Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jako że od niedawna jestem posiadaczem a4 chciałbym się nią pochwalić. Po wielu poszukiwaniach w moim regionie nie udało mi się upolować właśnie tej jedynej. Po auto jechałem na drugi koniec polski, ale się opłacało.

dscf4367.jpg

[/url]

Wyposażenie standardowe:

- rok prod 99 przebieg 200tys

- silnik AFN

- radio symphony konsola 2 din

- climatronik

- 4 x Airbag

- grzane stołki

- el. szyby (tylko przód)

- el lusterka grzane

- podgrzewane spryskiwacze

- zamykanie-otwieranie szyb z pilota

- komplet kluczy w tym 2 scyzoryki

- skórzana kierownica

- skórzany mieszek, gałka zmiany biegów i ręczny

- welurowe fotele

- felgi Alu 16" parabole

- sportowe zawieszenie

Auto jest już po wymianie filtrów, rozrząd musi poczekać do następnej wypłatki.

W planach:

- Doprowadzenie zawieszenia do porządku - gwint

- Oznaczenia z tylnej klapy OUT! ---> DONE

- Wstawienie FISa

- Rezanie podłokietnika

- Xenony lub Bixenon

- Felgi 17" na lato jakiś wzór s-line - wpadły rs6 c5 18"

- Skóra

- Roleta na tylną szybę---> DONE

- Sub z avanta

- Zmieniarka CD - wpadł emulator

- Kierownica z S4

- Grill z RS4---> Jest ala S4

- Ściema szyb

- Polerka wydechu---> DONE

- Rozpórka dolna---> DONE

Myśle ze plany ambitne i jeśli budżet pozwoli w większości do realizacji.

dscf4358lv.th.jpgdscf4359v.th.jpg dscf4361yc.th.jpg dscf4367.th.jpg dscf4371g.th.jpg dscf4373w.th.jpg dscf4374.th.jpg

Grill ala S4

dsc05234j.th.jpg

Opublikowano

Ładna dodaj wiecej fotek :good:

Opublikowano

bardzo ładna :good: dawaj więcej fot

Opublikowano

Ladny czekamy na wiecej fotek :wink4: nie deptaj mu do wymiany rozrzadu bo szkoda silniczka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wiecej fotek musze zrobić, puki co w moim regionie pogoda nie rozpieszcza (ciągle deszcz).[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 10:08_________________________________________________dzisiaj wkońcu wziąłem się za montaż rolety tylnej szyby, fotki wrzuce jutro.

Opublikowano

ladna sztuka i plany też dobre :good:

Opublikowano

Piękny kolorek :thumbup: też taki mam :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W miniony weekend doszły nowe mody, a wiec polerka fajek wydechu na lustro, i rozpórka dolna. Na dniach postaram się wrzucić fotki

Opublikowano

wrzuć foto bo po tym jednym nic nie mozna powiedzieć :gwizdanie:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak jak obiecałem nowe fotki

612899c1a1d10230med.jpg

4e4085008eaab74bmed.jpg

b2a5964e21f4a01amed.jpg

0ffdb3cd256bacdbmed.jpg

6427b73e4cc376eamed.jpg

c2955d5db2c4a0eamed.jpg

Opublikowano

Tą okleine z konsoli to bym zerwał, masakrycznie wygląda :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Okleina była już jak kupiłem auto. Mam zamiar zerwać ale nie wiem jak to bedzie wyglądać. Na żywo wygląda troche lepiej niż na foto.

Opublikowano

Z tyłu wyżej stoi jak koza niż z przodu :gwizdanie:

Opublikowano

no nie powiem kozka to z niej jest :gwizdanie: , ale ogolnie bardzo ladniutka :)

tylko to okleina nie pasuje do tego wnetrza :naughty:

Opublikowano

nie wrzucajcie fotek na tego zj**.anego fotosika, a poza tym fura konkret, kolor mi się bardzo podoba

Opublikowano

Jeśli chodzi o okleinę z konsoli to lepiej aby była wpasowana w listwy lub odwrotnie, ja preferuję konsolę w kolor listwy, bo to co widać listwy carbon mają inny kolor niż ta okleina.

Opublikowano
  • Autor

Doszedłem do wniosku że okleine zerwe, co do zawieszenia kupiłem używany gwint żeby rozwiązać problem nierównego zawieszenia, według sprzedawcy gwint w dobrym stanie nie jeżdzony po polsce tylko po angli, stan faktyczny jeden przedni wylany, jeden tylny o wiele bardziej zużyty od drugiego, tak jakby jedna strona poszła. Próbuje go zwrócić sprzedawcy bo nie potrzebny mi złom bo i tak tego na auto nie zaloże bo nie ma sensu, jak coś to dozbieram i kupie nówke.

Opublikowano

I bardzo dobrze :good:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wpadł nowy mod, jak wam się to widzi?

dsc05234j.jpg

Opublikowano

Wczoraj wpadł nowy mod, jak wam się to widzi?

dsc05234j.jpg

Nie widzi :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.