Treść opublikowana przez T-żółw
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
PS4 zamiotło xklocka cytując jeden z portali - "Stało się. Sony długo trzymało nas w niepewności, ale wystarczyło kilka słów wypowiedzianych przez Jacka Trettona, by doprowadzić publiczność do szału. Japoński gigant nie ma zamiaru blokować używek, a co więcej, nie będzie wymagał od nas stałego połączenia z Siecią! To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Na PS4 zmierza blisko 140 produkcji. Ponadto nie będziemy musieli w żaden sposób weryfikować naszych poczynań, a co za tym idzie, aby zagrać w ulubione gry, nie zostaniemy zmuszeni do logowania się w Sieci raz na 24 godziny. Dalej jest jeszcze lepiej.Wszystkie osoby, które mają wykupioną subskrypcję na PS Plus, będą mogły korzystać z przywilejów również na PS4. W momencie startu PS4 abonenci PS Plus dostana w gratisie dostęp do DriveClub: PS Plus Edition. Co więcej, usługa w dalszym ciągu będzie gwarantowała nam co miesiąc nowe, darmowe gry. W przypadku Ps4 będzie to jedna produkcja miesięcznie. Na koniec chyba najbardziej istotna dla graczy wiadomość. PlayStation 4 zadebiutuje w tegorocznym okresie świątecznym w cenie 399 dolarów w USA i 399 EURO w Europie. Jak to się ma do 499 dolarów, które trzeba będzie zapłacić za Xboksa One? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami."
-
Gran Turismo 5
taaa jasne:wink:
-
Gran Turismo 5
moicz pszech:decayed: Gratuluję!
-
Gran Turismo 5
GT 6 jest robione pod PS3 więc raczej nie będzie opóźnień. gdyby robili to na PS4 to wtedy...inna bajka:decayed:
-
Platforma cyfrowa NC+
fakt, podstawa to wypowiedzenie, wysłałem je w kwietniu, nigdy nie dzwoniłem z pytaniem o ofertę, a oni dzwonili do mnie w sumie już 7 razy. dzisiaj dostałam telefonicznie taką samą ofertę jak sokram, 59 zł + wszystkie C+ i free HBO, umowa na 12 miesięcy w tym 3 gratis. nie przyjąłem:decayed: wybrałem dvb-t:wink: może na jesień/zimę coś wezmę z polsatu.
-
Platforma cyfrowa NC+
Nadal c**jnią trąca:facepalm: Dodatkową przyznają, że chcieli wydymać frajerstwo na kasę ale się nieudało:decayed:
-
Platforma cyfrowa NC+
Cyfrowy Polsat o to chodziło?
-
Platforma cyfrowa NC+
Na www CP jest umowa na 15 mies w tym 3 bezpłatne miesiące za 89,90 zl full pakiet, nie ma umowy na 18 mies. http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=9 Karwa ludzie jak wy czytacie te info:facepalm: Dowiedziałem się z kilku różnych żródeł, że oferty na www i w APS różnią się od siebie cenami i długością trwania:wink:
-
Platforma cyfrowa NC+
Ja z n byłem przez kilka lat bardzo zadowolony, dekoder turbo z 500GB, dobra jakość kanałów, większość mnie interesujących w HD, ze sportu tylko LM mnie interesowała, i inne mniej popularne dysypliny ale pokazywane na ogólnodostępnych kanałach. Rezygnację z nc+ już złożyłem:decayed:. Chodzi mi o zasady i traktowanie ludzi. nc + ma za dużo pułapek w swoim regulaminie, poczytajcie dokładnie posty kolegi mariuszby, dobrze to opisał. Co z tego, że włączyli nkowiczom zamiast nPremium Canal +, jak to jest tylko na krótki czas, nawet dokładnie nie napisali na ile? jest tylko info, że od 05.04.2013. Włączyli chyba tylko na 3 miesiące, bo na pewno nie na 18 miesięcy:decayed:. Póżniej będzie płacz, że naliczają dodatkowe opłaty za pakiet C+ po okresie promocji nie wiadomo jakiej:grin:. Jeszcze nie korzystałem z CP, wiec teraz dobra okazaja:decayed:. Jedyną różnica przy opłacie 59,90 zł to brak w CP w HD, są za to w SD - tvn turbo, bbc knowledge i tvn 24. Mało istotna różnica, dla mnie przynajmniej.
-
Platforma cyfrowa NC+
Hugo wrzuć skan nowego aneksu i poprzedniej umowy:wink:. Sporo śledzę ten temat na forach branżowych i nie widziałem żadnego wpisu, gdzie ktoś z n-ki dostał w ramach aneksu ten sam lub co dziwniejsze tańszy abonament???? Po prostu nie było takiej oferty w nc+, zwłaszcza na początku migracji. Wprost mówiono, że nie ma opcji zmiany na coś tańszego, bierz drożej albo wypierdaalaj, tak to działa. Wszyscy z n-ki posiadający nPremium dostali oferty z droższym abonamentem, np z 59 zł na 79 zł na 18 mies, uszczuplonym o kanały nPremium, które wczoraj wyłączyli + inne niegwarantowne kanały.
-
Platforma cyfrowa NC+
zachęcam do składania rezygnacji bo rejestrując ją do 19.04.2013 w systemie i tak umowa będzie kontynuowana do końca miesiąca, czyli mamy cały kwiecień na oczekiwanie jakiś pozytywnych zmian w odniesieniu do oferty. Po dyrektorze marketingu, kolejna super wiadomosć to Wiceprezes NC+ rozstaje się z firmą w trybie natychmiastowym! Problemy się piętrzą osoba głosząca hasło "nie oddamy żadnego abonenta" i nie znająca oferty własnej firmy, wg niej najdroższy pakiet to 119 zł)))
-
Platforma cyfrowa NC+
Okazuje się niestety, że nc+ to totalna porażka i żenada!!! Oferta dla migrujących z N gorsza niż dla nowych abonentów!!! Obecnie płacę 59,90 +10 zł za nPremium, umowa chyba do sierpnia/września 2013 a proponują mi pakiet za 79 zł na 18 miesięcy (dla nowych jest n a12 miesięcy to samo:)), z mniejszą ilością kanałów - SD i HD liczą jako nowy kanał, poza tym sporo kanałów jest niegwarantowanych, tzn, że w każdej chwili mogą je wyłączyć i nie jest to podstawą do rozwiązania bez kary! Prezes żabojad uważa ludzi za debili, wyrażając swoje zdziwienie, że komuś się oferta nie podoba i ludzie jej nie rozumieją! Rzekomo miało być elastycznie i pod abonenta tzn 600 opcji wyboru! 600 opcji ale czego???????? Mniej kanałów za więcej kasy? Dobrze, że można rezygnowac do 19.04.2013 bez kary:) Polecam lekturę profilu Anty NC+ na FB, prawie 23 tys osób w cigu kilku dni polubiło:)
-
Gran Turismo 5
ja pobrałem bez problemu za pierwszym razem jest w autach premium po pobraniu:wink:
-
Ceny paliwa marzec 2026
a ja ON za 5.39
-
Po Audi BMW e91 navi prof ++ 155km i kawasaki VN750
fajna fura:thumbup1: trochę pojeździsz to szybko zapomnisz o audi:decayed:, chyba, że quattro:wink:
-
Gran Turismo 5
tylko 3 dni do końca Academy GT:wink: moicz w rundzie 6-4 cię wyprzedziłem:decayed:
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
mam na laptoku, czasami pykam sobie, fajna gra
-
Gran Turismo 5
No nie gadaj że tak ciśniesz bo mi wstyd:decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- nie zaglądałem jeszcze, mocno wyżyłowałeś czasy? nie nabijać się małolaty:decayed: tylko aby złoto wpadło:wink:
-
Gran Turismo 5
pojawiły się etapy 3 i 4 w Academy 2012, pobijać czasy chłopaki:decayed:
-
Gran Turismo 5
dodam wieczorem:wink: ---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- a robiłeś juz na GT Force? ja robie same złota, na razie nie mam ambicji, żeby moicza pokonać
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
no fakt bo już miałem pisać...łał...co to za halo z tym klamkami w C7 jak w E90 już dawno były:decayed:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
to fakt teraz b. dużo baretek wpada, szczególnie jak się rundkę na 1750 zagra, a przygwożdzenia to norma:wink:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
tzn za ile?
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
na PS3 apdejt 1080 MB:)
-
Ceny paliwa marzec 2026
rano na Neste PB95 5,79 a ON 5.65:shock3: znowu wacha droższa i to o ile