Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. Były dwa Audi, jest BMW i z chęcią brał bym kolejne BMW tym razem benzin ale .... życie krótkie i szkoda cały czas tymi samymi autami jeździć Kolejne Audi na razie nie wchodzi w grę, ponieważ wszystkie, które mi się podobają ( S, RS) na razie po prostu są poza moim zasięgiem. IMO Audi bez q to nie Audi, szkoda kasy na FWD, lepiej kupić inną markę i auto nowsze.
  2. na tej krowie wogóle nie widać, że fele to 20" !
  3. T-żółw odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    fajne auto!, ostatnie ładne A8 jak na razie:) ja tam fanem lpg nie jestem ale do 4.2 N/A sam bym wsadził
  4. pszech:)) gratuluję!!!
  5. malik gratuluję! V8 i 4.2 kox! no i q znowu:)) ...ale Q7 mi się nie podoba, brzydkie to jak cholera:))
  6. ja gram ale nie online, nowe sezonowe pojawiły się wczoraj
  7. a fuj a jednak kupiłeś tego brzydala
  8. ja odplam w miarę codziennie, żeby poziom 200% utrzymać
  9. wczoraj o tym słyszałem po raz pierwszy w tv
  10. co powoduje takie wachanie? ciekawi mnie to ponieważ od kilka lat mam plazmę Panasa i nie widzę potrzeby zmiany (używam do n, PS3 i BD, wszędzie się spisuje znakomicie )
  11. 5er F10 faktycznie już sporo jeżdzi ale C7 tez już widuję codziennie w Wawie, kwestia czasu i wyrówna się, wystarczy popatrzeć na C6 i E60 jak ktoś chce mniej pospolite auto w tej klasie to nic z trójki premium ale np Lexus GS, nowy jest
  12. T-żółw odpowiedział(a) na BIGPUN_BMW temat w Inne marki
    fajna a jeden z Twoich kolegów nie miał A4? podobne białe E92 pojawiło się na fotach na forum przy okazji prezentacji jakiegoś A4
  13. tyle to na Orlenie u mnie na wsi jest za ON Neste ostatnio jest mało konkurencyjne, czasami na Orlench i innych, takie same ceny lub czasami nawet niższe
  14. T-żółw odpowiedział(a) na NoJA temat w Lifestyle i Hydepark
    powinienieś wspomniec o cenach przy okazji może w US nie jest najdrożej ale w UE ceny hmm...jak paliwa u nas
  15. jeśli operator nie zmienia cen a zmiany w regulaminie są kosmetyczne, tzn takie, że pewnie jakby nie wysłali pisma o zmianach to 99,9% abonentów by tego nie zauważyło, to mają prawo naliczyć karę za wcześniejszą rezygnację i nawet p. A.Streżyńska nie pomoże
  16. tutaj od pewnego czasu jest za 129 zł http://muve.pl/playstation-3/strzelaniny/battlefield-3-ps3-pl/3343
  17. może vw scirocco 1,3
  18. a podobno BMW takie drogie w serwisie a jak widać B6 prawie jak continental GT z cenami
  19. T-żółw odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    no daje rade to auto
  20. po raz pierwszy widziałem na własne oczy ponad 6 zł za litr BP ON Ultimate 6,08
  21. Siema jak allroad? daje radę?
  22. http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-2-03-update-dlc-new-seasonal-events-now-available/ karwa szkoda, że ten speed test tylko w DLC jest tego mi brakuje w tej grze
  23. codziennie jestem, nawet na godzinkę ale jestem ja zawsze z defibrylem latam, nawet jak mają mnie rozwalić to lecę i ratuję, przeca baretki za to dają ...tylko nie gram na the best ratio, dlatego, taki kamikadze jestem
  24. ja jeszcze kupuje na http://www.thehut.com http://hmv.com tyle, że brat mi przywozi a nie wiedziałem, ze przesyłka do PL tylko 1F
  25. kiedyś jeździłem niebieskim sedanem 2.0 ale 90 KM a ta ścierka niezły projekt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.