thing3

• Ostatnia wizyta

O thing3

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia thing3

Reputacja

1. Gdyby ktoś był zainteresowany, sprzedam swoją a4 b7. Szczegóły: http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-ID6yCB4F.html#9c8623d8d0
  2. Gdyby ktoś był zainteresowany, sprzedam swoją a4 b7. Szczegóły: http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-ID6yCB4F.html#9c8623d8d0
  3. Powiem Ci szczerze, że osobiście krozystam ze zwykłego WingBara na stopach 757 - różni się od wersji Edge wyłącznie mocowaniem (stopami). Jestem zadowolony w pełni, a często przewożę na dachu m.in. rowery.
  4. "Bliźniak" w avancie na DLB z klubowymi ramkami zaparkował za mną wczoraj pod Plazą w Zgorzelcu.... kto to?
  5. Byłem za czasów poprzednich właścicieli: Start - DragonHouse Szklarska Porba Nie wiem, niestety, czy coś się zmieniło teraz. Jeśli jest tak, jak było (albo lepiej) - szczerze polecam! Kontakt: Dragon House ul. Gimnazjalna 6 58-580 Szklarska Poręba tel. 536 377 492
  6. simon__75 - kilkakrotnie na lokalnych drogach
  7. Pozwólcie, że "na szybko" podłączę się pod temat. Przedwczoraj, po krótkiej jeździe autostradą zapaliła się (i migała) kontrolka świec żarowych - prędkość miałem ok. 120-140 km/h, nie odczułem żadnego spadku mocy, brak oznak wejścia auta/skrzyni w tryb awaryjny. Zaniepokojony zjechałem na pobocze, wyłączyłem silnik, odczekałem chwilę, włączyłem - kontrolka już nie świeciła i kontynuowałem jazdę. Wieczorem zrobiłem analizę błędów - wyszedł sławetny błąd P0299. Ostatnio dość często załącza się regeneracja DPFa. Wczoraj po sprawdzeniu stanu zapchania - 58%. Większość moich tras to autostrada, ew. szybkie drogi lokalne. Czy stan DPFa może mieć wpływ na ten błąd? Wczoraj podjechałem do znajomego serwisanta, który diagnozuje awarię turbosprężarki. Co o tym sądzicie? Co mogę sprawdzić, aby mieć pewność stanu faktycznego? W jaki sposób ewentualnie można "przepalić" DPF? Czy chemiczne czyszczenie jest skuteczne? Przepraszam za wielowątkowość, ale chcę przedstawić jak najwięcej szczegółów, otrzymać konkretne informacje.
  8. Byłem, nie chcą robić, tylko wymieniać. Nie jest tragedia z tą szybą, więc wymianę odkładam, chcę spróbować to skorygować. Wiem, że można.
  9. Witam, Kojarzycie może zakład/osobę, gdzie mogę oddać auto w celu polerowania szyby?
  10. Panowie, pomożecie? http://a4-klub.pl/kupie-23/kupie-dekielek-felgi-8e0601165-326380/#post4227166
  11. Tanio nie jest, gdyż zapłaciłem 300 EUR, ale już wiem, że było warto :-) Skrzynia, jak i całe auto, zostały sprawdzone pod każdym szczegółem. Jedynie wyszło, że mam trochę przytkany DPF, ale to może być wynik ostatniej jazdy głównie po mieście, na krótkich odcinkach. Szarpanie wczoraj podczas wizyty nie pojawiło się, ale po wizycie zrobiłem ok. 90 km i też nie zauważyłem. Nie wiem, jak będzie dziś. Mogło być spowodowane małą ilością oleju w skrzyni (poprzedni właściciel wymieniał olej, lecz zalane było ok. 3-5-4 l (tylko!). Zobaczę w dalszej eksploatacji, jak z tym będzie. W razie czego jestem umówiony na wizytę.
  12. Panowie, już sprawa nieaktualna:-) Byłem wczoraj u naszych zachodnich sąsiadów i wszystko udało się załatwić. Olej wymieniony, skrzynia zdiagnozowana - usterek nie stwierdzono. Auto sprawdzone VAGiem i w jeździe próbnej. Wykonana nowa adaptacja skrzyni, sterownik był najbardziej aktualny. Gdyby ktoś z okolic był zainteresowany, podaję namiary: Getriebe Service Oldenburger Ring 10 02829 Markersdorf Kontakt: 0-162 4288014
  13. Cześć Kolego! Widziałem na żywo, widziałem - mijaliśmy się kilkakrotnie Auto prezentuje się świetnie, a widzę, że i wyposażone dobrze. Pozdrowienia od żony, która też stwierdziła, że dobrego wyboru dokonałeś.