bartekp0101

O bartekp0101

Osiągnięcia bartekp0101

Reputacja

1. http://moto.pl/MotoPL/51,88389,10473452.html?i=0 Jestem ciekaw jak zrobia coupe
  2. bartekp0101

Ceny paliw

Dlatego ja sie zdecydowalem przesiasc na rower, bo po miesiacu jezdzenia juz mi sie spora sumka zwroci;)
  3. W Poslce Statoil i Lotos sa glownymi dostawcami paliwa, wiec nie kupowanie na tej czy innej stacji nie wiele zmienia. Chore czasy, chora organizacja.
  4. Tylko nie mów, że dziewczyna kazała Cie sprzedać, nie wiem czy bym potrafil po zainwestowaniu sprzedać tak szybko motocykl
  5. Czyli szykuje sie zmiana, albo znalazl Panne albo towarzystwo do latania na scigach:)
  6. Nie no zetka super wyglada jako naked, podoba mi sie to jak silnik sie prezentuje, ta pomarancz dodaje jej takiej wscieklizny i szalenstwa. Biala byla za spokojna, jeszcze czarna by fajnie wygladala, ale pomarancz to chyba najlepszy wybor:) Czemu akurat padl wybor na zetke? Latajac samemu nie chciales sciga? Jaki motor przedtem miales? Pozdrowienia!
  7. No wlasnie troche mnie ta kierownica za sportami niepokoi, nie dosc ze plecy dostaja po pi... na silowni to jeszcze na moto, nakedy tez mi sie podobaja i jestem przyzwyczajony do podobnego siedzenia, bo mam male supermoto obecnie, wiec dosyc podobnie sie siedzi. A jest mozliwosc znow na przykaldzie xj6 podam, doczepic owiewke od tej "zaslonietej" wersji? Bo xj6 jest wersja naked i z owiewkami i czy np. na dalsza trase jakbym dokupil od tej ubranej wersji to by pasowaly? Osiagi to tam dla mnie nie sa az tak wazne bo dla mnie pojemnosci 600 i 1000 to juz niesamowite odejscie i predkosci, dlatego nie porownuje
  8. Duża różnica jest między nakedem i ścigiem w osiągach? Podobno xj6 posiada ten sam silnik co r1, tylko ma cos tam zmienione i ma slabsze osiagi. Bez owiewki(szyby) mocno daje Ci po helmie wiatr przy wiekszych predkosiach? Ktory motor uwazasz za praktyczniejszy naked czy sport? Dzieki z gory za odpowiedzi,pozdrawiam Co do z1000, to dla mnie jeden z ladniejszych nakedow, jeszcze wspomniana xj6 mi sie podoba.
  9. Ta 407ka, co pokazałeś to najładniejszy sedan ze wszystkich kotów moim zdaniem. Jeśli oglądasz się za czarna z takim wnętrzem to ten temat można już zakończyć . Jak Tobie odpowiada to teraz zacznie się czas poszukiwań.
  10. Super muzyka, super autko, m.in ten filmik zaraził mnie Audicami:)
  11. Moja przygoda z siłownią zaczęła się w październiku 2010r. postanowiłem poprawić swoją sywletkę, właśnie w lutym mam zamiar zacząć nowy trening. Obecnie ćwiczę pon/śr/piąt FBW(ogólnorozwojowy na masę) Waga 77kg,wzrost 178. Już widzę poprawę w samopoczuciu, zaczynają mi się kształtować mięsnie(najgorzej idzie z tricepsem,brzuchem-o tym za moment). Problem mam jedynie z tym, że mam trochę tłuszczyku tzw. "fałdkę" i chyba muszę dołożyć w wt/czw/sob trochę aerobów. Najgorszy jest fakt, że nie mam diety i na razie nie mogę jej wprowadzić (mieszkam z rodzicami, a że jem domowe żarełko to wiadomo jak to jest). Wymarzona sylwetka to taka jak Jasona Statham lub Andy'ego Whitfield. Szukam dobrego treningu na brzuch oraz porad czy mam ćwiczyć dalej ten sam FBW czy zmienić na bardziej "wysiłkowy" by nabrać trochę masy, potem zgubić tłuszcz, dobić sylwetkę i regularnie ćwiczyć- nie chce być koksem, sylwetka ww. osób mi wystarczy:). Jakby ktoś znalazł chwilkę to proszę o kontakt na pm(osoby doświadczone), pozdrawiam wszystkich ćwiczących!
  12. Niesamowita a4, dzięki za wiadomość, uwielbiam takie czarne,tajemnicze samochody, a nadwozie b5 uważam za jedno z ładniejszych . Super zmiany, niech Ci nadal dobrze służy (ba! właściciel ją tak dopieścił to MUSI ) Ps Na coś podobnego, a prawie identycznego poluję. Pozdrawiam, 10/10 ocena a4.
  13. Mój sprzęt jeszcze spokojnie zimuje w garażu, ciekaw jestem czy na forum znajdzie się chociaz jeden fan supermoto lub cruiserów . Co do przecinaków to kawa(chociaż dla mnie GSXR są najładniejsze) fajnie wygląda, a ta moc, powodzenia w ogarnianiu tego rumaka!
  14. Super prezentacja - godna autka. Ładnie się prezentuję, wybrałeś najładniejsze tylne światła według mnie do b5. Wygląda tak jak samochód na, który poluję, czyli moją a4. Jedyną niepokojącą mnie rzeczą jest kolor zegarów, czy podczas dłuższej jazdy nie męczą Ci się oczy(szczególnie nocą)? 9/10 - czekam na przyciemnienie, bo niby szczegół, ale nada jeszcze większego charakteru. Pozdrawiam!