zaczeło huczeć ale prawe tylne ??
  11. Czesć Wyszło mi na przeglądzie ze z tyłu amorki maja 30 i 60% więc jakie mam założyc ? Posiadam 1BE Z przodu sa jakies bilsteiny a z tyłu jakies gazówki co polecacie ???
  12. Hamilton tez jeszcze nie naciskany popelnił blad i go webber wyprzedził..
  13. Tak wgl jak wyjechałem to myślałem ze coś stuka bo sie ułożyć musi i az sobie hamulce przypaliłem od tej jazdy ;p na poczatku juz poczułem ze coś pedał dziwnie chodzi dopiero pod koniec jak stałem widziałem jak pedał nurkuje w podłoge cały po chwili Najpierw spróbuje samemu odpowietrzyc pompe abs luzujac przewody. Jak sie nie uda jade do serwisu skody bo mam blisko powinni ogarnąć.[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 18:54_________________________________________________Dzisiaj zapaliła mi sie kontrolka ABS okazało sie że jest błąd czujnika predkosci. Gdy sie pojawił nie było żadnego stukania czy coś usunołem błąd i znowu świrowanie.. Na razie wyciągłem bezpiecznik ABSU i jak bede miał czas to wyciagne ten czujnik wyczyszcze i włoże
  14. Możesz spać spokojnie u wszystkich tam bedzie olej
  15. Kumpel ma to 125km i bardzo fajnie mu sie to zbiera. Jak z nim jechałem to nie wiedziałem kiedy a na liczniku juz 180 Silnik chodził bardzo cicho i z dołu ładnie ciągnoł to zauwazyłem w jezdzie po mieście. 99-00r
  16. kubson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.6
    Więcej Kobitek poleci na Twoją fure
  17. O której dzisiaj Adamek wchodzi na ring ?
  18. Na przykładzie Pietrova było widać jak miał niedopasowane przełożenia skrzyni pod ten tor. Szkoda, że stracili cały piątek ale biorąc to pod uwage to wyniki są
  19. Czyli co Audi nie da sie w 100% odpowietrzyc..? beznadzieja[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 20:48_________________________________________________Tak wgl to moge w takim stanie nim jeździć ? Czy np ta pompa sie może zepsuć czy coś ?? To stukanie mnie martwiło
  20. Ale kicha jednym słowem
  21. A jakbym wymienil płyn przy okazji w taki sposób; http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=80565.0;highlight=odpowietrznik odpowietrzył by sie ??
  22. tzn. ?[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 19:55_________________________________________________Przejechałem troche km i to stukanie jakby rytmiczne typu ABS było pod sam koniec hamowania przy malutkiej predkosci przy wyzszych tego nie ma.
  23. Witam wymieniałem z tyłu łożysko przez co ściagnołem hamulec jarzma itp. Samochód stał tak niestety 2 tygodnie dzisiaj złożyłem hamuje i spod maski wydobywa sie dziwny jakby metaliczny dźwiek i pedał na postoju wpada praktycznie do podłogi czyli sie chyba zapowietrzył. Jak to odpowietrzyć szukam na forum i nie ma konkretnej odpowiedzi... ???????? Pomocy Pozdrawiam
  24. Radze nie przytykac wydechu bo na zdrowy rozum można rozwalic silnik..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.