Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

:hi: :hi:

Nie mogłem wcześniej znaleźć tematu. Więc szykuję się w tym roku do kupna jakiegoś jednośladu. Bardzo podoba mi się R6 i jak na razie to jest na pierwszy miejscu. Miał ktoś kiedyś cokolwiek do czynienia z R6? Zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie jak się jeździ na takim motorze, podobno po godzinie jazdy zaczyna boleć pupa, nie jest on w ogóle wygodny. Tutaj własnie rodzi się dylemat. Bo sam nie wiem co chcę. Z wyglądu R6 jest piękna. Do dalszych podróży mam i tak auto więc jak coś to byłby to bardziej motor weekendowy. Co myślicie?

No to i ja cos powiem...

Mialem Thundercata 600- fajny motor na poczatek,wygodny, zeby sie obyc z tematem

Pozniej jezdzilem troche na R6 no i tak jak koledzy pisza jest troche za mala na wysoka osobe mam 186cm wzrostu i na dluzsza trase byla nie wygodna i dziwnie sie ja "czulo" na zakretach, potem mialem R1 z 2004 roku no i to byl juz straszny przeskok w porownaniu z 600 ale i tak ciezko wstawala z dolu teraz mam GSXR 1000 K6 no i naprawde musze powiedziec ze ten motor zapier...ala dlatego z tego wszystkego doradzilbym Ci jakiegos fajnego GSXR 600 na poczatek i bedziesz naprawde zadowolony pojedzisz sezon moze dwa poczujesz temat dokladnie i pozniej kupisz 1000, tylko pamietaj obojetnie co kupisz zachowaj zdrowy rozsadek i musisz wiedziec ze jadac na moto musisz miec oczy i w du...ie.

JEDNEJ RZECZY możecie mi zazdrościć....SEZON trwa tutaj 365 dni... :tongue4:

madrala :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hej.

Wybiera się ktoś na rozpoczęcie sezonu do Częstochowy 17.04 ?

Jade z kumplami wszystko zalezy jak pogoda dopisze to pojedziemy juz w sobote wieczorem troche na miasto :naughty: spimy u znajomego a w niedziele na parade i na msze, pozniej do domu no chyba ze pogoda nie bedzie chciala wspolpracowac to sobie odpuszcze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek nie byłeś wczoraj przypadkiem w Tarnobrzegu? Chyba Cię widziałem. Jechał z Tobą biały GSX-R i jeszcze jakaś jedna maszyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja śmigam z mocą trochę ponad 50 km :kox: :kox: :kox: :kox:

ale jak na czterokołowca wystarcza :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak byłem :)

byliśmy w WORD odrobić 6 punktów karnych :) heh

No właśnie widziałem was koło ZUSu nie daleko przejazdu kolejowego, stałem w korku a wy przeciskaliście się w stronę miasta. Zaje*iście się prezentuje ten twój sprzęt :kox:

Ja jestem dalej na etapie poszukiwań. Jak byś słyszał ze ktoś ma coś sensownego do sprzedania to daj znać. Interesuje mnie CBR 900RR FireBlade ewentualnie R6 albo GSX-R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takiej kurtce? http://motoallegro.pl/kurtka-modeka-shield-pro-czarna-r-xl-gratis-raty-i1567091338.html Zastanawiam się nad nią. Moja jazda raczej będzie się skupiać w koło komina 60km. Raz na jakiś czas dalszy wypad. Tor odpada na razie jak opanuję jazdę to może kiedyś. To wtedy kupię kombi ze skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Kawie Z750 :mysli: miał ktoś styczność ?

Kolega jezdzi, ale szału nie ma

niby 110kM ale ja tym jezdziłem i nie odczułem tej mocy ;(

Hornet 600 lepiej smiga, przynajmniej takie sa moje odczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takiej kurtce? http://motoallegro.pl/kurtka-modeka-shield-pro-czarna-r-xl-gratis-raty-i1567091338.html Zastanawiam się nad nią. Moja jazda raczej będzie się skupiać w koło komina 60km. Raz na jakiś czas dalszy wypad. Tor odpada na razie jak opanuję jazdę to może kiedyś. To wtedy kupię kombi ze skóry.

mam identyczną, jest OK, za duże nie śmigam ale mogę spokojnie polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest za***iste moto do sprzedania, 929 fireblade w sandomierzu, Kupiłem u niego jego wcześniejszą sc33 a on kupił właśnie tą 929. Moto jest 1000% pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o tej sztuce? Wiem, że trzeba jechać i oglądać, ale może jakieś wstępne spostrzeżenia

http://allegro.pl/show_item.php?item=1579080115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, czemu? 3 lata jeździłem R1 tyle, że młodszą, ale się była robiła, potem kupiłem FZ1 Fazer i było mi mniej wygodnie. Sytuacja finansowa zmusiła do sprzedaży i kupna czegoś tańszego i wybór padł na starszą R1 ze względu na wspomnienia, ale chyba już się jednak odzwyczaiłem i szukam FZS 1000 Fazer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ucichł, jeździ ktoś z Was może na enduro/cross ?

ja jeżdżę na dużym enduro TENERE 660

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślicie o Kawasaki zx6r 2000-2002? Sporo się naczytałem o pękających ramach itd. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...