Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adrian.

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Mój problem polega na tym, iż gdy moja audi odpoczywa kilka godzin albo cała noc przez pierwsze kilkaset metrów szarpie silnikiem i jak by się dusił i nie ma mocy. Na pierwszym biegu wszystko jest ok ale jak wrzucę na dwójkę i zacznę dodawać gazu zaczyna się trzęsienie i brak mocy muszę wrzucić na trzeci bieg i jest ciut lepiej później na czwórkę i się uspokoi i wtedy schodze na niższe biegi żeby normalnie się rozpędzać. Auto odpala normalnie nawet w niskich temperaturach. Proszę o pomoc zanim angielscy mechanicy wymienia mi pół silnika ?
  2. Witam wszystkich po długiej nieobecności ale byłem na wakacjach no i pożyczyłem mój kabelek koledze który go zepsuł no i czekałem aż okupi nowy :-) ale do rzeczy problem z samochodem ten sam ostatnio tez zaczęło mi przy przekroczeniu 3tys obr wyłączać turbine ale to nie za każdym razem..wylacze auto i zapale i wraca wszystko do normy puki znowu cos mu nie przypasi :-) przy próbie kabelka zrobiłem logi BS jeśli mozecie oceńcie je a w weekend dodam dynamiczne z góry dziękuję Logi BS http://vaglog.pl/log_241609.html http://vaglog.pl/log_241610.html http://vaglog.pl/log_241611.html
  3. Witam wszystkich:-) Chciałbym prosić was o rozszyfrowanie mouch logów statycznych;-) robiłem je pierwszy raz wiec jak cos spierniczylem to sorki...logi bede chciał zrobić jak najszybciej tylko muszę znaleźć drugą osobę i dobry pas startowy;-) a teraz do rzeczy auto od jakiegoś miesiąca straciło na mocy zbiera sie jak by z 20 koni uciekło :-(auto nie kopci.. ostatnio wymieniłem olej,wszystkie filtry,wezyki podcisnienia i wyczyscilem egr, nic to nie dało dalej muł http://vaglog.pl/log_237973.html http://vaglog.pl/log_237974.html http://vaglog.pl/log_237968.html http://vaglog.pl/log_237967.html http://vaglog.pl/log_237969.html http://vaglog.pl/log_237972.html http://vaglog.pl/log_237970.html http://vaglog.pl/log_237971.html http://vaglog.pl/log_237976.html http://vaglog.pl/log_237975.html
  4. Problem rozwiązany:-D wymieniłem tarcze,klocki i problem zniknął;-) :-) dziękuje za wasze podpowiedzi ;-)
  5. Wyważanie ok;-) sprawdze tarcze i klocki bo teraz mnie oswiecilo ze psikalismy wd40 na śruby zeby nie uszkodzic itd i mogło coś na tarcz lub klocek polecieć chociaż czyscilem tarcz ale moglo cos na klocek sie dostać
  6. Witam serdecznie..mam od wczoraj problem z swoim Audi:-(a mianowicie po wymianie tylnych sprężyn gdy zaczęł się problem gdy zaczne gwałtownie (mocno) chamowac auto wpada w wibracje,a gdy tylko lekko dochamowuje auto zachowuje sie normalnie..prosze bardzo o pomoc 1,5 msc temu zakupiłem audi dlugo na nią polowalem tzn z tym napędem a tu w ciagu tygodnia wyszly 2 problemy wydech gdzieś mi dotyka i dzwoni i teraz wibracje auta przy mocnym chamowaniu :-(
  7. WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH :-) JESTEM POSIADACZEM OD NIEDAWNA AUDI A4 B6 1.9TDI QUATTRO :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.