Treść opublikowana przez T-żółw
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
fajne te screeny odpisali mi z EA dzisiaj na email ale teraz zrobiłem czat i mam już battloga karwa to czytywanie statystyk to długo trwa? [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 19:08_________________________________________________ PC online 94 054 PS3 online 90 614 360 online 69 623 PS3 daje radę i znalazłem siebie
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
chyba te szare z boku
-
Ceny paliwa marzec 2026
nadal rośnie...ta sama stacja BP - ON Ultimate 5.80 ale jest za to http://loteria.bp.pl/start.php
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
ja dwa dostałem od gry i jeden fajny ściągnąłem z innego gracza a jak z medalami? ma ktoś już jakiś, czy jeszcze za wcześnie? mam dopiero jedną baretkę z 50 potrzebnych :> do jednego z medali ciężko będzie z medalami, dużo grać trzeba, bardzo dużo karwa jeszcze nie mam info zwrotne odnosnie battleloga
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
18 seria ma lecieć u nas na BBC Knowledge HD prawie równoległe z premierą w UK
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
wogóle nie byłem Mam założone konto na EA dawno ale już wysłałem email i czekam na info zwrotne. Karwa zdobyłem wczoraj 8 "niezbędników"
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
wybór oczywisty 2.0d zawsze lepsze niż kiblowate 2.0 tdi obalili przynajmniej bzdury z innego filmiku nt ułomności quattro w Q5
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
:polew: no jebłem konkretnie przez to granie do rana :> na battlelog mam: Buy BF3 to get access to Battlelog
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
spoko, gram w nocy głównie jak wczoraj widziałeś ja gram we wszystkie tryby, codziennie w inny, żeby baretki zbierać :decayed: co-op chętnie ale bez słuchawek i mikrofonu nie wiem czy da radę a na razie nie planuje takiego zakupu trofea za 1 i 3 nawet nie wiem w jakim trybie zdobyłem, po prostu byłem najlepszy i 3 w rozgrywce wczoraj znowu byłem 3 Panowie zdobył ktoś już jakiś medal? A niezbędniki tylko po zabiciu nożem wpadają bo nie mam jeszcze żadnego zdobytego
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
szkoda, ze w PL na razie nie ma ale Donnington można ewentualnie zaliczyć...za półroku dopiero
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dzięki LEGO też aktualne
-
Ceny paliwa marzec 2026
Neste Wawa ON 5.49 PB 95 5.37 12 gr dajsel droższy
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
ma inne misje na razie
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
karwa dawno tutaj pisałem, żeby PABLO mnie dodał do listy malika też przyciąłem ale bidulek nie może nic napisać
-
Ceny paliwa marzec 2026
chore to jest to, że nadal sa korki pomimo takiej ceny paliwa BP ON Ultimate 5.75 zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spróbuj tutaj, robi VAG Powstańców Warszawy 2 05-420 Józefów tel. 227893590
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
no auto od razu odmłodniało
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
To się wal dokładnie widziałem, ze wczoraj malik zasuwał w BF3 ładny skład z forum już posiada BF3 na PS3
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
na tej samej stronie BF3 dostał 86% i 7.1 od userów czyli z zakupem CoD MW3 nie ma co się śpieszyć, mi BF3 pasuje bardzo, szczególnie multi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
coś o wartości 100 zł sprzedawać drożej....tak to kolega Kali potrafi
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
a ja ciachnąłem trofea za 1 i 3 miejsce, brakuje mi jeszcze 2 W BF wcześniej nie grałem ale podoba mi się zarówno kampania jak i multi, w które gram więcej
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ok dzięx, rozumiem, że po 18.11.2011 też moża pobrać, tzn od kiedy te zmiany wprowadzają a ja wczoraj głównie w BF 3 online nawet kampanii jeszcze nie skończyłem
-
MW3
tego nie znam a na pewno nie kojarze
-
MW3
pewnie wielu ale po zakupie BF3 + wyszedł nowy Batman i Uncharted 3, to....jak tu żyć za***isty nick ciasnyWiesiek....wolę nie pytać co był inspiracją :polew:
-
[ALL] Audi A6 C5 spokojne 2.8 141 kW
na zimę za***isty zakup 2.8 193KM fajny silnik