-
Co to za felga?
Ciężko dojrzeć, nawet dekielek jest nieczytelny, ale model ogólnie jest bardzo podobny do ori felgi z audi a4/s4: http://www.hubcaphaven.com/mm5/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=HC&Product_Code=16298&Category_Code=3178 ori audi ma 15 szprych, ten tu 14, przy rancie jest też troszkę inaczej. BTW, będe miał bardzo podobne felgi, 17" do sprzedania niedługo w wraz z oponami letnimi z 2013-go. Niedługo zrobię temat w dziale sprzedam Firma RH mam takie na sprzedaż 18". jeśli Cie interesuje po takim czasie
-
Pilot/kluczyk czasem nie reaguje...
Sprawdź kable w drzwiach czy przypadkiem nie są przełamane. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Ciężko odpala
Od ostatniego czasu mam problem z odpalaniem audi. Czy silnik zimny czy rozgrzany ma ciężko aby przekręcić rozrusznikiem. Trzy razy ledwo przekręci ale odpali. Dodam , że nie jest to non stop . Zdazy się to raz może dwa razy w tyg. Dzisiaj z rana po nocy odpalił ładnie, pojechałem do sklepu i zgasilem na 3 min po powrocie ledwo odpalił. Akumulator to wymiany ? Czy może jest jakaś inna przyczyna? Silnik 1.8 t avj Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Wiązka kabli audio + wzmacniacz
Ktoś Ci buchnął wzmacniacz i pewnie jakiś subwoofer
-
[B6 AVJ 2001] Wymiana zaworu upustowego Blow-Off
mogę prosić Was o zdjęcie w jakim miejscu znajduję się ten blow off , z góry dzięki
-
[ALL B6] Audi A4 B6 1.8 Turbo Avant Black
Letnie założone ;p felgi RH przód j2x8,5 tył j2x9 post image upload pictures free I w końcu upolowany podłokietnik na przód w kolorze pc screenshot
-
Naciąg opon na felgę
Powiedz jakie ciśnienie proponujesz ?
-
Naciąg opon na felgę
Witam, mam pytanie odnośnie naciągu opon na felgach które ostatnio kupiłem. Felgi przód j2x8,5 opona 205/40 i j2x9,5 tył 225/40 czy te zestawienie nie jest za bardzo " ekstremalne" ?. Niedługo będę musiał wymienić opony i zastanawiam się czy kupić takie same czy może szersze ?
- Podłokietnik
-
Podłokietnik
Witam! Czy podłokietnik z A6 c5 będzie pasował do a4 b6 ?
- rozrząd do avj
-
Blow Off
Witam, zastanawiam się nad montażem blow off 'a. Tak , wiem -podobne tematy były wałkowane już tysiąc razy ale nie znalazłem w nich odpowiedzi bo każdy pisze co innego. Jak wygląda to u was? Czy po założeniu tego nie będą wyskakiwały błędy w AVJ ? Jakie są plusy i minusy? I co najważniejsze czy nie będzie to w jakiś sposób źle ingerowało w pracę silnika?
-
Wymiana baterii w pilocie
Witam, mógłby ktoś napisać jak rezebrać scyzoryk aby wymienić baterię . Czy po wymianie baterii bedzie konieczność " kodowania " ? Audi a4 b6 03r.
-
co to za część ?
Witam, w moim aucie brakuje zaznaczonej części widocznej na zdjęciu . Tutaj moje pytanie co to jest ? Zostało po tym tylko puste miejsce
-
[ALL B6] Audi A4 B6 1.8 Turbo Avant Black
jeszcze na forum nie trafiłem z takim środkiem ale jestem tutaj od niedawna . Minus ,że nie ma podłokietnika : (