zrywka

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zrywka

1. Dobra,dobra...zabiłeś Ptysia nie wiedziałem, że taki jesteś.
  2. WTF... zaciski z Alfy w Audi .... hehehehehehe
  3. Ja rowniez probowalem ogarnac temat podobnie jak Kowi. Zakupilem panele od jednego z kolegow,ale w koncu zrobilem zupelnie inaczej,a mianowicie,usunalem jeden zaczep boczka +mocowanie oryginalnego glosnika. moje glosniki maja srednice 16.5 cm a wysokosc calkowita ok. 6 cm(gl. Osadzenia ok. 5.5 cm). Zamocowalem je w nastepujacy sposob. Jeden wkret w oryginalny otwor mocowania glosnika,drugi w miejsce zaczepu,a trzeci w miejsce gdzie zaczyna sie kieszen boczka. aktualnie pisze z kalkulatora,ale jak dojade do domu,to zamieszcze zdjecia.
  4. a gdzieś w Krakowie?
  5. Koledy, a gdzie najlepiej kupić MS`y. Muszę mieć je na przyszły tydzień.
  6. spoko, spoko ... PiS u władzy absolutnej... hehehehe jak zmienią tak szybko sądy jak trybunał, to za miesiąc będziemy mieli raj hehehehe
  7. No i co, jak to się skończyło bo jestem ciekawy.
  8. Nie było czegos takiego, etke cała przekopałem juz dawno temu, jedyna redukcja to ta ramka z linku, kiedysdawno temu te ramki kosztowały 99zł wygląd fabryczny. Najlepiej zdemontować tą konsole 2DIN i kupić uzywana konsole 1DIN, taka konsola kosztuje grosze w porównaniu do tej co masz, swoją wystawiasz na handel i ci sie jeszcze grubo zwraca. A tak btw. jaki powód zmiany na 1DIN? tutaj ramka z B6 2DIN http://www.audizine.com/forum/showthread.php/383302-DIY-B5-A4-Center-Console-facelift-upgradetutaj DIY tak troche nie zaciekawie wyglada taki manewr http://www.audizine.com/forum/showthread.php/172860-Custom-pop-out-faceplate-%28calling-tightTT%29 kustomowa ramka 2DIN dla radia 1DIN Nie zgodzę się z tobą. Wiem co piszę bo to widziałem i używałem. Samochody specjalne miały konsole 2 DIN i podwójną ramkę. Miały również dodatkowe włączniki do oświetlenia, w przypadku auta wspólnika, zamiast przycisku ASR, był włącznik wszystkich świateł oświetlenia wnętrza.. Teraz nie jestem w stanie ci tego udowodnić, bo wspólnik nie ma już tego auta od 4 lat. Miał radio 22 cm + zaślepkę na dole na 22 cm.
  9. Były oryginalnie takie ramki redukujące dla 2 din. Stosowano je dla pojazdów specjalnych np. taxi, karetka lub policja. Ja w swojej karierze spotkałem raz taką ramkę w B5 mojego wspólnika. Posiadał on ATJ`ta z 2001 roku, który służył w Ausrtii w górach w pogotowiu górskim. Wydaje mi się, że jest to nie do dostania raczej.
  10. a ja w końcu, zamiast na Chorwację, pojechałęm do Toskanii, i powiem, że naprawdę super było. Również polecam.Ale przyszły rok, napewno Chorwacja.
  11. zawsze możesz sobie do gościa napisać priva jak ci zależy. regulamin forum jest klarowny. ja za takie wpisy dostawałem bana.
  12. tylko c**jowo, że się wpierdala w temat komu innemu. Kolego jak chcesz sobie reklamę zrobić, to załóż swój wątek.
  13. to może przez słowenie jechać. jaka tam cena aktualnie za kawałek autostrady?
  14. Koledzy, a czy emigranci z afryki i syrii mocno daja sie we znaki, bo ja sie wybieram na chorwacje z rodzina w polowie wrzesnia i wolalbym miec ten problem z dekla. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  15. Hehehehe nie ma czarnego klocki się nie liczą.
  16. i mnie jeśli mogę prosić, bo zmieniałem telefon i mi połowę numerów wcięło. rzućie na priva.
  17. U mnie Mobilteszki zrobiły swapik skrzyni z 5 gang na 6 gang, oraz uszczelnili mi Vacum pompę. Jak do nich jadę to gadam z Adrianem zawsze ponad godzinę. A najlepsze jest to, że zrobią, a ty nie wiesz nawet kiedy i działa wszystko jak trzeba. Cenowo nie są drodzy według mnie. Ja ich serdecznie polecam. Na razie u nich A4`ka zagląda, ale niedługo i S4`ka dojedzie. Polecam
  18. eeeee to chyba miałeś zepsute to mondeo. ja mam jeszcze Forda Galaxy 2.0 TDCI 140 KM z 2010 r. bez DPF`a i powiem, że za***rdala jak rakieta. Ciągnie na każdym biegu rewelacyjnie, V max ok. 200-210 km/h, spalanie min. 6.4 l/100 km, max 9.0 l/100km a średnie to 7.4-7.6 l/100 km przy jeździe trasa tak do 160 km/h. Na pewno kupię następne takie Galaxy i polecam z czystym sercem. Dla ciebie była rakieta a mnie tyłka nie urwało. Kwestia indywidualnych odczuć i oczekiwań i trudno tu się spierać. Muszę zobaczyć jak chodzi takiej klasy auto z 200 konnym silnikiem i bede wiedział czy to jest to co mi urwie zadek to też zależy od silnika czy beznyna czy diesel i jego charakterystyki. Mam S4 2.2T 272 KM i 422 Nm i wiesz też d*py nie urywa i dla mnie to juz za mało. Galaxy w porównaniu do A4 B5 AJM/AWX (140 KM i 320 Nm do 155 KM i 342 Nm) jest trochę słabsze ale nie aż tak żeby stwierdzić, że jeden stoi a drugi jedzie. Co do hamulców, jeszcze nie sprawdziłem w moim AVB`ku czy są 280 czy 288, ale hamuje naprawdę dobrze i porównywalnie do 312 mm jakie mam w AJM/AWX. Z kolei w S4 mam 314 mm dwutłoczkowe Girlingi przód i 255 mm tył i tu jest tragedia. Wspomagania hamulców prawie nie ma, pomimo tego że juz wymieniłem serwo na standardowe (poprzedni system to akumulator podciśnienie i taka dziwna pompa bez serwa). Wiem że w C4 dodają właśnie elektryczną vacum pompę właśnie z B6 żeby to usprawnić.
  19. Rzuc na priva koszty i gdzie to robicie?
  20. Ten EMU to polska produkcja, tak? Jaki masz model i czy trudno się to ustawia. Pytam bo zastanawiam się nad zakupem do mojego 2.2T AAN, żeby coś pomodzić, bo orginalny Motronic do modu jest ciężki. BTW. jaki koszt już całej zabawy już masz? mam tu na myśli zakup auta + resztę gratów i robocizna?
  21. eeeee to chyba miałeś zepsute to mondeo. ja mam jeszcze Forda Galaxy 2.0 TDCI 140 KM z 2010 r. bez DPF`a i powiem, że za***rdala jak rakieta. Ciągnie na każdym biegu rewelacyjnie, V max ok. 200-210 km/h, spalanie min. 6.4 l/100 km, max 9.0 l/100km a średnie to 7.4-7.6 l/100 km przy jeździe trasa tak do 160 km/h. Na pewno kupię następne takie Galaxy i polecam z czystym sercem.