Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Moja karoca :)


addassko

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie TEŻ piano... :whistling::cool:

dokladnie :whistling::wink:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

scaled.php?server=801&filename=dsc03878u.jpg&res=landing

coś takiego... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie ;d pytanko male bo widze z temacik listwy jest ;) czy występuje popielniczka i ramka w takim samym kolorze i materiale jak te listwy co wyrzej sa? bo te powlekane guma wygaldaja u mnie kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez Q chyba co? :cool::naughty: Czy chcesz dodać sobie mocy? :decayed:

no jasne ze bez Q :naughty: Q bedzie ale Q7 :whistling:

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

Witam panowie ;d pytanko male bo widze z temacik listwy jest ;) czy występuje popielniczka i ramka w takim samym kolorze i materiale jak te listwy co wyrzej sa? bo te powlekane guma wygaldaja u mnie kiepsko

generalnie te "powlekane guma" wygladaja kiepsko, a pop i ramka jasne rezanko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokazać jak wygląda zamontowana kierownica od B8, również chcę takie coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokazać jak wygląda zamontowana kierownica od B8, również chcę takie coś zrobić.

daj mi czas do wieczora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie ;d pytanko male bo widze z temacik listwy jest ;) czy występuje popielniczka i ramka w takim samym kolorze i materiale jak te listwy co wyrzej sa? bo te powlekane guma wygaldaja u mnie kiepsko

Jak masz powlekane gumą to są dekory Soul a nie Piano. Zestaw dekorów Piano ma wszystko w wysokim fortepianowym połysku (łącznie z popiołką i ramką) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie ;d pytanko male bo widze z temacik listwy jest ;) czy występuje popielniczka i ramka w takim samym kolorze i materiale jak te listwy co wyrzej sa? bo te powlekane guma wygaldaja u mnie kiepsko

Jak masz powlekane gumą to są dekory Soul a nie Piano. Zestaw dekorów Piano ma wszystko w wysokim fortepianowym połysku (łącznie z popiołką i ramką) :wink:

dokładnie :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a popiekniczka i ramka piano ma taki sam kolor i politurę jak listwy na drzwiach soul? bo te powlekane guma wygaldaja tragicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wtedy jest :kox:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

dzis klima wymiana czynnika + odgrzybianie i ozonowanie :decayed:

fotka052v.jpg

a teraz wrocilem z wymiany hampli... tarcze i klocki nowki :naughty: teraz czuje ze hamuje :naughty::naughty:

---------- Post dopisany 29-04-2012 at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2012 at 21:04 ----------

Możesz pokazać jak wygląda zamontowana kierownica od B8, również chcę takie coś zrobić.

daj mi czas do wieczora :wink:

nie było czasu kiedy wrzucić :whistling:

ale tak u mnie to wyglada :naughty::naughty:

fotka054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie te 18" :whistling:

Ham 18-stki ida dalej do B7 :wink:

---------- Post dopisany 05-05-2012 at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2012 at 14:55 ----------

no i byly dekory, komplet ale sprzedawał to osioł :whistling:

sprzedaje z automatu a mowi ze manual :facepalm: :facepalm:

---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:00 ----------

img2616fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samą ramkę kupisz w ASO za 420zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma fotka :facepalm: dobrze że jeszcze są koledzy na forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co sie martwisz ja swoja przerobiłem wyciol mi kolega na cnc otworek dolozylem tylko chromik i jak orginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co sie martwisz ja swoja przerobiłem wyciol mi kolega na cnc otworek dolozylem tylko chromik i jak orginał

:decayed: mozna :decayed: oczywiscie ze mozna :wink:

---------- Post dopisany 15-05-2012 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2012 at 09:37 ----------

a6df1926745ab04dmed.jpg

czekamy :decayed:

---------- Post dopisany 01-06-2012 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2012 at 23:01 ----------

601302_4124372113725_1042413888_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...