Treść opublikowana przez bocian_81
-
Wymiana kierownicy na czteroramienną multifunkcyjną A4 B7 2005-2008
Witam A jak mam w B6 multifunkcje ze zmiana biegów w kierownicy to wystarczy że kupię kierownice z z B7 z multifunkcją i łopatkami i wystarczy zamiana czy jest więcej zabawy ?
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
-
obszywanie skora kierownica galka zmiany biegow
Ja obszywałem w Kamiennej Górze - https://pl-pl.facebook.com/autokier/ Super kontakt a za kierę w skórze wraz z dorobieniem profili na kciuki zapłaciłem chyba 140 zł z wysyłką zwrotną. Polecam
-
Spec od Multitronica
W lubuskim o speca trudno Ja pomykałem do Bartasa z wrześni http://www.4rings.pl/
-
Odklejona tylna szyba
Szyba wklejona jeszcze raz przez mobilny serwis, zrobione na parkingu w godzinkę.
-
Odklejona tylna szyba
Tego się obawiałem. Ale rozumiem, że tam jest standardowo na klej do szyb?
-
Odklejona tylna szyba
Witam Panowie dziwna sprawa ale odkleiła mi się szyba w klapie bagażnika B6 Avant z jednej strony Miał już może ktoś taką sytuację? Jakieś pomysły na naprawę? ta szyba jest wklejana na klei czy może na jakąś taśmę piankową. Sprawa pilna.
-
[A4 B6] Szare kombi :)
U mnie się ładują fotki
-
Spot Swiąteczny Grupa Lubuska - A4 Klub
Kutwa przegapiłem :facepalm:
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Git ajdija jednak ja nie posiadam FB
- Zlot Zg
- Zlot Zg
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Ja mam identyczny DP ale miałem zabitego kata więc odczułem róznice
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Very Nice 1.8T ma potencjał
-
MOJE AUDI A4 3.0 V6
Witam Też długo myślałem czy 3.0 czy 1.8T ostatecznie wybrałem motor z turbiną. Podobne osiągy przy lekkim dłubnięciu i większy potencjał w modyfikacjach Choć dzięk V6 - bezcenne
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Podoba mnie się
-
B6 by Armi - sesja s.25
Nice Car
-
[1.8 BEX] Skazany na Audi
Niezła historia kolego Powodzenia w przyszłości i oczywiście bezawaryjności
-
[B6 AVF]Grafitowy Grzybkowóz
Witam Ile kolego dałeś za Stołki bo też poszukuje. Powodzenia w modach
-
[B6 AVF] Avant by Dozer
Niezłe wozidło. Folia super ja mam taką w czerwieni. Pozdro
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 120Kw By Away
Powodzenia
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 120Kw By Away
Ceny teg felunku zaporowe Jak sobie pomyśle ile rzeczy bym wyrezał za tę kaskę
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 120Kw By Away
Zacnie zacnie. Podobne ja pogonił całkiem niedawno, oz ultraleggera graphite 18
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Małyszówka Bfb Multitronic