Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Moja karoca :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

poniżej wrzuciłem pare fotek mojej A4 z silnikiem 2.0 benzynka w manualu - kupione w 2002 roku jako nowe z salonu :)

Na chwilę oobecną autko ma przebieg nieco ponad 200tyś km i jest prawdziwy :) BEZWYPADKOWA sztuka co więcej nie miała nawet delikatnej stłuczki i niech tak zostanie... :wink4:

Co do wyposażenia to posiada m.in.:

- Pakiet chrom

- Wewnętrzne dekory SOUL zmienione na ALU :)

- pełen FIS wraz z wymieniona manetką :) odblokowany

- Kierownica trójramiena z B8 z chromowaną MF :thumbup1:

- RNS-E + 10 głośników

- Klimatronik dwustrefowy

- Pakrtronic tył

- Elektryczne szybki (wraz z domykaniem i otwieraniem z pilota)

- Elektryczne lusterka

- Felgi 15` ORI (lato) od wczoraj na nowej gumie Dunlop Sport SP 01

- Felgi 18` ORI (lato) na gumce P ZERO 245/40/R18

- 6 x AIRBAG - kurtyny

- podłokietnik (przód i tył)

- kontrola trakcji ESP

- halogeny

- kolor LX7Z - DELFINGRAU EFFECT

- zmieniareczka 6xCD

- DVD Phonocar`a + odblokowana TV :)

- belki dachowe (baza) oryginalne AUDI + box THULE Atlantis 780 :)

- brak oznaczeń na tylnej klapie :decayed:

- tempomat

- bluetooth

- system obsługi głosowej SDS :whistling:

- LED`y - umieszczone na samym dole zderzaka przedniego...

- kierownica trójramienna czarna skóra z chrom MF z B8 :thumbup1: :a4fan:

Powoli zaczyna przybywać :dancing:

16092011823.jpg

IMG_0001.jpg

IMG_0006.jpg

Imienna :eusathink:

210220121053.jpg

Kiera z MF chrom z B8

fotka054.jpg

poniżej najnowszy nabytek...

IMG_0248.jpg

bok.jpg

30032011250.jpg zmieniareczka CD :)

01042011254.jpgodblokowanie FIS`a :)

25032011232.jpgproszkowe malowanie ramion wycieraczek :whistling:

a młody sobie sam wyrezał :decayed:

30032011251.jpg

wyrezane LED... :wink:

13062011521.jpg

Już z DVD i TV FREE :banan:

fotka010.jpg

teraz na dniach dokładam kamere cofania naughty.gifnaughty.gif

fotka011c.jpg

a na lato 18-stki na gumce P ZERO 245/40 :kox::banan:

fotka035.jpg

Opublikowano

jakieś plany? wyposażenie? opisz autko troche :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

uzupełnione ;)

Opublikowano
:good: zmieniaj fele na większa a ta sobie zostaw na lato :wink4: kolorek bardzo ładny :wink4:
Opublikowano

:good: zmieniaj fele na większa a ta sobie zostaw na lato :wink4: kolorek bardzo ładny :wink4:

chyba na zimę? :decayed: Fajny kolorek :good: Zapodaj fotke wnętrza :naughty:

Opublikowano

no sory pomyłka :polew: z rana zaspany bylem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wojciu spoko :naughty:

co do wnętrza jutro wrzuce fotke ;)

kolorek tez mi sie bardzo podobał i taki zamówilem... to delfinowy :)

koledzy odnośnie felg napisze wam tak... żonka smiga na codzien autkiem wiec tak musi byc - jest naprawde bardzo dobry komfort jazdy itp :)

sam jestem zwolennikiem niemieckiego stylu --> nisko i szeroko :> drugie autko ktore mamy jest na codzien uzytkowane przez moja osobę i mam tak wrzucone 18` a zawias regulowany i bardzo twardy ;)

Fotka059.jpg

Fotka060.jpg

wracajac do tematu karocy ma takie buciki i tak zostanie :naughty:

Opublikowano

auto ładne ale silnik beznadziejny!

Opublikowano

za kolor i sedana :good::decayed:

pokaz jeszcze srodek...i napisz cos odnosnie planow co do delfinka :wink4:

Opublikowano

auto ładne ale silnik beznadziejny!

beznadziejny jest diesel :thumbdown: Bardzo fajne auto :good: za***isty kolor i Bose :kox: Jest co rezac :naughty:

Opublikowano

prawie jak moja, fajny kolor

po co rezac ? jak dla kobiety to wystarczy,

ja mialem zamiar zalozyc u siebie 17 s-line ale nalezy umiec jezdzic na takich - a zonka tez sie wozi audiczkiem - szkoda by bylo 2 tys.

jak dla niej kupimy cos mniejszego wtedy i owszem

powodzenia i bezawaryjnosci zycze

Opublikowano
  • Autor

każdy ma prawo do swojego zdania... fakt ze posty typu beznadziejny silnik mnie smiesza bo moglbym napisac beznadziejny jest caly B5 z 98roku :confused4:

diesla nie chcialem i nie bede miec :mysli: tak jak LPG... nawet dobre zapalniczki sa na benzyne :>

autko jak auto ma smigac i tyle... byc serwisowane i nie oszczedzane na czesciach i wymianach plynow...

kupujac autko tej klasy w salonie jako nowe jeszcze w 2002 roku wystarczalo i wystarcza w zupelnosci opcja ktora wtedy zamowilem :)

wrzucam foto środka:

IMG_0009.jpg

IMG_0008.jpg

IMG_0007.jpg

Opublikowano

To już nieźle długo Ci służy. :) Oby jeszcze posłużyło. B6 jak B6 chyba najładniejsze audi z dzielonym grillem, w sumie ładniejsze też od B7. Planujesz kupno B8 również z salonu? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

To już nieźle długo Ci służy. :) Oby jeszcze posłużyło. B6 jak B6 chyba najładniejsze audi z dzielonym grillem, w sumie ładniejsze też od B7. Planujesz kupno B8 również z salonu? :wink4:

nie stac mnie w tej chwili :) mam nadzieje ze kiedys moze :kox::embarrassed:

Opublikowano

To już nieźle długo Ci służy. :) Oby jeszcze posłużyło. B6 jak B6 chyba najładniejsze audi z dzielonym grillem, w sumie ładniejsze też od B7. Planujesz kupno B8 również z salonu? :wink4:

nie stac mnie w tej chwili :) mam nadzieje ze kiedys moze :kox::embarrassed:

wpadej na SPOTA jutro 3 Stawy godz. 19:00

Opublikowano

Widać, że jeden dbający właściciel, zadbane wnętrze, nawet włącznik świateł perfekt :P:hi:

Opublikowano
  • Autor

wpadej na SPOTA jutro 3 Stawy godz. 19:00

z checią :) postaram sie byc jutro na 19.00 :good:

Opublikowano

i jak tam komunikaty w jęz. ang :kox:

też tak chcę KROLU[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:26_________________________________________________kolego a Ty żonie pokaż moją stronę;) hehehe taki mały :ot:

Opublikowano
  • Autor

i jak tam komunikaty w jęz. ang :kox:

też tak chcę KROLU[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:26_________________________________________________kolego a Ty żonie pokaż moją stronę;) hehehe taki mały :ot:

smiga az milo :):)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.