Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o analize logów statycznych 1.9tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich:-) Chciałbym prosić was o rozszyfrowanie mouch logów statycznych;-) robiłem je pierwszy raz wiec jak cos spierniczylem to sorki...logi bede chciał zrobić jak najszybciej tylko muszę znaleźć drugą osobę i dobry pas startowy;-) a teraz do rzeczy auto od jakiegoś miesiąca straciło na mocy zbiera sie jak by z 20 koni uciekło :-(auto nie kopci.. ostatnio wymieniłem olej,wszystkie filtry,wezyki podcisnienia i wyczyscilem egr, nic to nie dało dalej muł

http://vaglog.pl/log_237973.html

http://vaglog.pl/log_237974.html

http://vaglog.pl/log_237968.html

http://vaglog.pl/log_237967.html

http://vaglog.pl/log_237969.html

http://vaglog.pl/log_237972.html

http://vaglog.pl/log_237970.html

http://vaglog.pl/log_237971.html

http://vaglog.pl/log_237976.html

http://vaglog.pl/log_237975.html

Opublikowano

Hej, Egr ponownie do czyszczenia, nie pracuje w swoim zakresie, cykl zamknięcia za duży lub zrób jeszcze logi 003 BS oraz 011 BS. Kąt synchronizacji w 004 warto by było ustawić na 0. Pozdrawiam

Opublikowano

silnik nie dogrzany, synchro ustawione na -1,1, pompowtryski bardzo ładne. Zrób dynamiczne to zobaczymy jak turbo i przepływka.

Z tym egr to niech kolega zastanowi sie jeszcze raz nad tym co pisze i czy ma to sens.......

Edytowane przez lukaszooo

Opublikowano

Kolega lukaszooo ma racje. Nie zauwazylem ze logi 003 byly robione w BS na tych logach. Vaglog daje takie fajne mozliwosci kopiowania linkow na fora z opisem a nie korzystamy z tego ;)

Opublikowano

Nie wiem o co ci chodzi z tym opisem.

Opublikowano

O co mi chodzi z opisem? Proszę bardzo: :hi:

Logi bez opisu:

VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs
VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

Logi z opisem:

Statyczne:

000 - VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

BS:

000 - VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

Edytowane przez Lastk

Opublikowano

Co to ma do sprawy ??

Opublikowano

Ok, kończymy off-topic, pomóżmy koledze. Czekamy na logi dynamiczne ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich po długiej nieobecności ale byłem na wakacjach no i pożyczyłem mój kabelek koledze który go zepsuł no i czekałem aż okupi nowy :-) ale do rzeczy problem z samochodem ten sam ostatnio tez zaczęło mi przy przekroczeniu 3tys obr wyłączać turbine ale to nie za każdym razem..wylacze auto i zapale i wraca wszystko do normy puki znowu cos mu nie przypasi :-) przy próbie kabelka zrobiłem logi BS jeśli mozecie oceńcie je a w weekend dodam dynamiczne z góry dziękuję

Logi BS

http://vaglog.pl/log_241609.html

http://vaglog.pl/log_241610.html

http://vaglog.pl/log_241611.html

Opublikowano

Masz zabrudzone kierownice, dłuższa trasa pokonana dynamicznie moze pomóc ale raczej bez czyszczenia sie nie obejdzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.