Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kub83a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Odkopuję temat: Jenak wymiana włacznika pomogła ale tylko częściowo.... ( włącznik o tych samych nr) Teraz jak przekręcę włącznik świateł w pozycje mijania światła się zapalają ale po czasie.... tak po 3, 4 sek. ( jak by czekały na jakiś sygnał) halogeny przód i tył czasem złapią czasem nie.... Nie wiem co mogło stać. Zaglądałem pod maskę pobieżnie i nie widziałem żadnych kabli przegryzionych i przetartych . W bezpiecznikach wszystko się wydaje ok. Tak już sobie myślę może zrobić res. ECU tj. odłączyć od aku. ? Albo coś się stało w kostce do której jest podłączony włącznik ?
  2. chodzi lekko.... cały czas tak samo nie zauważyłem żadnej róznicy wyciągnąłem, przemyłem benzyną ekstrakcyjną ale nic nie pomogło musiałem znowu gwałtownie pokręcić nim aby wyłączyły się z przodu i z tyłu światła przeciwmgłowe
  3. Witam Panowie mam problem z włącznikiem świateł. Po przekręceniu na światła mijania włączają się też halogeny w zderzaku oraz tylne światło przeciwmgielne. Oczywiście NIE jest wyciągnięte pokrętło. Problem powiedzmy na chwile znika kiedy wkurzony mocniej poprzekręcam włącznik świateł to w lewo to w prawo (czasem też w niego lekko uderzę.) Piszę na chwilę bo podczas jazdy w nocy halogeny - bo widzę - zapalają się i zaraz gasną. Tak jakby coś w elemencie włącznika coś źle stykało . Tez sie tak zdarzyło że pomimo Wyłącznia świateł paliły się nadal. Po agresywnym przekręceniu zgasły. Problem zobaczyłem jakieś 2 dni temu. Nie wiem czy miały na to jakiś wpływ wysokie temperatury. Wcześniej nie zauwazyłem tej usterki. Czy jest to faktycznie ewidentnie "SKOŃCZONEGO" włącznika świateł czy jakaś inna usterka ? dzięki za sugestie pzdr.
  4. Tak właśnie zrobiłem... zwaliłem boczek i..... ..... i szyba spadała z jednego uchwytu plastikowego Poprawiłem, zakodowałem szybę (choć łatwo nie było ) i jest gitarka pozdr.
  5. Witam Wczoraj nie wiem dlaczego przyblokowała się szyba z prawej strony przód. Moje przypuszczenia padają na syna siostry gdzie ostatnio zamykając drzwi niezle je potraktował, az całym autem poruszyło. Silniczek słychać że pracuje a szyba opuszcza się jakby tylko o 3mm w dół i górę ( słychać takie stuknięcie szyby). Pytanie co mogło się poluźnić w drzwiach ? dzięki
  6. poki co odpusciłem czyszczenie bo pogoda nie sprzyja muszę tak przelatać zimę i jak tylko się ociepli zajmę się tematem
  7. elektrozawór czy czujnik - zwał jak zwał jest na kablu....
  8. ok przeczyszczę wtyczkę i faktycznie jedna z poduch ma czujnik - tyle wiem ;] mylące są w tym błędzie wyraz "zawory" dzięki
  9. Witam Dzisiaj podjechałem do kolegi aby wykasować Servis pokazujący się w FIS-ie. Przy okazji przeskanowaliśmy całe auto i pojawiły się 3 błędy które lekko mnie zdziwiły że w ogole się pojawiły, bo nie odczuwam aby silnik pracował jakoś "dziwnie" lub powodowały inne usterki. o to one: 01 Silnik 17996 - zawory zawieszenia silnika N144/145 P1588-35-10- przerwa - Sporadyczny Kod gotowości: 00xxx 09 Centr. zesp. elektry. 00532 - napięcie zasilania 53-10 - Za małą wartość napięcia zasilającego - Sporadyczny 08 Klimatyzacja 00604 - Potencjometr silnika wykonawczego klapy spiętrzania (G113) 30-10 Przerwa/zwarcie z plusem - Sporadyczny 01317 - Sterwonik w zestawie wskaźników (J285) 79-00 Odczytać pamięć usterek 03 ABS/Hamulce 00526 - Przełącznik świateł hamowania (F) 36-10 - Przerwa w obwodzie - Sporadyczny Tu mogę akurat podejrzewać co jest nie tak. Podczas jazdy wyskakuje czasem kontrolka ESP, już zakupiłem nowy czujnik pedału hamulca i czeka tylko na wymianę.Może to przez czujnik cały ten błąd. I Czasem również wysyakuje na FIS-ie "BREMS LICHT" Najbardziej mnie martwi ten pierwszy (Silnik) Czy może ktoś coś o tych błędach powiedzieć dzięki
  10. ok zwróce na to uwagę i poobserwuję - zobaczymy... wstępnie thx
  11. hmm nie bardzo rozumiem stwierdzenia "oświeca przycisk świateł awaryjnych, i włącznik świateł." jak z rana wciskam przycisk otwarcia z pilota to nic sie nie dzieje - żadne siatłą nie migaja itp. zero reakcji ale to nie zawsze, czasem z rana zaskoczy...
  12. a co mają kable do rzeczy nie doczytałeś chyba posta mowiłem ze jak z rana otworze z kluczyka to potem przez cały dzien pilot działa - otwiera i zamyka w kazdej chwili
  13. Witam Takiego przypadku ostatnio doświaczyło moje audi. Otóż kiedy z rana chcę otworzyc auto z pilota to w ogóle nie reaguje( jak by pilot KAPUT lub jego bateria) dopiero kiedy otworzę auto z kluczyka działa potem pilot za każdym razem czy chce otworzyc czy chce zamknąć - i tak przez cały Boży dzień, działa i tyle. Czy jest na to sposób aby nie robił kaprysów z rana ?
  14. Kub83a odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    to trochę bez sensu... z miesiąc tak jezdziłem ze w ogóle jej nie było, a teraz nagle wyskoczyła i świeci od 4/5 dni
  15. Kub83a odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    to w końcu ta palma/antenka ma sie palić czy nie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.