Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 120Kw By Away

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Szanownych Klubowiczów!

Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonej beszóstki ;) Prawdę mówiąc chciałem 1.9TDI, ale trafiłem na 1.8T Quattro i nie żałuję. Samochód sprowadzony z Niemiec z miejscowości Garmisch-Partenkirchen/ Kruen. Stan licznika w dniu zakupu 186 000km, bezwypadkowy z oryginalnym silnikiem, do tego książka serwisowa. Samochód serwisowany od nowości w Audi Heitz GA-PA, niestety Long-Life. Autko sprawuję się dobrze, na początek mała przygoda z termostatem i czujnikiem temperatury, potem dolny wahacz.. powoli ogarniam to o co nie zadbał poprzedni właściciel. W tej chwili 203 000km. Rocznik czerwiec 2004, rok modelowy 2005, 163PS, totalna seria..

rsgawv5x.jpg

4kzgg57o.jpg

92naakfa.jpg

x6w7mr8a.jpg

2qhiob36.jpg

2trr836x.jpg

Opublikowano

wygląda ładnie, jakieś plany ?

gratuluje zakupu :)

Opublikowano
  • Autor

wygląda ładnie, jakieś plany ?

gratuluje zakupu :)

Dzięki bardzo, plany są gorzej z ich realizacją, ale na pewno na początek jakieś fajne felgi 17" i jakiś sofcik na seryjnych gratach. Poza tym to czeka mnie wymiana tłumika, bo już troszkę skorodowany, a także słynna korozja nadkoli. To taki plan na najbliższy rok :)

taki felunek mi się marzy:

wheel1.jpg

B6 na tych felgach wygląda zacnie:

DSC00906.jpg

Edytowane przez Away

Opublikowano

Zacnie zacnie. Podobne ja pogonił całkiem niedawno, oz ultraleggera graphite 18 :banan:

iwQ82JG.jpg

Edytowane przez bocian_81

Opublikowano
  • Autor

Zacnie zacnie. Podobne ja pogonił całkiem niedawno, oz ultraleggera graphite 18 :banan:

iwQ82JG.jpg

Cudo, uwielbiam te OZty ostro powycinane, ultraleggera graphite- przepiękna felga, gratulacje. Ja poluję na OZ Superturismo, nowe komplecik ~5000PLN :/, w Polsce z używkami różnie bywa, puki co szukam na www.ebay.de

Opublikowano

Ceny teg felunku zaporowe :facepalm:

Jak sobie pomyśle ile rzeczy bym wyrezał za tę kaskę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ceny teg felunku zaporowe :facepalm:

Jak sobie pomyśle ile rzeczy bym wyrezał za tę kaskę :naughty:

Pełna zgoda, dlatego szukam używek, w DE za ~500EUR można wyhaczyć dobry komplet. Na rezanie przyjdzie jeszcze czas ;)

Opublikowano

Powodzenia :wink:

Opublikowano

felga koks bardzo fajnie wygląda. Powodzenia w modach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.