Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Miszka, nie kombinuj, kup to co Ci się podoba, czy to będzie 600 czy 1000 to już jeden kij, MUSISZ MIEĆ ŁEB NA KARKU

Rozdupić się możesz nawet na rowerze :rolleyes:

Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sam kupiłem pierwsze moto i jest to 600 moim zdaniem 1000 na pierwsze moto to lekka przesada :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 1000 to juz moze byc za duzo,ale 600 spokojnie idzie ogarnac, ja przed pierwsza CBR 600rr mialem jedynie za dzieciaka komarka i simsona :polew:

Ale jakos dalem rade i zyje,choc na d*pie juz tez lezalem,ale to nie z winy "za mocnego" moto, tylko swojej wlasnej glupoty raz,a drugi przez nieszczesliwy zbieg okolicznosci ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka, nie kombinuj, kup to co Ci się podoba, czy to będzie 600 czy 1000 to już jeden kij, MUSISZ MIEĆ ŁEB NA KARKU

Rozdupić się możesz nawet na rowerze :rolleyes:

Tyle

jaja se robię :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty se lepiej kup już ciuchy, bo są przeceny i to znaczne :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są na forum osoby które mogą pomóc przy zakupie moto - może handlują albo mają kontakty...

chcę kupić początkiem marca jak co pls o PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są na forum osoby które mogą pomóc przy zakupie moto - może handlują albo mają kontakty...

chcę kupić początkiem marca jak co pls o PW

a co kupujesz ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda kasy

Oj tam szkoda :decayed: na moto nigdy nie szkoda :kox: Ja też zastanawiam się czy nie zmienić moto na ten sezon. Mam KLE 500 a chodzi mi po głowie Suzuki DL 1000 v-strom może ma ktoś z tu obecnych i podzieli się jakimiś informacjami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli zaczynam się rozglądać za banditem 650 (pierwszy motocykl, 183cm wzrostu) tak żeby marzec-kwiecień już coś zakupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam GSX-Ra 1000 K6 jeżdżę od dwóch sezonów i moto jest naprawdę super i co ciekawe to jest jeden z najmocniejszych ,,litrów`` mocniejszy od R1 czy CBR . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z750 :decayed:

:wink4:

szkoda kasy

nudny jesteś

mam takie gówn....o, zreszta juz rozje....bane

i bede to powtarzał do znudzenia: SZKODA KASYYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przerost masy nad trescią, niby 110kM a jezdzi gorzej jak 70 :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy kupnie motocyklu szczególnie "ścigacze" na co zwrócić uwagę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy kupnie motocyklu szczególnie "ścigacze" na co zwrócić uwagę :mysli:

Przy motocyklu nie jest tak prosto jak przy aucie niestety :(

Ja zawsze zaczynam od spraw technicznych..

lagi,hamulce, łozyska szczególnie na główce, przegląd wszystkich kabli i czy wszystko działa jak trzeba,skrzynia biegów i silnik na pełnej pi***ie. co do wypadkowości to trzeba dokładnie i uważnie przejrzeć wszystkie spawy,jeżeli rama nie jest alu tylko zwykła stalowa i malowana to każde pękniecie lakieru każda jedna nawet najmniejsza wgniotka na ramie coś znaczy, to samo tyczy się alu ramy.

Ogólnie tego jest sporo i trzeba troszkę czasu na oględziny poświecić :wink4:

Ja na wiosnę znów bede coś kupował na razie kandydatów jest kilka, poprostu co będzie w dobrym stanie to się przygarnie, bo złomów jest niestety bardzo duzo.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzac dokłądnie jak wygląda VIN na ramie

coraz wiecej trafia sie "przeszczepów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...