Treść opublikowana przez T-żółw
-
Ceny paliwa marzec 2026
wczoraj BP Ultimate ON - 5,70 w tym roku złamene będzie 6 zł czy dopiero w 2012
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
a co trzeba zrobić żeby to uruchomić? każdy dostaję inną instrukcję, ze trzeba indywidualnie dzwonić???
-
[INNE] Koniec w LIBII, czy teraz czas na IRAN!!!!
:shocked: W najbliższym czasie ma zostać opublikowany nowy raport Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej, który według wszystkich spekulacji ma przynieść dowody na nielegalny, wojskowy program nuklearny prowadzony w Iranie. a w Iraku miała być broń chemiczna i co.... :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
co do BF3 bez Battlelog'a też są statystyki dostępne i mi takie wystarczają w multi awansowałem na szeregowca a mi się do PS4 nie śpieszy tyle jeszcze fajnych gier do obcykania na PS3 no i na dzień dobry cena za PS4 będzie pewnie zaporowa
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
tzn my co razem kupiliśmy nie możemy korzystac z battlelog'a
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
właśnie tak się loguje i nic grę dodałem i nic
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no fakt, grafa się raczej nie zmieni, do czasu nowej generacji konsol, a obecnie chodzi bardziej o grywalność i pomysł na grę
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
może ktoś napisać jak się do Battlelog zalogować nigdy nie korzystałem z tego cuda mam konto na EA a przy logowaniu do Battlelog jest info, że musze kupić BF3 a przecież już kupiłem na PS3
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
karwa przecież już kiedyś Tobie pożyczyłem jedynkę btw to jedna z gier dla której warto mieć PS3 zacząłem kampanie BF3 grafika nie powala :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:shocked: dzięki za info .... bo inaczej karwa znowu 3 dni download'u
-
Awaryjne ladowanie B767 na Okeciu
szacunek dla załogi za bezpieczne wylądowanie widziałem dzisiaj te krążące na niebie F16
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
pszech...może nie prześpisz teraz okazji ja w końcu ściągnałem, dopisz mnie do listy graczy wcale się nie zdziwię jak tak będzie, poprzednie części są rewelacyjne Uncharted rulez
-
Forza Motorsport 4
nikt nic nie piszę bo pewnie....c**jnią trąca
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
fajniej wygląda jak się odcina kolor
-
Ceny paliwa marzec 2026
w lubelskim wszyscy leję za taką samą kasę na tej samej stacji :polew:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
:polew: w sumie świetna rekomendacja jedynkę zamówiłem nówkę na BR za 22 zł, to chyba taniej niż bilet do kina
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Mi się chyba zassało przez noc, bo rano konsola już była wyłączona ja mam słaby internet i dopiero 53% poszło do jutra może skończy się widziałem, że już się dorwałeś
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
a ja karwa dopiero 8%
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Pablo nie śmiej się już 140 MB ściągnięte
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
dobra udało się, pobieranie trwa, na razie.....O% karwa chyba najdłużej będę to ściągał
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
nie wcześniej jak po godz 20 jak dziecko położę spać
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
jaką macie prędkość neta? bo ja 1 Mb do gwiazdki może ściągnę :>
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
juz wysłałem PW
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
BF 3 kosztuje 239 zł na PSS może ktoś wydzieli te nasze gadki do oddzielnego wątku albo tematu o BF3 aaaa i dajcie znać kto to organizuje i komu kiedy kaskę przelać!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a jak nie ma dodatkowych opłat to spoko wchodzę w to karwa moicz wchodzisz a BF3?