Treść opublikowana przez wilu8
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
To jest pierwsze zerwanie wcześniej gumki sie skończyły i łopatki tarczy tłukły o koło .Na vagu patrzylem jest ciśnienie w ukladzie 6 bara tyle samo ma taka sama ze sprawnym ukladem wsumie porównywałem i nie zauwazyłem róznyc mam akurat sprawne takie samo auto do porównania .
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Nowe już wstawiłem wytrzymało koło 5 tys teraz aby wystartowało jak cos bedzie nie teges to trza bedzie nowy kompresor
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
No właśnie mam zamiar wstawić nowe gumki tarczke mam ze starego sprzegła i zobaczymy .Które parametry na vagu wskazują na dysze lub osuszacz/parownik ? Biorąc pod uwage że kompresor ma 220 tyś nalotu to i tak dużo wytrzymał i byc może pomału się kończy
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Witam zakładał ktoś sprzeglo termotec do 6seu jak z trwałością , u mnie jakimś cudem sie zerwało po ok 5 tys km wcześniej skończyły sie gumki wiec co bende dziadował i wsio nowe , sama oś kompresora obraca sie wiec chyba kompresor sprawny
-
kodowanie kluczyka b7
Mam dziwną sprawe z vcds widzi tylko jeden drugiego , aku odpinać ?
-
BDV katy out
Auto poszło na poprawke do tunera coś zmienił że wszystko wróciło do normy niestety po ok 100 zapaliła sie kontrolka silnika , wczesniej patrzyłem i w 32 / 33 tam gdzie sondy były same zera , coś zapisałem jutro sprawdze
-
BDV katy out
Nie pierwsze odpalenie zimnego chodzi wysoko 1000 trzyma tak mniej wiecej do 90 stopni na liczniku , ew zgaszenie i odpalenie powoduje spadek do poziomu jw
-
BDV katy out
No tak jest soft u tunera zrobiony
-
BDV katy out
Cześć potrzebuje podjąć rozmowe z ludzmi którzy są po tym zabiegu usuniecia sond i wycieciu katów . U mnie na pierwsze zmieniły sie obroty są niższe i falują spadaja nawet do 500 i wstają na 720 . Jak to jest w innych przypadkach . Czyszczenie przepustnicy bez wyjmowania jest troche pomogło bo było gorzej bo przy zmianie biegów potrafił silnik zgasnąć.
-
Błąd czujnika przy kole ABS B6
Stary czujnik pomierzony obwód sprawny cewka działa . Więc zostaje to co w nadkolu i gdzie to dalej idzie? po dechą do sterownika od razu jak sie dobrać , czy te same kolory co w nadkolu są w kostce co na sterowniku . Sytuacja o tyle dziwna ze wyskoczyło nagle nie było nic robione
-
Błąd czujnika przy kole ABS B6
No tak tylko gdzie bo nowy czujnik ma wiazkę z kostką łaczoną w nadkolu wiec nie wiem dzie mogła by być przetarta ? Między pompa a kabiną ?
-
Błąd czujnika przy kole ABS B6
Witam mecze sie już od jakiegoś czasu niby z błachego problemu , Zaczął mi sie pojawiać błąd obrotów koła przedni prawy (zwarcie do masy) wiec sprawa oczywista czujnik wymieniłem Niestety bład pajawia sie dalej taki sam .Sytuacja wyglada tak zapala sie na postoju wystarczy zgasic i zapalić i znika zwykle pojawia sie na zimnym silniku . Nijak nie widze z tym zwiazku . Wiec już pomysły starciłem pacjent seryjne AVF z manualem .
-
Zablokowany silnik. Rozpadła sie dwumasa
Znam i widziałem jak w jednym BLB rozpadła sie dwumasa i zablokowała całkiem silnik . Zdemontuj rozrusznik powinno byc widac opiłki ew. jakąs mielonke z dwumasy
-
Stuk przy odpalaniu silnika BPW Film ;)
W manualu masz dwumas i sprzegło w multi tylko dwumas jako łacznik silnik-skrzynia
-
Stuk przy odpalaniu silnika BPW Film ;)
Dwumas kaput rób bo wytrzepie sterownik skrzyni miałem to samo koło 1040 +śruby cos 40
-
Co zrobić z DPF?
A gdyby zamontować katalizator tak jak w AWX/AVF mają ta samą norme co z dpf?
-
Czasem mocniej szarpnie przy odpalaniu
Jeżdzić mozesz ale jest to sygnał utraty własciwosci dwumasy , a tego skrzynia nie lubi , koszty sa ale tylko koło i śruby to jest jakies 1070zł robota zalezy warsztat ok 500 samemu 0 Ja na dzwonieniu przejechałem ok 10tyś Ty masz wczesniejsze objawy, u mnie rozsadziło poduszke silnika przy końcu
-
Czasem mocniej szarpnie przy odpalaniu
Dwumasa pomału się kończy , za troche będzie też dzwonić w tym momencie
-
Monitoring Kamera
Jedna kamera tak 200-300 pracuje na własnym terenie wiec mogę sobie ciągnąc co chce
-
Monitoring Kamera
Cześć rozgladam sie za kamerą aby monitorować kawałem placu i brame wjazdową obszar mniej wiecej ok 40-50 m na 10m do dyspozycji mam komputer aby to obsługiwał .Wszystkie sugestie mile widziane http://allegro.pl/show_item.php?item=5835484524&msg=Obserwujesz+t%C4%99+ofert%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=2588db2f0d2284939d6df5b28ebc72fd553da4b654bb8a05ab6d91f2d6ed1ca0
-
Klimatyzacja nie chłodzi, nabita, silniczki naprawione, brak błędów w VAG.
Koło pasowe na kompresorze zobacz czy się kręci z czescią wewnetrzną ,pomacaj chłodnice klimy i czy chodzi drugi wentylator . Hmm jezeli jedna rurka jest zimna a druga ciepła to wskazuje na prace układu czyli sprezanie i rozprężanie czynnika tylko nie dochodzi do kabiny
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Wąż z szprycy 1 l dostępnej w wiekszości sklepów pasuje do otworu wlewowego ciasno ze prawie nic nie wylatuje
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Pamietajcie że jest też dwumasa która może powodować drgania i szarpnięcia
-
BPW i jego pompa oleju
W sumie to by się przydało cyknąć pare fotek i krótki opis co i jak z tak na pw to słabo
-
Spec od Multitronica
Cześc potrzebuje kontakt do polecanego szeroko w lubuskim majstra od skrzyń multitronic adres i tel jak mozna