Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie o muzyke navigation plus


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w jakim formacie odtworzy mi nawigacja muzyke ? mam zmieniarke na 6 płyt jak to coś zmienia. W mp3 nie da rady tylko musze nagrać jako calość max 60min. na płyte CD da sie jakoś inaczej aby piosenek było wiecej na płycie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rns-d sama w sobie nie ma żadnego odtwarzacza, czyta tylko płyty z mapami. jak masz ori zmieniarkę to tylko audio cd

ewentualnie możesz zamiast zmieniarki podpiąć jej emulator i będziesz wtedy miał mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nagrać płyte CD w mono, wtedy podwoisz czas dostepny na płycie, kosztem jakości dzwięku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nagrać płyte CD w mono, wtedy podwoisz czas dostepny na płycie, kosztem jakości dzwięku :gwizdanie:

Aż tak nie jestem zdesperowany ale ciekawa rada :good:

rns-d sama w sobie nie ma żadnego odtwarzacza, czyta tylko płyty z mapami. jak masz ori zmieniarkę to tylko audio cd

ewentualnie możesz zamiast zmieniarki podpiąć jej emulator i będziesz wtedy miał mp3

tak tak zmieniarka na 6 płyt oryginalna[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 11:15_________________________________________________taki emulator 400zł to cóż chyba pozostaje mi nadal nagrywac po 60 minut na płyte heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tego artukułu ale znaleźć nie moge :disgust: było ładnie opisane jak to nagrywać, na bank był na portalu cdr-info ale ze 4 lata temu :disgust:

znalazłem tylko cos takiego

http://www.cdrinfo.pl/artykuly/over/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nagrać płyte CD w mono, wtedy podwoisz czas dostepny na płycie, kosztem jakości dzwięku :gwizdanie:

Aż tak nie jestem zdesperowany ale ciekawa rada :good:

rns-d sama w sobie nie ma żadnego odtwarzacza, czyta tylko płyty z mapami. jak masz ori zmieniarkę to tylko audio cd

ewentualnie możesz zamiast zmieniarki podpiąć jej emulator i będziesz wtedy miał mp3

tak tak zmieniarka na 6 płyt oryginalna[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 11:15_________________________________________________taki emulator 400zł to cóż chyba pozostaje mi nadal nagrywac po 60 minut na płyte heh

zawsze możesz sprzedać zmieniarkę, trochę dołożyć i kupić emulator :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emulator też ma ogranicznik do 6x99tracków :wink4: no ale to i tak nie to co 18tracków na jedna płyte CD :decayed:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 11:21_________________________________________________Jak chcesz juz maxymalnie wydusic płyte CD to mozesz używajac nero wykasować przerwy miedzy piosenkami i do tego zastosować crossfade na 7s, wtedy uzbiera sie miejsca na jeszcze jedna piosenke :decayed:

Fajny efekt piosenka nachodzi na piosenke bez wyraźnej przerwy, tak jak byś nagrał set audio :wink4:

Możesz też popróbowac z płytami 800mb i 870mb ale z nimi to zwykle wielka niewiadoma czy odtwarzacz prawidłowo rozpozna :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...