Treść opublikowana przez T-żółw
-
Kto zamierza zmienić audi na inną markę lub zmienił a wraca do OOOO
Były dwa Audi, jest BMW i z chęcią brał bym kolejne BMW tym razem benzin ale .... życie krótkie i szkoda cały czas tymi samymi autami jeździć Kolejne Audi na razie nie wchodzi w grę, ponieważ wszystkie, które mi się podobają ( S, RS) na razie po prostu są poza moim zasięgiem. IMO Audi bez q to nie Audi, szkoda kasy na FWD, lepiej kupić inną markę i auto nowsze.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
na tej krowie wogóle nie widać, że fele to 20" !
-
A8 D3 na 20" :)
fajne auto!, ostatnie ładne A8 jak na razie:) ja tam fanem lpg nie jestem ale do 4.2 N/A sam bym wsadził
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
pszech:)) gratuluję!!!
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
malik gratuluję! V8 i 4.2 kox! no i q znowu:)) ...ale Q7 mi się nie podoba, brzydkie to jak cholera:))
-
Gran Turismo 5
ja gram ale nie online, nowe sezonowe pojawiły się wczoraj
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
a fuj a jednak kupiłeś tego brzydala
-
Gran Turismo 5
ja odplam w miarę codziennie, żeby poziom 200% utrzymać
-
Kantory internetowe
wczoraj o tym słyszałem po raz pierwszy w tv
-
[ALL] Plazma 3D Panasonic TX-P50UT30E
co powoduje takie wachanie? ciekawi mnie to ponieważ od kilka lat mam plazmę Panasa i nie widzę potrzeby zmiany (używam do n, PS3 i BD, wszędzie się spisuje znakomicie )
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
5er F10 faktycznie już sporo jeżdzi ale C7 tez już widuję codziennie w Wawie, kwestia czasu i wyrówna się, wystarczy popatrzeć na C6 i E60 jak ktoś chce mniej pospolite auto w tej klasie to nic z trójki premium ale np Lexus GS, nowy jest
-
BMW E92 320i
fajna a jeden z Twoich kolegów nie miał A4? podobne białe E92 pojawiło się na fotach na forum przy okazji prezentacji jakiegoś A4
-
Ceny paliwa marzec 2026
tyle to na Orlenie u mnie na wsi jest za ON Neste ostatnio jest mało konkurencyjne, czasami na Orlench i innych, takie same ceny lub czasami nawet niższe
-
Spodnie
powinienieś wspomniec o cenach przy okazji może w US nie jest najdrożej ale w UE ceny hmm...jak paliwa u nas
-
[ALL] Zmiany regulaminu PLAY
jeśli operator nie zmienia cen a zmiany w regulaminie są kosmetyczne, tzn takie, że pewnie jakby nie wysłali pisma o zmianach to 99,9% abonentów by tego nie zauważyło, to mają prawo naliczyć karę za wcześniejszą rezygnację i nawet p. A.Streżyńska nie pomoże
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
tutaj od pewnego czasu jest za 129 zł http://muve.pl/playstation-3/strzelaniny/battlefield-3-ps3-pl/3343
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
może vw scirocco 1,3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a podobno BMW takie drogie w serwisie a jak widać B6 prawie jak continental GT z cenami
- Lancer EVO X
-
Ceny paliwa marzec 2026
po raz pierwszy widziałem na własne oczy ponad 6 zł za litr BP ON Ultimate 6,08
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema jak allroad? daje radę?
-
Gran Turismo 5
http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-2-03-update-dlc-new-seasonal-events-now-available/ karwa szkoda, że ten speed test tylko w DLC jest tego mi brakuje w tej grze
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
codziennie jestem, nawet na godzinkę ale jestem ja zawsze z defibrylem latam, nawet jak mają mnie rozwalić to lecę i ratuję, przeca baretki za to dają ...tylko nie gram na the best ratio, dlatego, taki kamikadze jestem
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja jeszcze kupuje na http://www.thehut.com http://hmv.com tyle, że brat mi przywozi a nie wiedziałem, ze przesyłka do PL tylko 1F
-
Ford Sierra 2.0T 3xxKM by Kriss
kiedyś jeździłem niebieskim sedanem 2.0 ale 90 KM a ta ścierka niezły projekt