Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh


seves

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem po wymianie Turbinki na AWX`ową w moim AJM`ie oraz wycięty kat z wstawioną przepływką. MIałbym pytanie do Grzesia, czy robisz pomiar przed modem i po modzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po wymianie Turbinki na AWX`ową w moim AJM`ie oraz wycięty kat z wstawioną przepływką. MIałbym pytanie do Grzesia, czy robisz pomiar przed modem i po modzie?

Auto jest hamowane przed i po programie. W wypadku, gdy auto jest "ostro" pomodzone (turbo, wtryski, pompa itd.) to z reguły nie wykonuje się pomiaru przed modyfikacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moim przypadku, byłaby możliwość pomiaru przed. Bo jestem ciekaw jaki jest efekt tylko samej wymiany bez softu. Koledzy na forum pisali że nie będzie żadnych efektów, a ja mam wrażenie że idzie o niebo lepiej. A dokładnie gdzie przyjmujesz, bo ja z Krakowa muszę dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moim przypadku, byłaby możliwość pomiaru przed. Bo jestem ciekaw jaki jest efekt tylko samej wymiany bez softu. Koledzy na forum pisali że nie będzie żadnych efektów, a ja mam wrażenie że idzie o niebo lepiej. A dokładnie gdzie przyjmujesz, bo ja z Krakowa muszę dojechać.

Oczywiście,że zrobimy pomiar przed. Zapraszam do Rybnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0TDI CR 110KM ~380Nm/175KM

1.6TDI CR 105KM ~310Nm/135KM

Koszt 900zł.

OK dzięki za info. Poważnie to przemyśle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ile za 2.0 TDI z 2007 BPW i 2.0 TDI BPW z 2005 ?

Co można z tego bezpiecznie wyciągnąć ?

Pozdrawiam

Mateusz

ok. 160-170KM/360-380Nm.

cena 600zł :wink:

Czy warto od razu wywalić DPF'a ma to jakieś przełożenie na widoczne obniżenie spalania ? Na co ewentualnie jeszcze ? Jakieś problemy po usunięcie czy wręcz przeciwnie .... bo nie wiem którą opcję wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku multitronika modyfikacja również jest możliwa?

Jest możliwa, natomiast charakterystyka momentu obrotowego będzie inna z uwagi na skrzynie. 160-170KM/330-340Nm.

Witam,

A ile za 2.0 TDI z 2007 BPW i 2.0 TDI BPW z 2005 ?

Co można z tego bezpiecznie wyciągnąć ?

Pozdrawiam

Mateusz

ok. 160-170KM/360-380Nm.

cena 600zł :wink:

Czy warto od razu wywalić DPF'a ma to jakieś przełożenie na widoczne obniżenie spalania ? Na co ewentualnie jeszcze ? Jakieś problemy po usunięcie czy wręcz przeciwnie .... bo nie wiem którą opcję wybrać ?

Wysłałem PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...