Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh


seves

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku multitronika modyfikacja również jest możliwa?

Jest możliwa, natomiast charakterystyka momentu obrotowego będzie inna z uwagi na skrzynie. 160-170KM/330-340Nm.

Witam,

A ile za 2.0 TDI z 2007 BPW i 2.0 TDI BPW z 2005 ?

Co można z tego bezpiecznie wyciągnąć ?

Pozdrawiam

Mateusz

ok. 160-170KM/360-380Nm.

cena 600zł :wink:

Czy warto od razu wywalić DPF'a ma to jakieś przełożenie na widoczne obniżenie spalania ? Na co ewentualnie jeszcze ? Jakieś problemy po usunięcie czy wręcz przeciwnie .... bo nie wiem którą opcję wybrać ?

Wysłałem PW.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, a w tym tygodniu, tzn. jutro ewentualnie w poniedziałek miałbyś czas na mojego AJM`a? Daj tel. na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owocny dzień u Grzegorza i z AJM`a wyczarował 155 kucyków in 341 Nm. Czarny po wymianie turbo na AWX, wycietym Kat i Egr + wspawana struminenica reklamowała się w standardzie 111 KM i 273 Nm. Grzesiu wyczarował +40 % mocy i +25% momentu. Jestem bardzo zadowlony z efektu. Wyszło jeszcze że mam uszkodzoną wtyczkę od czujnika temperatury paliwa - to też Grzesiu znalazł ;)

Polecam Grzegorza, wie co robi chłopak, i robi to bardzo dobrze - ma do tego talent i wiedzę. Doskonała jakość i profesjonalne podejście do klienta.

Ja wiem że u Grzesia zrobię jeszcze Cytrynę i AVB`ka.

Poniżej wykresy.

http://imageupload.pl/photos/20131007138114713177491.JPG

Pozdrawiam Grzesiu.

P.S. W Żorach jednak mi nie zrobili tego licznika ;) muszę chyba wysłać do Zielonej Góry, chyba że się jednak podejmiesz tego lutowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również proszę o numer do Pana Grzegorza, moje BRD B7 woła o pomoc, coraz częściej migają kontroli świec żarowych, zwłąszcza gdy DPF chyba próbuje się przepalić, ja wyjeżdzam na trase, chcę mu deptąć, on się dusi, szarpie i wpada w tryb awaryjny .... i tak co ok 500km w kółko macieja ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również proszę o numer do Pana Grzegorza, moje BRD B7 woła o pomoc, coraz częściej migają kontroli świec żarowych, zwłąszcza gdy DPF chyba próbuje się przepalić, ja wyjeżdzam na trase, chcę mu deptąć, on się dusi, szarpie i wpada w tryb awaryjny .... i tak co ok 500km w kółko macieja ;/

Napisz do Grzesia na priv.

---------- Post dopisany 12-10-2013 at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 18:11 ----------

Grzesiu, zrobiłem te kabelki od czujnika temperatury paliwa i wydajem mi się że idzie jak burza teraz. Może wstąpię kiedyś do ciebie, na jeszcze jeden pomiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się zdecydowałem i wyszło tak:

biszczan_awx.jpg

Nie była to moja pierwsza wizyta u Grzesia i na pewno nie ostatnia :)

Podobnie jak moi poprzednicy polecam go z czystym sumieniem. Zna się na rzeczy i wie co robi, naprawdę profesjonalne podejście :)

Pozdro ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, zrobiłem te kabelki od czujnika temperatury paliwa i wydajem mi się że idzie jak burza teraz. Może wstąpię kiedyś do ciebie, na jeszcze jeden pomiar?

Mówiłem,że przybędzie :) Zapraszam na pomiar!

Niebedzie problemu wystroic 1.9TDI AWX z Turbo od BRD??

Nie będzie, z reszta napisałem w PW :wink:

W końcu się zdecydowałem i wyszło tak:

http://s17.postimg.org/9d2dy2izf/biszczan_awx.jpg

Nie była to moja pierwsza wizyta u Grzesia i na pewno nie ostatnia :)

Podobnie jak moi poprzednicy polecam go z czystym sumieniem. Zna się na rzeczy i wie co robi, naprawdę profesjonalne podejście :)

Pozdro ! :)

bezawaryjności! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrerllh opróznij szkrzynke bo PW nie da rady do Ciebie wysłać.

jak mozesz wyślij mi PW z namiarami do Ciebie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna A4`czka zrobiona przez Grzesia :D . Okazało się że AVB`ek,którego kupiłem w wakacje jest w świetnej formie. Zamiast standardowych 101 KM i 250 Nm, reklamował się 109 KM i 266 Nm. Grzesiu dopieścił wykresy i wyszło 142 Km i 322 Nm. Furacz zapiernicza jak głupi, nie będę pisał o osiągach, ale wypróbowałem jego możliwości w drodze powrotnej na A4`ce :D micha od ucha do ucha.

Poniżej wykres:

View image: zrywka avb

P.S. Kolejna w kolejce cytryna 1.4 HDI i jej malutkie 68 Kucy i 150 Niutonków. Ciekawe co wyczaruje Grzesiu.

Pozdrawiam

P.S.2. Grzegorz jeszcze skrynie biegów mi wyślij ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu,a nie myślałeś żeby podpisywać swój soft w sterowniku, tak żeby na vagu twoja wizytówka się wyświetlala. Kto wie może za kilka lat twój program będzie tak kultowy jak mtm'a ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...