Treść opublikowana przez pawel212333
-
Wydech z 2.0 tfsi audi a4 B7 do b6 3.0
Tylko czy nie zmniejszy się moc przypadkiem
-
Wydech z 2.0 tfsi audi a4 B7 do b6 3.0
Mi chodzi bardziej środkowy i końcowy
-
Wydech z 2.0 tfsi audi a4 B7 do b6 3.0
Witam mam pytanie czy wydech miltek z 2.0 tfsi bo mam taki bendzie mi pasował do 3.0 V6 b6 czy nie bendzie świecił się czek czy coś innego proszę o odpowiedź
-
Wydech z 2.0 tfsi audi a4 B7 do b6 3.0
Witam mam pytanie czy wydech miltek z 2.0 tfsi bo mam taki bendzie mi pasował do 3.0 V6 b6 czy nie bendzie świecił się czek czy coś innego proszę o odpowiedź
-
Wydech z 2.0 tfsi audi a4 B7 do b6 3.0
Witam mam pytanie czy wydech miltek z 2.0 tfsi bo mam taki bendzie mi pasował do 3.0 V6 b6 czy nie bendzie świecił się czek czy coś innego proszę o odpowiedź
-
czy wydech z 2.0 tfsi miltek bendzi edobry do 3.0 v6
witam mam wydech od 2.0 tfsi z audi a4 b7 q i czy będzie problem czy zamontuje go do 3.0 proszę o odpowiedzi
-
problem tego typu na benzynie nie chce odpalić a na lpg
panowie pomocy mam taki problem na dzisiaj odpalam samochód na benzynie odpalił i z zaraz z gaz i już nie chce odpalić na awaryjnym odpalaniu odpalił na lpg na kompie nic nie pokazuje nie wiem co się dzieje nawet paliwo dolałem 98 bo myślałem że coś nie tak nic nie pomaga proszę o pomoc co to może być
-
Wędkarstwo
witam był ktoś nad jeziorem bikcze nie daleko łęcznej bo mam zamiar się tam wybrać
-
Przenośna hamownia - chętni na sprawdzenie auta? TYLKO do 25.04
ile taka przyjemność kosztuje
-
MOJE AUDI A4 3.0 V6
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
-
Koła do 3.0 Quattro
18 ja mam założoną i fajnie wygląda i nie jest źle
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jeszcze trzeba zacząć grillowy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zapraszamy i przywitamy na spocie
-
Wędkarstwo
witam czy może ktoś w lubelskiego wybiera się na ryby w maju chętnie się podczepię na wyprawę na wekend
-
Gaz sekwencja V6 3.0
ja mam stag Qmax butla 73 litry i wtryski acw03
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
u niedziała np albo w jakimś sklepie motoryzacyjnym
-
Gaz sekwencja V6 3.0
to ci dużo pali
-
co powiecie o tym czekam na odpowiedzi
3.800 zł A zdjęcie wstawię jak znajdę chwilę czasu jeszcze więcej wstawię jak wezme od gazownika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i zapraszamy na spota https://a4-klub.pl/index.php?/topic/76243-spociki-lubelskie-najblizszy-spot-niedziela-08012017r-godz1700-tarasy-zamkowe-poziom-3-sektor-b31/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszamy na spota https://a4-klub.pl/index.php?/topic/76243-spociki-lubelskie-najblizszy-spot-niedziela-08012017r-godz1700-tarasy-zamkowe-poziom-3-sektor-b31/
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Z tym to chyba ciezka sprawa [emoji14] Wysyłałem prośbę z 3 miechy temu i dalej nie ma akceptacji na spota przyjedżać a nie papierowi klubowiczeKolego nie kazdy jest tak w kraju ze akurat trafia na spota,bo ostatnio sprawdzalem kiedy to 8 stycznia jest a tu lipa bo jutro juz nl.Wysłane z S7 Edge i marz odpowiedzi każdy pracuje nawet zagranicą ale potrafi być na spocie a nie papierowi członkowie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Z tym to chyba ciezka sprawa Wysyłałem prośbę z 3 miechy temu i dalej nie ma akceptacji na spota przyjedżać a nie papierowi klubowicze
-
Wędkarstwo
Fajny szczupak