Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za rady :hi: a powiedzcie lepiej z PL szarpać czy z zagranicy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

najlepiej z CH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio w CH zajebistą ese b5, teraz tak żałuje ze się nie zatrzymałem.. może by ktoś z forum się nią zainteresował bo wyglądała na prawde zacnie, a co do motorów to faktycznie ładne tam jeżdzą, z tym że Szwajcarzy Sobie cenią :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio w CH zajebistą ese b5, teraz tak żałuje ze się nie zatrzymałem.. może by ktoś z forum się nią zainteresował bo wyglądała na prawde zacnie,

gdzie stoi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie stety dokładnego adresu z kodem pocztowym już nie mam bo smsy usunąłem, a miałem załadunek dosłownie 2km od tego domku gdzie ją koleś wystawił. to było w tym kąciku pod samą włoską granicą jak sie na Milan pomyka Razzino sie ta miejscowość bodajże nazywała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy znowu tam jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prędko bo na CH nie jezdzimy ogólnie tylko jak sie jakiś fajny fracht trafi, 13.01 dokładnie tam byłem to stała w miasteczku Riazzino a nie Razzino jak napisałem wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wygląda ok choć ... coś grzebane było z licznikiem (tu znawcy nie trzeba). Sporo rzeczy akcesoryjnych - tylko czemu?? upodobanie właściciela czy ... :wink4:

Felga z przodu (właściwie rant) dość mocno porysowana. Lakier też taki sobie. Chyba tyle moich spostrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś się wypowie nt tego motoru ? (poza devastationem)

http://otomoto.pl/kawasaki-z-kawasaki-z750-z-750-z750s-2007-M3028489.html

:sesese: :sesese: :sesese: :sesese: :sesese:

nic poza wyglądem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wygląda ok choć ... coś grzebane było z licznikiem (tu znawcy nie trzeba). Sporo rzeczy akcesoryjnych - tylko czemu?? upodobanie właściciela czy ... :wink4:

Felga z przodu (właściwie rant) dość mocno porysowana. Lakier też taki sobie. Chyba tyle moich spostrzeżeń.

gadałem z kolesiem, przywiózł go rok temu dla siebie teraz zmienia, motor leżał na prawej stronie ale twierdzi, że nic poważnego,

co do liczniki podobno oryginalny - a co chodzi Ci z tym, że grzebane ( nie znam się )

lagi, chłodnica nie tknięte i oryginalne...

jest w ogóle sens kupować taki motor czy raczej odpuścić ? sprzedający jest w stanie jechać wszędzie i sprawdzić motor,

felga zrysowana ale nic nie bije

taki info mam od sprzedającego

co o tym wszystkim sądzicie ?

czy ktoś się wypowie nt tego motoru ? (poza devastationem)

http://otomoto.pl/kawasaki-z-kawasaki-z750-z-750-z750s-2007-M3028489.html

:sesese: :sesese: :sesese: :sesese: :sesese:

nic poza wyglądem

jakieś inne spostrzeżenia ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to ciężko coś stwierdzić mając kilka zdjęć i to robionych tak pobieżnie. Skoro leżał czyli jednak coś było :confused4: Najlepiej było by pojechać i zobaczyć. Tylko weź drugą osobę która będzie patrzeć na motor bardziej pod kątem technicznym i chłodnym spojrzeniem :wink4: bo z doświadczenia wiem że jak się ma kasę i chce coś kupić a widzi się to coś to na oczach pojawiają się klapki a zimny prysznic przychodzi później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to ciężko coś stwierdzić mając kilka zdjęć i to robionych tak pobieżnie. Skoro leżał czyli jednak coś było :confused4: Najlepiej było by pojechać i zobaczyć. Tylko weź drugą osobę która będzie patrzeć na motor bardziej pod kątem technicznym i chłodnym spojrzeniem :wink4: bo z doświadczenia wiem że jak się ma kasę i chce coś kupić a widzi się to coś to na oczach pojawiają się klapki a zimny prysznic przychodzi później.

spoko sam na pewno nie będę oglądał :wink4: - nie znam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,ze lezal to nic zlego, o ile nie lezal pod TIRem :decayed:

Jesli koles chce jechac na sprawdzenie, to juz cos znaczy.

Moje wszystkie moto byly po mniejszych lub wiekszych przygodach,ale wazne zeby jechal i hamowal jak nalezy i byl prosty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który nie leżał :mysli: , jak złapał tylko lekki szlif to nie ma bólu. Wsiąść trzeba i się przejechać , puścić kierownice i zobaczyć czy nie ściąga w którąś ze stron. mi osobiście się podoba .Jak się zgadza jechać na sprawdzenie to podjechać do najbliższego mechaniora od motocykli i niech się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który nie leżał :mysli: , jak złapał tylko lekki szlif to nie ma bólu. Wsiąść trzeba i się przejechać , puścić kierownice i zobaczyć czy nie ściąga w którąś ze stron. mi osobiście się podoba .Jak się zgadza jechać na sprawdzenie to podjechać do najbliższego mechaniora od motocykli i niech się wypowie.

dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moja była miałem tak ze przy 60km/h ją sciągało po puszczeniu kierownicy a przy 200km/h jak sie puściło to jechała jak po sznurku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moja była miałem tak ze przy 60km/h ją sciągało po puszczeniu kierownicy a przy 200km/h jak sie puściło to jechała jak po sznurku :mysli:

niezły hard core :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem dziś jechać oglądać motor ale pogoda lipna i nie było by jak sprawdzić motorka :disgust:

już się nie mogę doczekać jak sobie go w końcu kupię :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...