-
Prośba o pomoc wystarczy jedno kliknięcie :)
Zajeliśmy drugie miejsce,ale nie wiem jaki był ostateczny wynik .Dziękuję wszystkim za oddane głosy oraz za zaangażowanie.Nie spodziewałem się aż takiego wsparcia
-
Prośba o pomoc wystarczy jedno kliknięcie :)
No jadą jadą widocznie też nie śpią. Jest walka. !! MOBILIZACJA !! Wszyscy głosujemy na nr 1 !!
-
Prośba o pomoc wystarczy jedno kliknięcie :)
O to link do rysunków ,które walczą o nagrodę http://www.piotrploski.eu/dzialalnosc/9/prace-konkursowe Klikamy klikamy Oczywiście na rysunek nr 1
-
Prośba o pomoc wystarczy jedno kliknięcie :)
Jeszcze zostały 2 dni konkursu:)
-
Prośba o pomoc wystarczy jedno kliknięcie :)
Myślę,że ten temat może posłużyć też innym.Niech wstawiają swoje linki i będziemy pomagać w różnego rodzaju konkursach
-
Prośba o pomoc wystarczy jedno kliknięcie :)
Siemanko. Na stronce http://www.piotrploski.eu/ oddajcie swój głos w sondzie na rysunek numer 1. Dziecko jest autorem rysunku i bardzo liczy na wygranie rowerku Pozdrawiam i z góry dzięki.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich szczesliwych posiadaczy A4 Jestem posiadaczem Audi A4 1.8 B5 z 1995 roku. Pozdrawiam.
elmo33
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta