zrywka

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia zrywka

Reputacja

1. Dobra,dobra...zabiłeś Ptysia nie wiedziałem, że taki jesteś.
  2. WTF... zaciski z Alfy w Audi .... hehehehehehe
  3. Ja rowniez probowalem ogarnac temat podobnie jak Kowi. Zakupilem panele od jednego z kolegow,ale w koncu zrobilem zupelnie inaczej,a mianowicie,usunalem jeden zaczep boczka +mocowanie oryginalnego glosnika. moje glosniki maja srednice 16.5 cm a wysokosc calkowita ok. 6 cm(gl. Osadzenia ok. 5.5 cm). Zamocowalem je w nastepujacy sposob. Jeden wkret w oryginalny otwor mocowania glosnika,drugi w miejsce zaczepu,a trzeci w miejsce gdzie zaczyna sie kieszen boczka. aktualnie pisze z kalkulatora,ale jak dojade do domu,to zamieszcze zdjecia.
  4. a gdzieś w Krakowie?
  5. Koledy, a gdzie najlepiej kupić MS`y. Muszę mieć je na przyszły tydzień.
  6. spoko, spoko ... PiS u władzy absolutnej... hehehehe jak zmienią tak szybko sądy jak trybunał, to za miesiąc będziemy mieli raj hehehehe
  7. No i co, jak to się skończyło bo jestem ciekawy.
  8. Nie było czegos takiego, etke cała przekopałem juz dawno temu, jedyna redukcja to ta ramka z linku, kiedysdawno temu te ramki kosztowały 99zł wygląd fabryczny. Najlepiej zdemontować tą konsole 2DIN i kupić uzywana konsole 1DIN, taka konsola kosztuje grosze w porównaniu do tej co masz, swoją wystawiasz na handel i ci sie jeszcze grubo zwraca. A tak btw. jaki powód zmiany na 1DIN? tutaj ramka z B6 2DIN http://www.audizine.com/forum/showthread.php/383302-DIY-B5-A4-Center-Console-facelift-upgradetutaj DIY tak troche nie zaciekawie wyglada taki manewr http://www.audizine.com/forum/showthread.php/172860-Custom-pop-out-faceplate-%28calling-tightTT%29 kustomowa ramka 2DIN dla radia 1DIN Nie zgodzę się z tobą. Wiem co piszę bo to widziałem i używałem. Samochody specjalne miały konsole 2 DIN i podwójną ramkę. Miały również dodatkowe włączniki do oświetlenia, w przypadku auta wspólnika, zamiast przycisku ASR, był włącznik wszystkich świateł oświetlenia wnętrza.. Teraz nie jestem w stanie ci tego udowodnić, bo wspólnik nie ma już tego auta od 4 lat. Miał radio 22 cm + zaślepkę na dole na 22 cm.
  9. Były oryginalnie takie ramki redukujące dla 2 din. Stosowano je dla pojazdów specjalnych np. taxi, karetka lub policja. Ja w swojej karierze spotkałem raz taką ramkę w B5 mojego wspólnika. Posiadał on ATJ`ta z 2001 roku, który służył w Ausrtii w górach w pogotowiu górskim. Wydaje mi się, że jest to nie do dostania raczej.
  10. a ja w końcu, zamiast na Chorwację, pojechałęm do Toskanii, i powiem, że naprawdę super było. Również polecam.Ale przyszły rok, napewno Chorwacja.
  11. zawsze możesz sobie do gościa napisać priva jak ci zależy. regulamin forum jest klarowny. ja za takie wpisy dostawałem bana.
  12. tylko c**jowo, że się wpierdala w temat komu innemu. Kolego jak chcesz sobie reklamę zrobić, to załóż swój wątek.
  13. to może przez słowenie jechać. jaka tam cena aktualnie za kawałek autostrady?
  14. Koledzy, a czy emigranci z afryki i syrii mocno daja sie we znaki, bo ja sie wybieram na chorwacje z rodzina w polowie wrzesnia i wolalbym miec ten problem z dekla. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka