Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeglądarka IE vs Google vs FireFox


Internet Explorer czy Google Chrome  

  1. 1. Internet Explorer czy Google Chrome



Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam innej :wink4: czyli Firefoxa, poniewaz można do niej instalować dodatki dosc użyteczne, np download chelper <- sciaganie z YT wrzuty i innych stron gdzie są jakieś multimedia jednym kliknięciem

adblock+ i noscript - zapominasz o reklamach i denerwujacych skryptach :wink4:

tego konkurencja nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ma znaczenie ,ale dodam że mam Viste Home Premium ( :sick3: )

nie ma znaczenia

Ja osobiscie googla nie trawie bo ze tak powiem przejmuje portale i próbuje robić monopol, na przykładzie kont na youtube, zeby zalogowac sie musisz załozyć gmaila :gwizdanie: a sama przegladarka do mnie nie przemawia :gwizdanie:

Wiec mój głos inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Chrome, proponuje porownac czas uruchamiania i prace na kilkunastu otwartych zakladkach co bedzie bardziej mulić :D A tłumaczenia ze Google przejmuje portale ma sie nijak do tej dyskusji, maja kase to przejmuja a czy maja dobre produkty to juz inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli schodzimy do szybkosci działania to liderem jest Opera :wink4: google chrome ma wtyczki ale jeszcze nie tyle co firefox :wink4:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 12:04_________________________________________________http://szuman.eu/archives/784-Chrome_vs._Firefox_vs._Internet_Explorer_-_zalety_i_wady.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IE nie trawie jak TPSA :wallbash: Wy...ebał bym go z systemu żeby nie był niezbędny

Google jest fajne (mam na jednym kompie) ale używam FireFoxa bo szybki i ma użyteczne dodatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z użytkowania :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 12:27_________________________________________________Firefox bez pluginów jest w miare szybki ale im wiecej sie tego wgra i zostawi sie w pamieci otwarte zakładki tym bardziej wydłuża sie jego czas, ale w porównaniu do wersji 3, czwórka jest szybsza, ale tak czy tak opera jest najszybsza u mnie na kompie mam 4 przeglądarki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Only FF :kox: Opera - nie mogłem się do niej przekonać. Google Chrome - za dużo już Googla :P jestem zadowolony z FF. Jest intuicyjna i ma wszystko czego mi do szczęście potrzeba ... no poza przynoszeniem piwa z lodówki :wink4:

Wiecie do czego służy przeglądarka Internet Explorer ?

Do pobrania innej przeglądarki aby móc ją zainstalować i na niej pracować :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ma znaczenie ,ale dodam że mam Viste Home Premium ( :sick3: )

Po pierwsze wywal te gowniany system :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Chrom, dużo szybciej sie uruchamia niż firefox szczególnie przy kilki otwartych zakładkach, i mam wrażenie ze szybciej ładuje strony niż firefox (podkreślę którego używałem przez 2 lata albo i więcej) Do Chroma też nie mogłem się przekonać a jednak, najlepiej zrobisz jak zainstalujesz obydwie przeglądarki i sprawdzisz które Ci bardziej pasuje :good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś zawsze używałem Opery, bo na jakiś czas wstecz miała wszystko, czego nie oferowała konkurencja - gesty, fast dial, zakładki, itp. Dodatkowo zajmowała niecałą połowę FF. Obecnie jadę od długiego już czasu na FF, z zainstalowanymi dodatkami, bo Opera raz, że nie chce otwierać wszystkich stron, dwa, że stałą się bardziej ociężała niż FF.

Chroma wywaliłem po chwili, bo nie leżał m kompletnie, a IE nie tykać wolę kijem 6m :decayed:

Głos na FF i Operę po równo - niestety wybrać trzeba jedną opcję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...