Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Moja karoca :)


addassko

Rekomendowane odpowiedzi

No i gdzie te ElSiDiki...? :cool:

nie mam kontaktu z kolega z klubu :whistling:

wyjechał na delegacje i nie mamy kontaktu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochytane :decayed:

---------- Post dopisany 21-11-2012 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2012 at 08:23 ----------

czas zimy... rezanko jutro a mianowicie wymiana świec :naughty::decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochytane :decayed:

---------- Post dopisany 21-11-2012 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2012 at 08:23 ----------

czas zimy... rezanko jutro a mianowicie wymiana świec :naughty::decayed::naughty:

To nie rezanko tylko serwis :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie nie wyrobilem :kwasny:

---------- Post dopisany 14-12-2012 at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2012 at 20:41 ----------

no i wczoraj i swiece i olej i filtry baaa i nawet plyn hamulcowy wymieniony o plynie do wspomagania czy o G12 nie wspominajac :decayed::naughty: na pare km znow spokoj :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wtedy jest :kox:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

dzis klima wymiana czynnika + odgrzybianie i ozonowanie :decayed:

http://img444.imageshack.us/img444/3637/fotka052v.jpg

a teraz wrocilem z wymiany hampli... tarcze i klocki nowki :naughty: teraz czuje ze hamuje :naughty::naughty:

---------- Post dopisany 29-04-2012 at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2012 at 21:04 ----------

Możesz pokazać jak wygląda zamontowana kierownica od B8, również chcę takie coś zrobić.

daj mi czas do wieczora :wink:

nie było czasu kiedy wrzucić :whistling:

ale tak u mnie to wyglada :naughty::naughty:

http://img151.imageshack.us/img151/5163/fotka054.jpg

adasssko filtr kabiny maxgear:facepalm: Węglowy?? Ja ostatnio porównywałem węglówkę Mann`a i maxgear to Mann jest 4 razy cięższy:kox: Tamten to tylko zabrudzony węglem może być:decayed: Dobrze się ALT sprawuje?? Swiece jakie zapodałeś? Ja jestem bardzo zadowolony z Denso Iridium Power:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniam filtry 2 razy w roku a kabinowke czasem 4 raz w roku... teraz wrzucilem Filtron`a a swiece NGK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniam filtry 2 razy w roku a kabinowke czasem 4 raz w roku... teraz wrzucilem Filtron`a a swiece NGK :wink:

Adaśko co tak często? :eusathink:

tyle km swoim nie trzaskasz chyba :eusathink: ,

kabinowy trzeba wymieniać częściej jak jeździ się sporo po zakurzonych terenach takich jak polne i leśne dukty, ciekawe czy Natalia o tym wie:whistling:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gites :D to masz teraz zaznaczone fotaradary wiec zostaje CI uważać na tajniaków :D i co wyrezales ta kamere cofania ? bo jakoś chyba przeoczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...