-
sam nie wiem jak nazwac,moze "dziwnie chodzi"?
Minimum 1/4 baku w lecie zaś w zimie 1/2 dobrego paliwa zawsze powinno byc + do tego co jakiś czas trzeba polatac na paliwie ,jeżeli tego nie robisz ,a w baku pustynia to nic dziwnego że takie cuda się dzieją
-
Regulacja WG turbiny, jak łatwiej?
mam ten sam objaw przy schodzeniu z obrotów jak i również przy odpuszczeniu gazu na biegu.. Na dniach się za to zabieram Niby od 2300rpm jest moc ,ale to nie jest to co ma być ...
-
Jaka Skrzynia a4 b5 1,8t 180km AJL
Panowie jakas alternatywa dla skrzyni DVX ?
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
Panowie Moje 1.8t 180km AJL pali w trasie przy spokojniejszej jezdzie do 120km/h około 9l Lpg /100km zaś w mieście 12- 13l. Przebieg to niecałe 250tys ,a na gazie zrobione około 40tys:naughty:
-
Jaka Skrzynia a4 b5 1,8t 180km AJL
Witam wszystkich. Skrzynia w moim AJL-u kończy swój żywot i potrzebuje wymiany na nową i tu zaczynają sie schody , bo nie mam pojęcia jaka będzie najlepszym wyborem.. Po przeczytaniu kilku wątków jedyne czego się dowiedziałem to tego iż seryjna skrzynia ma oznaczenie DVX a i tego nie jestem pewny Z góry dziekuję za pomoc Pozdrawiam.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam Panowie Jestem juz jakis czas na forum i potrzebuje pomocy ,bo cos niedobrego dzieje sie z moja a4 1.8t :/ potrzebuje kogos kto zna sie na rzeczy z okolicy cieszyna,skoczowa badz bielska Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów ! Mam na imie kamil. Mieszkam w Cieszynie na śląsku i kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem a4 b5 fl w sedanie z bardzo fajnym serduchem a mianowicie 1.8t 180km