Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GranuL

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witaj tak jak pisałem na Vwgolfie tak i tu polecam wymianę lamp na polifty i będzie malina. Lakier będzie przepiękny w twych rękach. Pozdrawiam Piter
  2. GranuL odpowiedział(a) na GranuL temat w Audi A4 B6/B7
    bardzo dziękuję wam za tak szczegółowe wypowiedzi, A więc zostanę przy 1.9tdi i najwyżej czipa u rogala by się wstrzeliło. Bo Sprzedaje swoją a6 bo mam ciężka sytuację a jak już się ogarnę to będę chciał kupić coś włąsnie w Dieslu a a6 w dieslu to nie bardzo dobry pomysł. Dziękuję wam ogromnie! za pomoc. Głównie o spalanie mi chodzi by było jak najekonomiczniej i w miarę dynamicznie.
  3. GranuL opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Konkretne moje pytanie: Czy to prawda, że te silnik przeszły swój lift i po 2002roku nie ma co obawiać się o wałki i inne mankamenty z których słynie ten silnik dając mu opinię najbardziej awaryjnego?? Odpowiedzcie mi tu bo czytam i czytam i opinie są tak mocno zróżnicowane ze nie wiem co mam myśleć. A B6tke z tym silnikiem idzie wyrwać za grosze. Jakie jest realne spalanie tego silnika prosiłbym o wypowiedzenie się posiadaczy takich silników bez gdybania bo interesują mnie realne wyniki. Jak sobie radzą z przyspieszaniem
  4. To postaram sie do Rogala w takim razie a jeżeli nie to lecę do tune-up o to mi chodziło dziękuję za szybką i konkretna odpowiedz
  5. Panowie czytam i czytam a potrzebuje konkretnej odpowiedzi. Czy Rogalotti zajął by się moją a6 1.8T benzynka 150kucy ? 2. Tune-up Gdańsk mam 45kilosów tam więc blisko polecacie? Jakie to koszta 1000-1500zł?
  6. Zamykam TEMAT bo auto kolega z forum przejął ja już bujam się większym http://www.a6klub.pl/17462.htm?sid=28c2f2168d1019f12342e4f323f923ff
  7. Śliczna bardzo naprawde mi się poddoba a ja sprzedaję swoją : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_moja_audi_standardzik_d_do_modyfikacji-t71956.45.html
  8. Ja mam MAgnaty i pięknie grają Powodzenia w modernizacji wzmaka też magnata polecam wilekiej róznicy nie ma w grillu po lifcie leiej sobie JOM Grilla sportowego wstaw
  9. Zaciski się pomaluje już to kiedyś robiłem także spoko Tak w ogóle to zanim alusy kupie to minie troszku także tymczasowo kołpaki ;D są nie miałem kasy i czasu na wielkie modernizacje i zbieram cierpliwie na 2.5 TDI aczkolwiek w końcu licznik zrobiłem i ładnie to wygląda cho nie mam tej kwadratowej ramki to też mi się podoba.
  10. ile otrzebuje tych 1,5 do wskazówek 2 żarówki ? do zegarów 9 z tego co tu widze a reszta ;D
  11. dziękuje biore sie za to w nastepny weekend '
  12. JAK JAK ?? odklejam od zewnątzr normalnie te kierunki ? i naklejam nowe ;/ ?
  13. no mi tez się podoba kolorek aczkolwiek polerka by się przydała bo porysowany lakier mam ;( Dodam tylko, że zrobiłem wnętrze już wymieniłem mieszek dywaniki itp.. ogółem doprowadziłem do ładu i składu wszystko wycieraczki gumowe , chwilowo kołpaki czarne pod kolor grilla do czasu puki alusów nie będzie itp... teraz zostaje wymienić lampy tył. Potem przód depo no i alusy tu mam największą rozkminę Kierunki tanie są ale pytanie moje tutaj czy ich wymiana odbywa się po przez nadkola czy tzreba zdejmować cały element ;/ bo miałem golfa 3 i tam plastik odkrecało sie w błotniku i się łatwo było dostać do kierunków i anteny ?? TAKIE --> mi się podobaja aluski http://www.moto.allegro.pl/item605325442_felgi_5002_17_5x112_audi_a3_s3_a4_a6_a8_100_c4.html#gallery Problem w tym czy mi będą pasować 17 bo nie chce opon niskoprofilowych tylko trochę cieńsze od normalnych wiecie o co chodzi żeby nie były takie cienkie strasznie bo tragiczne dziurki są. no i nie chce zawiechy zmienia obniżać nic w tym stylu.
  14. Spokojnie ;D już postanowiłem będe zbiera kasę a między czasie modyfikował obecne auto ;P bo silnik za słaby co jak co te 1600
  15. Panowie panowie aczkolwiek nie chce mega osiągów wystarczy mi dobre 7-8sekund do 100tki a 1.9 tdi i 2.5 potrafią to niby ja zawsze rozgrzewam silnik na niskich obrotach zanim rusze także nie ma co się martwi dbam o auta zaryzykuje z 2,5 TDI chyba bo to jednak fajna frajda no i Quatrro jak sie uda zależy od kasy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.