Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10


wampir

Rekomendowane odpowiedzi

zrob fotki jak siedzi przed i po montażu :)

Nie boisz się trochę zakładać używanej zawiechy np, że może być w gorszym stanie niż Twoja ? Chyba że miałeś jakies pewne źródło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz auto to też jest strach jak z każda używaną rzeczą.

Może być dobra i zepsuje się za 10kilometrów. Boje się, ale zaryzykowałem. Cena 1 amora była 9x nizsza niż w serwisie gdzie mi powiedziano 634zł za 1 szt. na zamówienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej się boje tego, ze będzie w stylu audi tak jak mam i teraz, ze tyl nizej niż przod....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile mm roznicy pomiędzy tylem a przodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej się boje tego, ze będzie w stylu audi tak jak mam i teraz, ze tyl nizej niż przod....

i tak bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to może i lepiej bo będzie wyglądało ori. Już wcześniej pisałem, ze widziałem 2 avanty z 1BV i ten z ori zawieszeniem miał tył niżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na tyl zalozylem komplet od s4 i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet na tył tzn sprężyny i amortyzatory? Jeśli tak to o jakich oznaczeniach były sprężyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez Ci pisalem;P niestety nie powiem Ci jakie oznaczenia byly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary już jestem, napisz jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet czyli amortyzatory i sprezyny od s4 b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile mm roznicy pomiędzy tylem a przodem?

chyba ze 3 centymetry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane. Póki co przejechane 10km ale czuć sporą roznice w prowadzeniu. Mniej pływa i jest sztywne a to jeszcze na seryjnych drazkach stabilizatora. Stabilizatory RS4 niedługo też wpadną. Komfort jak dla mnie bardzo OK.

Musiałem w paincie obrocic zdjecie aby było w miare widać auta z podobnego kąta. Nowa fotka z 1BV jest zrobiona bliżej i tak dziwnie widać wypelnienie nadkoli.

połączone fotki:

1BA%20vs%201BV_zps42p1dvk6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz ze troche sie bałes ....Mam nadzije ze strach już minał i teraz jest :banan: . Moim zdaniem jest duzo lepiej , chyba to potwierdzisz . Wyraznie widac ze poszedł w dół i juz chocby z tego powodu nie buja jak stara łajba .Najważniejsze że siedzi stosunkowo równo a jak sam widziałes róznie to bywa ... Co do amorów 1 bv to nawet tam gdzie żesmy sie spotkali ten amor poradzi sobie lepiej niz 1ba bo ma krotszy skok . Pojeżdzisz tydzień , dwa i zapomnisz o 1ba. Za miesiąc przyzwyczajisz sie zupełnie i juz . Ja do 1ba juz bym nie wrócił , poprostu rzeba też nauczyc sie troche inaczej jezdzić . Co do dwóch avantów z 1bv to jeden z nich ma oba stabilizatory z S4 nie z RS4 , ale to drobnostka :wink: Mam nadzije ze jestes zadowolony z tego co zrobiłeś . Moim skromnym zdanie cała akcja jak najbardziej na +....Musimy sie spotkac i spróbowac jak to hula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony. Bałem się, że siadzie za bardzo.

Grunt, ze nie ma już uczucia jazdy pontonem. Polecam!!!

PS: moje zawieszenie 1BA jest na sprzedaż jakby ktoś chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie wygląda o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny krok - fura zabrała charakteru , jazda musi teraz znów cieszyć miskę , zapewne prowadzi sie jak inne auto ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...