Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. fajne te screeny odpisali mi z EA dzisiaj na email ale teraz zrobiłem czat i mam już battloga karwa to czytywanie statystyk to długo trwa? [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 19:08_________________________________________________ PC online 94 054 PS3 online 90 614 360 online 69 623 PS3 daje radę i znalazłem siebie
  2. nadal rośnie...ta sama stacja BP - ON Ultimate 5.80 ale jest za to http://loteria.bp.pl/start.php
  3. ja dwa dostałem od gry i jeden fajny ściągnąłem z innego gracza a jak z medalami? ma ktoś już jakiś, czy jeszcze za wcześnie? mam dopiero jedną baretkę z 50 potrzebnych :> do jednego z medali ciężko będzie z medalami, dużo grać trzeba, bardzo dużo karwa jeszcze nie mam info zwrotne odnosnie battleloga
  4. 18 seria ma lecieć u nas na BBC Knowledge HD prawie równoległe z premierą w UK
  5. wogóle nie byłem Mam założone konto na EA dawno ale już wysłałem email i czekam na info zwrotne. Karwa zdobyłem wczoraj 8 "niezbędników"
  6. wybór oczywisty 2.0d zawsze lepsze niż kiblowate 2.0 tdi obalili przynajmniej bzdury z innego filmiku nt ułomności quattro w Q5
  7. :polew: no jebłem konkretnie przez to granie do rana :> na battlelog mam: Buy BF3 to get access to Battlelog
  8. spoko, gram w nocy głównie jak wczoraj widziałeś ja gram we wszystkie tryby, codziennie w inny, żeby baretki zbierać :decayed: co-op chętnie ale bez słuchawek i mikrofonu nie wiem czy da radę a na razie nie planuje takiego zakupu trofea za 1 i 3 nawet nie wiem w jakim trybie zdobyłem, po prostu byłem najlepszy i 3 w rozgrywce wczoraj znowu byłem 3 Panowie zdobył ktoś już jakiś medal? A niezbędniki tylko po zabiciu nożem wpadają bo nie mam jeszcze żadnego zdobytego
  9. szkoda, ze w PL na razie nie ma ale Donnington można ewentualnie zaliczyć...za półroku dopiero
  10. dzięki LEGO też aktualne
  11. Neste Wawa ON 5.49 PB 95 5.37 12 gr dajsel droższy
  12. karwa dawno tutaj pisałem, żeby PABLO mnie dodał do listy malika też przyciąłem ale bidulek nie może nic napisać
  13. chore to jest to, że nadal sa korki pomimo takiej ceny paliwa BP ON Ultimate 5.75 zł
  14. spróbuj tutaj, robi VAG Powstańców Warszawy 2 05-420 Józefów tel. 227893590
  15. no auto od razu odmłodniało
  16. To się wal dokładnie widziałem, ze wczoraj malik zasuwał w BF3 ładny skład z forum już posiada BF3 na PS3
  17. na tej samej stronie BF3 dostał 86% i 7.1 od userów czyli z zakupem CoD MW3 nie ma co się śpieszyć, mi BF3 pasuje bardzo, szczególnie multi
  18. coś o wartości 100 zł sprzedawać drożej....tak to kolega Kali potrafi
  19. a ja ciachnąłem trofea za 1 i 3 miejsce, brakuje mi jeszcze 2 W BF wcześniej nie grałem ale podoba mi się zarówno kampania jak i multi, w które gram więcej
  20. ok dzięx, rozumiem, że po 18.11.2011 też moża pobrać, tzn od kiedy te zmiany wprowadzają a ja wczoraj głównie w BF 3 online nawet kampanii jeszcze nie skończyłem
  21. tego nie znam a na pewno nie kojarze
  22. pewnie wielu ale po zakupie BF3 + wyszedł nowy Batman i Uncharted 3, to....jak tu żyć za***isty nick ciasnyWiesiek....wolę nie pytać co był inspiracją :polew:
  23. na zimę za***isty zakup 2.8 193KM fajny silnik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.