-
Stuki z kompresora klimatyzacji przy wciśniętym ECON
witam mam ten sam problem w mojej b7 , tzn. gdy klima pracuje jest włączona to jest ok nic nie słychać lecz gdy wcisnę Economy to słychać takie chrobotanie, powtarzające się które później milknie i gdy znów odpalę klimę delikatnie chrobotnie ale później się wyciszy a jak znów Economy to chrobocze kilka sekund. Czy wymiana tych gumek rozwiąże ten problem czy wymienić całe sprzęgiełko i jaki jest koszt. Czy zamawiając to sprzęgiełko otrzymam kpl. tj gumki, łożysko etc. ?
-
Brak kontaktów z telefonu na fisie.
podepnę się pod temat mianowicie mam nokię e51 i taki sam problem tzn. nie ma moich kontaktów w RNs-e , a zapisane są w pamięci telefonu i już szlak mnie trafia bo nie mogę ich w żaden sposób zaimportować
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
mi wczoraj przyszły lampki lecz jeszcze nie zakładałem żeby nie denerwował błąd na fisie , zobaczymy może jeszcze ktoś chętny będzie ... aż tak się nie pali jednak jak już lampeczki są w domu to chęć zainstalowania jest wielka
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
ja analizując wątek raczej zdecyduję się na zakup "gotowca" z Niemiec, tylko moje pytanie czy wtedy trzeba rozkręcać klapa bagażnika czy po demontażu starego oświetlenia wpiąć ten kabelek z i zakręcić nowe lampki??
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
to jak są jacyś jeszcze chętni , na zakup tego adaptera ??
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
to jest nas dwóch może jeszcze będzie ktoś chętny to koszta będą mniejsze
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
ten o którym koledzy piszą 25W i go wlutować gdzieś tam pisze tak bo nie mam zielonego pojęcia o tym i będę musiał się udać do jakiegoś elektryka żeby mi to ogarnął, chyba że ktoś może mi powiedzieć gdzie dostać te kabelki http://images10.fotosik.pl/2819/7737d2bec93f0053med.jpg najlepiej w PL lub może ktoś będzie zamawiał jestem chętny ??
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
panowie czy te ori led-y Oryg lampki rejestracji LED AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 (2987508220) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. również będzie wywalać błąd na fisie w a4 b7 czy to jest totolotek ??
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
panowie cena dla klubowiczów do oddania za 60.000 i ani złotówki mniej, jeśli się nie sprzeda do końca stycznia to zostawiam ja w rozliczeniu w salonie i biorę nowa a3. dziś byłem na wycenie i takie pieniądze mi zaproponowali w Audi gdy ja zostawię w rozliczeniu. pozdrawiam
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
"pantofel nie pantofel" gdyby pieniądze które za nią zapłaciliśmy były tylko moje to nie było by gadki , dlatego mam nauczkę żeby w żadne spółki nie wchodzić nawet z narzeczona hehe ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ---------- nowy link do ogłoszenia Audi A6 Quattro 3.0 TDI Tiptr. 233KM, 2006r., 2967cm3, 233 KM - otomoto.pl cena dla klubowiczów 62.000zł infor. priv. lub tel 607-391-997
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
to nie do końca z tymi warunkami, ma mocne argumenty ona też me swój wkład finansowy w to auto ;/ i tu jest cały zonk , no ale cóż nie będziemy tu pisać scenariusza brazylijskiego tasiemca. Sprzeda się to szkoda i tyle. Pójdę do salonu Audi z moją częścią pieniędzy i wezmę sobie nową a4 ;P
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
a no widzicie jakie te kobity są ostatnio się pytała czy nie mogliśmy kupić takiej co sama parkuje bo gdzieś w necie zobaczyła asystenta parkowania , to jej powiedziałem że jak dołoży drugie 65 koła to kupimy i było po temacie ;P
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
mi też ich brak słów, może a3 wybije jej z głowy jeśli dojdzie do sprzedaży , a pozostaniemy przy a4 b8, przynajmniej ja tak będę celował.
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
tak to było by najprostsze tylko weź teraz przekonaj do przesiadki z fiata do audi
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
kobita dobra tylko mało zdecydowana co do motoryzacji a na marginesie mówiąc juz przed zakupem a6 byliśmy oglądać nową a3 ale jakoś ją przekonałem do a6. Lecz niestety kilka wypadów na miasto po zakupy i juz jest problem dla niej. Wierci mi dziurę i spokoju nie daje. A6 stoi w garażu a ona od mamusi golfa IV sobie pożyczyła hehe ja w mieście poruszam się rowerkiem także audi bardziej służy na jakieś wypady weekendowe no i oczywiście do pielęgnacji