Treść opublikowana przez T-żółw
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:shocked: dobrze, że za nóż na końcu nie chwyciła...był w zasięgu jak widać nie każdy umie się bawić
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
dawaj fotę porównamy karwa, żeby moja żona miała taki porządek w swoich gratch, muszę jej pokazac zdjęcia
-
Jak obciąć kotu pazury???
:shocked: :shocked: :polew: u nas ja trzymam kota bez żadnych rękawic , żona obcina pazurki, trzeba szybko, zdecydowanie i delikatnie ja kot nerwus to lepiej do weterynarza pójść a nie się szarpać i wkarwiać, powodzenia
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
biała fala wygląda OK ale na Imprezie z 2000r
-
[FOTO] Kobiety przed obiektywem... glamour, fashion, beauty czyli Fotki Lucasa:)
pierwsze fotki a dziewczyna
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
szału nie ma, raz zagrałem i wywaliłem
-
Gran Turismo 5
moicz pszech
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wawa dwa dni temu Neste ON 4.79
-
BANK POMYSŁÓW ;D nie wiesz jak zarobic zobacz !
spadłem z fotela...klijęt, tranwaje, bilbort itp, itd :polew: :polew: :polew:
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Pablo na razie popularny, żeby nie powiedzieć masowy to kolor czarny aut na forum, a nie Rotory, co drugie czarne aaaa sam miałem czarne A4
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Malik taką fele widzę na Twoim TT Uploaded with ImageShack.us
-
Przeglądarka IE vs Google vs FireFox
Chrome rulez od dłuższego czasu :shocked:
-
[INNE] ASTRA 2 100 edition
Edition 100 (z okazji 100-lecia Opla) a nie 100 KM
-
Gran Turismo 5
no własnie można kilkukrotnie wygrać i dostać kasę za 1 miejsce w sezonowych karwa ja mam kasy prawie 20 mln to nie m sensu nabijać no dobra rozpocząłem zdobywanie trofea z 1000 aut w garażu wiec kasa się przyda
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
nie wiem ile, po prostu porównuje spalanie do swojego 3.0 CR na tak krótkich odcinkach mam z BC 10.8/10.9, a średnie z motostatu widać. aaaaa ja mam automat i cięższe auto więc jestem zadowolony z mojego spalania
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Cuber przy okazji spalanie 10.3/10.4 w mieście dla 2.0 tdi to chyba nie jest ekonomiczne auto
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
płacę tylko za gry bo brat mi przywozi kupuje się np tu http://www.thehut.com/games/platforms/ps3/ps3/elysium.search?search=&searchFilters=UFMzI2RlcGFydG1lbnQ6Z2FtZXMvcGxhdGZvcm1zL3BzMyohJiMxNjM7NS4wMCAtICYjMTYzOzEwLjAwI2h1dF9HQlBfcHJpY2U6WzUgVE8gOS45OV0hUFMzI3Byb2R1Y3RUeXBlOjM4IQ==
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
75% mojej kolekcji to gry z UK własnie zamówiłem Prince of Persia, Resistance 2 i Assasin I same nowości ale nówki i wszystko poniżej 45 zł
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jako ciekwostka w UK obecnie pierwszy tytuł nówka za ok 35 zł, drugi 45 zł
-
[B5 AJM] Wczasy Bulgaria
:shocked:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja znajdę czas to zagramy
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
ja trzymam tam gdzie powinna być popielniczka, której u mnie nie ma, wersja dla niepalących Ja stety mam dużą navi, więc schowek pod radiem/klimą odpadł, a w popielniczce siedzi obecnie grucha od CB. ja też mam navi i właśnie miejsce po popielniczce to jedyne miejsce oprócz podłokietnika , gdzie mogę położyć fona
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
ja trzymam tam gdzie powinna być popielniczka, której u mnie nie ma, wersja dla niepalących
-
Gran Turismo 5
przeca tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=95688.0 masz wszystkie dane
-
Gran Turismo 5
z chęcią, teraz mam dużo wolnego czasu tylko z brajdolem nie mogę się styknąc żeby pograć online, to nie wiem jak to się uda w kilka osób ale jakby co to jestem chętny