Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel212333

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel212333

  1. Tylko czy nie zmniejszy się moc przypadkiem
  2. Mi chodzi bardziej środkowy i końcowy
  3. Witam mam pytanie czy wydech miltek z 2.0 tfsi bo mam taki bendzie mi pasował do 3.0 V6 b6 czy nie bendzie świecił się czek czy coś innego proszę o odpowiedź
  4. Witam mam pytanie czy wydech miltek z 2.0 tfsi bo mam taki bendzie mi pasował do 3.0 V6 b6 czy nie bendzie świecił się czek czy coś innego proszę o odpowiedź
  5. Witam mam pytanie czy wydech miltek z 2.0 tfsi bo mam taki bendzie mi pasował do 3.0 V6 b6 czy nie bendzie świecił się czek czy coś innego proszę o odpowiedź
  6. witam mam wydech od 2.0 tfsi z audi a4 b7 q i czy będzie problem czy zamontuje go do 3.0 proszę o odpowiedzi
  7. panowie pomocy mam taki problem na dzisiaj odpalam samochód na benzynie odpalił i z zaraz z gaz i już nie chce odpalić na awaryjnym odpalaniu odpalił na lpg na kompie nic nie pokazuje nie wiem co się dzieje nawet paliwo dolałem 98 bo myślałem że coś nie tak nic nie pomaga proszę o pomoc co to może być
  8. witam był ktoś nad jeziorem bikcze nie daleko łęcznej bo mam zamiar się tam wybrać
  9. leka zmiqnq kół i góry zderzaka pod spryski jeszcze lotka wlatuje ciemne szyby
  10. dwa zdjęcia z ostatniego spota tak na początek tylko nie powiem kto zrobił te fotki
  11. pawel212333 odpowiedział(a) na spectrum89 temat w 3.0
    18 ja mam założoną i fajnie wygląda i nie jest źle
  12. witam czy może ktoś w lubelskiego wybiera się na ryby w maju chętnie się podczepię na wyprawę na wekend
  13. ja mam stag Qmax butla 73 litry i wtryski acw03
  14. u niedziała np albo w jakimś sklepie motoryzacyjnym
  15. 3.800 zł A zdjęcie wstawię jak znajdę chwilę czasu jeszcze więcej wstawię jak wezme od gazownika
  16. witam i zapraszamy
  17. witaj i zapraszamy na spota https://a4-klub.pl/index.php?/topic/76243-spociki-lubelskie-najblizszy-spot-niedziela-08012017r-godz1700-tarasy-zamkowe-poziom-3-sektor-b31/
  18. witam i zapraszamy na spota https://a4-klub.pl/index.php?/topic/76243-spociki-lubelskie-najblizszy-spot-niedziela-08012017r-godz1700-tarasy-zamkowe-poziom-3-sektor-b31/
  19. Z tym to chyba ciezka sprawa [emoji14] Wysyłałem prośbę z 3 miechy temu i dalej nie ma akceptacji na spota przyjedżać a nie papierowi klubowiczeKolego nie kazdy jest tak w kraju ze akurat trafia na spota,bo ostatnio sprawdzalem kiedy to 8 stycznia jest a tu lipa bo jutro juz nl.Wysłane z S7 Edge i marz odpowiedzi każdy pracuje nawet zagranicą ale potrafi być na spocie a nie papierowi członkowie
  20. Z tym to chyba ciezka sprawa Wysyłałem prośbę z 3 miechy temu i dalej nie ma akceptacji na spota przyjedżać a nie papierowi klubowicze
  21. Fajny szczupak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.