Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh


seves

Rekomendowane odpowiedzi

A Kangoo 2002r 1.9dci? On ma chyba teraz 80 /82KM... muł straszny

Da się coś z nim zrobić?

Nie jest to przypadkiem jeszcze silnik dTi (na pompie rotacyjnej)?

Hmmm z tego co wiem to dCi:wink:

A orientujesz się jak w Renault sprawdzić oznaczenie silnika? To bym Ci podał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kangoo 2002r 1.9dci? On ma chyba teraz 80 /82KM... muł straszny

Da się coś z nim zrobić?

Nie jest to przypadkiem jeszcze silnik dTi (na pompie rotacyjnej)?

Hmmm z tego co wiem to dCi:wink:

A orientujesz się jak w Renault sprawdzić oznaczenie silnika? To bym Ci podał :decayed:

Nie wiem gdzie w Renault mozna znalezc oznaczenie silnika. Najprosciej mysle to zajrzec pod maske i sprawdzic jaki jest uklad wtryskowy - latwo rozroznic VP od CR :wink: Z reszta przy modyfikacji nie ma to wiekszego znaczenia,silniki kreca sie podobnie (z lekka przewaga common-rail)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anderllh powiedz mi moge podjechac do ciebie na soft 29.07.13 ?

zapraszam :wink:

bo ja mam do roboty na 21.30 ,a w robocie chciałbym być o 20.40 więc o której możemy sie umówić żeby wszystko pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,

jaka byla by cena i ewnetualnie sprwadzenie czy turbina jest OK przed tuningiem?

dla A4 1.9tdi 2003 74kW

czy nie ma zadnych niespodzianek i jest jakas gwarancja? (nieznam sie i z mojego punktu widzenia jest to modyfikacja - a wiec pewne ryzyko zawsze istnieje)

dzieki za informacje

pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anderllh powiedz mi moge podjechac do ciebie na soft 29.07.13 ?

zapraszam :wink:

bo ja mam do roboty na 21.30 ,a w robocie chciałbym być o 20.40 więc o której możemy sie umówić żeby wszystko pasowało?

o 8 -8:30 u Grześka :wink:

o 8.30 można się zjawić :wink:

witam ,

jaka byla by cena i ewnetualnie sprwadzenie czy turbina jest OK przed tuningiem?

dla A4 1.9tdi 2003 74kW

czy nie ma zadnych niespodzianek i jest jakas gwarancja? (nieznam sie i z mojego punktu widzenia jest to modyfikacja - a wiec pewne ryzyko zawsze istnieje)

dzieki za informacje

pozdrawiam

Michał

Wysłałem odpowiedź na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge wpasc 2-go? (Piatek) :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,

jaka byla by cena i ewnetualnie sprwadzenie czy turbina jest OK przed tuningiem?

dla A4 1.9tdi 2003 74kW

czy nie ma zadnych niespodzianek i jest jakas gwarancja? (nieznam sie i z mojego punktu widzenia jest to modyfikacja - a wiec pewne ryzyko zawsze istnieje)

dzieki za informacje

pozdrawiam

Michał

Kolego popraw sobie w opisie bo póki co masz jedyne i niepowtarrzalne a4b6 RWD :wink: a jeśli wszystko się zgadza to chętnie bym się nim przejechał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge wpasc 2-go? (Piatek) :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Będzie problem, ponieważ 1-8 sieprnia jestem niedostępny.

Ok, jakos damy rade po urlopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,chip grupowy aktualny?:)

:hi: Oczywiście aktualny ale ta grupówka nabrała innego kształtu niż inne do tej pory - umawiasz się indywidualnie z Kolegą Anderlh :wink: a cennik podany jest na pierwszej stronie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info...:)

---------- Post dopisany 10-08-2013 at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 22:58 ----------

Witajcie...jestem już po zabiegu u Anderllha:)chłopak chyba urodził się z pasją do wykresów:)oceńcie sami...

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

View image: a4bpw gabriel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info...:)

---------- Post dopisany 10-08-2013 at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 22:58 ----------

Witajcie...jestem już po zabiegu u Anderllha:)chłopak chyba urodził się z pasją do wykresów:)oceńcie sami...

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

View image: a4bpw gabriel

słabo 163 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferki to nie wszystko :wink:. Ładnie poprawiony przebieg momentu i mocy i dołożone koksu więc pewnie odczucia z jazdy są bardzo na plus :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info...:)

---------- Post dopisany 10-08-2013 at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 22:58 ----------

Witajcie...jestem już po zabiegu u Anderllha:)chłopak chyba urodził się z pasją do wykresów:)oceńcie sami...

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

View image: a4bpw gabriel

słabo 163 :kwasny:

Założeniem była bezpieczna modyfikacja :wink: Każde dodatkowe Nm/KM wiązało się z nadmiernym wysileniem turbosprężarki oraz wzrostem już i tak wysokiego EGT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie zauważone Pretor:)ale z drugiej strony cyferkami rządzi świat...:)Andrerllh wie co robi na dzień dobry zgadzaliśmy się w 100%, ma być przyzwoicie i bezpiecznie.Są plany na większe turbo z modyfikacjami i lekko wskoczymy w 200 pięknych koników:)Jeszcze raz szacun dla Andrellha za fachową robotę i piękny wykres:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie zauważone Pretor:)ale z drugiej strony cyferkami rządzi świat...:)Andrerllh wie co robi na dzień dobry zgadzaliśmy się w 100%, ma być przyzwoicie i bezpiecznie.Są plany na większe turbo z modyfikacjami i lekko wskoczymy w 200 pięknych koników:)Jeszcze raz szacun dla Andrellha za fachową robotę i piękny wykres:)

nie tak lekko :wink:

większe turbo, fmic lub drugi cooler, wywalenie dpfa jeśli masz to już jednak sporo większy wydatek :wink: wolę to dopisać żeby przypadkowy posiadacz 2.0tdi czytający wątek nie pomyślał że kupi turbo za 1000pln i zrobi 200+ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...