Treść opublikowana przez fanboks
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
Elegancko Fiskus Cię już sprawdzał ? haha
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
na car spotting polska hejtuja twoje auto , domniemam że 90% tych ludzi jeżdzi insignami lub hujdajami. Mnie projekty sie podoba i jestem pod wrażeniem modyfikacji i włożonej w to autko pracy . Powodzenia i bezawaryjnej jazdy!!!! Pozdrawiam
-
Audi A6 C6 3.0 TFSI by DeVi
Piękna, zawsze byłem zdania że do c6 w sedanie najlepiej pasuja felgi od rs4 b7 19 ale kwestia gustu. Powodzenia
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
To super że wszystko ok ja u siebue wymieniałem silnik, głowice i prawie całe zawieszenie. ASN, fajny silnik, fajny dżwięk tylko trzeba bardzo uwarzać na te motory. w sumie to i jak na kazde. Wrzucaj lotke na klape
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
Fajna audiczka kolego, ja bym zmienił koło na inne ale rzecz gustu. Widzę autko z Radomia. Jak się sprawuje ? Pytam bo kilka lat temu kupiłem tam 3.0 b6 w avancie i wspominam tego dobrze. Życze bezawaryjnej jazdy no i dalszych modów
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
piękna sztuka Środek może i nie w moim typie ale zawsze coś innego, żle to nie wygląda Widzę kolego że jesteśmy z tej samej "wsi' ale nie miałem przyjemności widzieć Cię w akcji Pozdrawiam
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
ładne autko Co to za felga ?- [RS4 B7] back in black str.5 :)
Kozak auto!- [RS4 B7] by y0p5
Felga też wjedzie czarna ?- [RS4 B7] by y0p5
Pozytywne zmiany- [RS4 B7] by y0p5
Śmieje się Niestety pewnie niejeden by się cieszył jakbyś napisał że na hamowni wyparowało 150km Śmieje się Niestety pewnie niejeden by się cieszył jakbyś napisał że na hamowni wyparowało 150km- [RS4 B7] by y0p5
ja ją sprawdziłem na hamowni. Wszystko OK!- [RS4 B7] by y0p5
Nic dodać, nic ująć Piękna- Audi TTS S-tronic 8J
Piękna Ciekawe jakby na rotorach stroiła- Nowicjusz - wątek powitalny
wrzuce jakos w tygodniu- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema jestem z okolic łodzi na forum jestem już od jakiegoś czasu ale jakiś nie było okazji się przywitać. Przygoda z audi zaczeła się od zakupu b6 3.0 była z nia przygoda niedokońca pozytywna. Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem(odpukać) audi a3 8p sportback Pozdrawiam forumowiczów- Audi TTS S-tronic 8J
- Audi A4 3.0 ASN by brzoza
PrzemoS4 i to jest realny wynik jak na ten motor, tyle że Ty jadąc wiesz za co płacisz- Audi A4 3.0 ASN by brzoza
13l w mieście? też się nie zgodzę. Miałem b6 3.0 w tipie i quattro i spalanie w mieście między 16 a 18l przy spokojnej jeżdzie. Na ogłoszeniach widziałem że co niektórzy pisza że w tym zestawieniu pali im w miescie 10l...- MOJE AUDI A4 3.0 V6
Poszło na PW- [B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
No teraz na tych felgach to inne auto- MOJE AUDI A4 3.0 V6
No nie mogę wstawić tu linku Beton- MOJE AUDI A4 3.0 V6
Jak tu wstawić zdjęcia mojej lali ? Pomóżta- stuki w silniku od strony kierowcy
jak cos to mam na sprzedaż kompletna głowicę w 100% sprawna za bardzo dobre pieniądze. Ile Cię wyniosła naprawa ? - Individual avant vol. III B7 USA by jozek726