Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wilu8

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. To jest pierwsze zerwanie wcześniej gumki sie skończyły i łopatki tarczy tłukły o koło .Na vagu patrzylem jest ciśnienie w ukladzie 6 bara tyle samo ma taka sama ze sprawnym ukladem wsumie porównywałem i nie zauwazyłem róznyc mam akurat sprawne takie samo auto do porównania .
  2. Nowe już wstawiłem wytrzymało koło 5 tys teraz aby wystartowało jak cos bedzie nie teges to trza bedzie nowy kompresor
  3. No właśnie mam zamiar wstawić nowe gumki tarczke mam ze starego sprzegła i zobaczymy .Które parametry na vagu wskazują na dysze lub osuszacz/parownik ? Biorąc pod uwage że kompresor ma 220 tyś nalotu to i tak dużo wytrzymał i byc może pomału się kończy
  4. Witam zakładał ktoś sprzeglo termotec do 6seu jak z trwałością , u mnie jakimś cudem sie zerwało po ok 5 tys km wcześniej skończyły sie gumki wiec co bende dziadował i wsio nowe , sama oś kompresora obraca sie wiec chyba kompresor sprawny
  5. wilu8 odpowiedział(a) na danielo31 temat w Audi A4 B6/B7
    Mam dziwną sprawe z vcds widzi tylko jeden drugiego , aku odpinać ?
  6. wilu8 odpowiedział(a) na wilu8 temat w 2.4
    Auto poszło na poprawke do tunera coś zmienił że wszystko wróciło do normy niestety po ok 100 zapaliła sie kontrolka silnika , wczesniej patrzyłem i w 32 / 33 tam gdzie sondy były same zera , coś zapisałem jutro sprawdze
  7. wilu8 odpowiedział(a) na wilu8 temat w 2.4
    Nie pierwsze odpalenie zimnego chodzi wysoko 1000 trzyma tak mniej wiecej do 90 stopni na liczniku , ew zgaszenie i odpalenie powoduje spadek do poziomu jw
  8. wilu8 odpowiedział(a) na wilu8 temat w 2.4
    No tak jest soft u tunera zrobiony
  9. wilu8 opublikował(a) temat w 2.4
    Cześć potrzebuje podjąć rozmowe z ludzmi którzy są po tym zabiegu usuniecia sond i wycieciu katów . U mnie na pierwsze zmieniły sie obroty są niższe i falują spadaja nawet do 500 i wstają na 720 . Jak to jest w innych przypadkach . Czyszczenie przepustnicy bez wyjmowania jest troche pomogło bo było gorzej bo przy zmianie biegów potrafił silnik zgasnąć.
  10. Stary czujnik pomierzony obwód sprawny cewka działa . Więc zostaje to co w nadkolu i gdzie to dalej idzie? po dechą do sterownika od razu jak sie dobrać , czy te same kolory co w nadkolu są w kostce co na sterowniku . Sytuacja o tyle dziwna ze wyskoczyło nagle nie było nic robione
  11. No tak tylko gdzie bo nowy czujnik ma wiazkę z kostką łaczoną w nadkolu wiec nie wiem dzie mogła by być przetarta ? Między pompa a kabiną ?
  12. Witam mecze sie już od jakiegoś czasu niby z błachego problemu , Zaczął mi sie pojawiać błąd obrotów koła przedni prawy (zwarcie do masy) wiec sprawa oczywista czujnik wymieniłem Niestety bład pajawia sie dalej taki sam .Sytuacja wyglada tak zapala sie na postoju wystarczy zgasic i zapalić i znika zwykle pojawia sie na zimnym silniku . Nijak nie widze z tym zwiazku . Wiec już pomysły starciłem pacjent seryjne AVF z manualem .
  13. Znam i widziałem jak w jednym BLB rozpadła sie dwumasa i zablokowała całkiem silnik . Zdemontuj rozrusznik powinno byc widac opiłki ew. jakąs mielonke z dwumasy
  14. W manualu masz dwumas i sprzegło w multi tylko dwumas jako łacznik silnik-skrzynia
  15. Dwumas kaput rób bo wytrzepie sterownik skrzyni miałem to samo koło 1040 +śruby cos 40

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.