Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Muszę kupić nowy kask, czy ktoś używa kasku z blendą? Zastanawiam się czy jest potrzebna...

blenda :good:

cbr f4i - jak na pierwsze moto to może być za ostre no chyba ze bedziesz jeździł spokojnie tak do 6 tys. obrotów

jak ktoś zainteresowany mogę pomóc sprowadzić moto, mam też dostęp do kilku maszyn juz w PL

Jak bedzie na poczatku jezdzil z glowa to bedzie ok ale i tak jak znam zycie to juz w polowie sezonu bedzie Ci malo mocna... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no nie wiem to jednak jest moc

ja zaczynałem od WSK potem MZ potem hoda CB a potem CBR i mi wystarczy, trzeba umiec wykozrystać to co się ma na 100% ja zobaczyłem co moja f4 umie jak wsiadł kolega co sie sciga na torach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panowie z nieba mi spadliście:)

Używam shubertha i nie wyobrażam sobie kasku bez blendy

Korzeń jaki masz model tego kasku? co o nim myślisz?

Ja tez kupuję ale coś znacznie spokojniejszego CBR F4i :decayed:

To moje pierwsze moto i narazie chyba będzie wystarczające. Kask też kupiłem z blendą Shark S900

Właśnie wybrałem do kupna agv stealth sv lub właśnie Sharka s900. Co myślisz o tym szarku? czytałem że bardzo głośny i delikatny..

Czytałem też że ta blenda jest do niczego nie potrzebna i kaski z nią są cięższe. Sam już nie wiem co myśleć, a coś kupić muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupuję ale coś znacznie spokojniejszego CBR F4i :decayed:

To moje pierwsze moto i narazie chyba będzie wystarczające. Kask też kupiłem z blendą Shark S900

Właśnie wybrałem do kupna agv stealth sv lub właśnie Sharka s900. Co myślisz o tym szarku? czytałem że bardzo głośny i delikatny..

Czytałem też że ta blenda jest do niczego nie potrzebna i kaski z nią są cięższe. Sam już nie wiem co myśleć, a coś kupić muszę.

Wybrałem Sharka bo dostałem go w dobrej cenie i najbardziej mi pasował/leżał na głowie. Nie mogę nic o nim powiedzieć bo jeszcze w nim nie jeździłem. Nie znalazłem wiele negatywnych opinii o nim. Jak wiadomo jest to kask w przedziale cenowym 500-900zł (zależy od wyprzedaży, promocji malowania itp.) i wyczytałem, że jest to dobry stosunek jakość-cena. Pierwsze wrażenie ok. Dla mnie plusem była blenda, deflektor, "podbródek". Minus - brak pinlock'a, niestety nie ta półka...

Kilka opinii:

"Co do sharka s900 to też mogę go polecić. Według mnie za 490zl nie ma lepszego kasku. Mój kolega go posiada i go trochę przetestowałem Ma fajną rzeźbę i dobrze zachodzi na brodę przez co nic nie wieje. Duży plus blenda. Jedyną rzeczą w której mój tańszy kask NAXA F9 moim zdaniem lepiej się spisywał to mniej parowała szybka w w czasie listopadowego deszczu ale może to być kwestia ustawienia wentylacji w kasku "

"Za ok 500zł s900 to serio fajny kask i ładnie wykonany w tej cenie jedynie Nolan jest podobnej jakości... "

"Shark jest jak ciepłe wygodne kapcie, miękki, przyjemny wewnątrz, ma blendę przeciw słoneczną i deflektor na nos i jest relatywnie cichy-sharka kupiłem jako drugi kask (dla pasażera)."

"zdecydowanie odradzam tanie AGV i tego typu wynalazki, jedynym sesownym z tego przedzialu jest BOX

ale generalnie Shark jest swietny w pieniadzach do 1000zl"

Agv to dobra firma ale tylko GP-TECH/TI-TECH/T-2/STEALTH SV/S4 SV są dobrze wykonane.

Poczytaj tutaj :good:http://www.honda-cbr.pl/forum/kask-jaki-wybrac-t219.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafal czy da radę żebyś mi pokazał ten kask na żywo w Tarnobrzegu? wyślij mi swój nr na PW to się umówimy:)

Jasne, że da radę :wink4: PW poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto jeszcze jest z podkarpacia. Może kiedyś zrobimy rundę po okolicy.

Mój sprzęt :gwizdanie:

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto jeszcze jest z podkarpacia. Może kiedyś zrobimy rundę po okolicy.

Mój sprzęt :gwizdanie:

image.jpg

Paweł jak CI się sprawuje ta SV-ka bo różne opinie słyszałem, a na początku też myślałem o takim moto i mi odradzili... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt jeszcze spokojnie zimuje w garażu, ciekaw jestem czy na forum znajdzie się chociaz jeden fan supermoto lub cruiserów ;).

Co do przecinaków to kawa(chociaż dla mnie GSXR są najładniejsze) fajnie wygląda, a ta moc, powodzenia w ogarnianiu tego rumaka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jak CI się sprawuje ta SV-ka bo różne opinie słyszałem, a na początku też myślałem o takim moto i mi odradzili...

Dlaczego ci odradzili???

W modelach przed liftem były poblemy ze smarowaniem przy jeździe na kole (przeczytasz o tym w każdym artykule), ale modele po lifcie 2003 wolne są od tej choroby.

Polecam świetny sprzęt, nic nie ma takiego odejścia jak SV (w klasie 600), rewelacyjny moment obrotowy od samego dołu, świetny dzwięk V2 z uwolnionym wydechem. Jężdzę z kumplami na VFR 800 i R1 i daje radę, V2 albo się kocha albo nienawidzi, lubi szarpać łańcuchem na niskich obrotach (poniżej 2,5 - 3k), świetnie reaguje na gaz, to część jej uroku. Każdy głupi potrafi jeździć r4 która liniowo oddaje moc, ale z V2 to inna zabawa. Przy moim wzroście 182cm, pozycja jest trochę męcząca na dalekie trasy, ale i tak ją uwielbiam. Poza tym spala poniżej 5,5l/100km

Pewnie odradzili ci ją ponieważ nikt nie miał z nią do czynienia.

Jak powiedział Czesiek z Grajewa 'każdy ma swój rozum, ja mam swój, a oni mają swój'

Jeśli masz możliwość, to przejedź się SV i jakąkolwiek 600 R4, będziedz miał porównanie.

Nie każdy lubi V2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SV650 :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

mialem przyjemnosc troche sie nią "pobujac"

bardzo fajnie sie zbiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś latał dzisiaj? Pogoda byla nawet niezła. Ja zrobiłem parę kółek.

Nawet mnie nie denerwuj ja siedze w de mamy teraz od paru dni zaje....ta pogode i jak widze za oknem wszystkich na motorach jezdzic a ja mam moja Suzi w pl to mnie rozp...la no ale jeszcze tydzien i jesli pogoda dalej bedzie dopisywac to sobie to w pl odbije :banan2: :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie:

Czy tego typu moduł http://allegro.pl/honda-cbr-125-jc-39-r-07-10r-modul-zaplonowy-i1434349539.html da się programować?

Kupiłem synowi w Niemczech Hondę CBR 125R z takim właśnie modułem, która to fabrycznie została zdławiona do 7KM, wiem, że inne tego typu motocykle mają po odblokowaniu 14KM.

Ta Honda jest na wtrysku, głównie za konie odpowiedzialny jest moduł zapłonowy, wszyscy radzą: wrzuć odblokowany moduł, ba ale ciężko taki kupić.

Czy są magicy, którzy "napiszą" w module więcej koni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...