Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MOJE AUDI A4 3.0 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JESZCZE SERIA 3.0 V6 220 KONI 5 biegowa I NIE MA quatro trochę szkoda :facepalm: ale daje rade

plany założenie gazu i pakietu s-line i do tego alu 18 minimum i tyle na początek

2c8adca89dd12d34med.jpg

96943239ac5c527cmed.jpg

d7ac1210b6da700fmed.jpg

89c7c134ec7a989amed.jpg

19ddfab7cd399d77med.jpg

czekam na opinie eibach pro kit -30 założony

Edytowane przez pawel212333

Opublikowano

Piękniutka, ale fakt - bez quattro w takim silniku troszkę szkoda - ale nie przejmuj się ! Mniej wydasz na zawieche :grin:
Tak czy siak, powodzenia w upiększaniu ;)

Opublikowano
  • Autor

tylko problem z pakietem ostatnio oglądałem jeden ale był połamany i źle po spawany

Opublikowano

ładna :) Wrzuć zdjęcia środka :naughty:

Opublikowano

Jeszcze seria, a co będzie? Da się zrobić cokolwiek w wolnossaku?

Edytowane przez hunter91

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze seria, a co będzie? Da się zrobić cokolwiek w wolnossaku?

seria jak narazie wystarczy ale jest możliwość dania większej mocy

ładna :) Wrzuć zdjęcia środka :naughty:

wrzuce ale to prawie podstawa więc szału niema ale jak będe miał chwile czasu to wrzuce napewno

jeszcze wsadze zdjecia mojeje piękne skody octavi l&k ktura była bardzo dobrym samochodem zwłaszcza w tej wersji

ale pojechała do kielc i jedzi nim jakaś kobieta

Opublikowano

pewnie ze sie da zrobic wiecej mocy za 20 do 30tys :) dokladajac kompresor do tego silnika :) program + 10 KM :):): i spalanie +2 litry /:)

po za tym fajne auto szukaj quattro do dołożenia

Opublikowano

jak wywali katy to jeszcze z +5 mu przybędzie :)

Opublikowano
  • Autor

Hehe jak narazie wystarczy

pewnie ze sie da zrobic wiecej mocy za 20 do 30tys :) dokladajac kompresor do tego silnika :) program + 10 KM :):): i spalanie +2 litry /:)

po za tym fajne auto szukaj quattro do dołożenia

dobrze że masz poczucie humoru
Opublikowano

to nie poczucie tylko takie sa realia mowisz tyle wystarczy a my Ci w pod tekście że więcej nie będzie.. :)

Opublikowano
  • Autor

z tego co wiem po samym programie wyciągne ok 20 koni a jak bym dołożył kompresor i to raczej więcej niż 10 koni

Opublikowano

Jak byś dołożył kompresor to trochę więcej niż 10 KM ale nie za dużo :) ten silnik - blok - głowica nie bardzo się do tego nadaje.

A jeśli chodzi o koszty to taniej by było zmienić silnik na 2.7 bitturbo, sprzedać 3. 0 niż pakować kompresor

Nie wiem czy jest na forum ktoś kto ma przy tym motorze kompresor- nie sądzę

Edytowane przez Robero321

Opublikowano

W PL nie ma chyba nikogo kto by miał 3.0 w b6 i dołożył kompresor chodż mogę się mylić, wg mnie po roku jazdy 3.0 z automatem to samochód stoi w miejscu , ewidentnie brakuje mi już mocy

Opublikowano
  • Autor

ja mam manual a to nie wina silnika tylko skszyni ogranicza ten samochodzik


W PL nie ma chyba nikogo kto by miał 3.0 w b6 i dołożył kompresor chodż mogę się mylić, wg mnie po roku jazdy 3.0 z automatem to samochód stoi w miejscu , ewidentnie brakuje mi już mocy

chętnie zobacze twoje audi wstaw fotki :)

Opublikowano

Wstawie w tym tygodniu :hi:

Opublikowano

Fakt automat nie jest za szybki ale jak dołożysz kiere ze zmianą biegów w łopatkach i zakodujesz odpowiednio skrzynie zobaczysz różnice i to sporą

Opublikowano
  • Autor

ale nie taką jak manul


jedynie multi jest szybki w tym modelu audi i a tipie ma 8.9 do setki to nie troche go ogranicz

Opublikowano

Jak komuś brakuje mocy, to sie kupuje mocniejsze auto z większym silnikiem, a nie robi 800 KM z 1.8 ;)

Opublikowano
  • Autor

Jak komuś brakuje mocy, to sie kupuje mocniejsze auto z większym silnikiem, a nie robi 800 KM z 1.8 ;)

zgadzam się z tobą miałem 1.8 turbo ale dziwięk v6 jest leprzy a v8 to pezja :) dla uszu

jaki masz motorek w audi czekam na fotki chętnie zobacze :)

Opublikowano

Fakt automat nie jest za szybki ale jak dołożysz kiere ze zmianą biegów w łopatkach i zakodujesz odpowiednio skrzynie zobaczysz różnice i to sporą

Coś więcej na temat tego kodowania?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.