Treść opublikowana przez T-żółw
-
Gran Turismo 5
karwa bro za granie się wziąłeś
-
Ceny paliwa marzec 2026
ON na Neste Wawie dzisiaj 4,86
-
Gran Turismo 5
pamiętasz ustawienia fur? bo pierwszy wyścig FIATEM na 6 byłem zresztą od wczoraj pochłonęło mnie oglądanie Le Mans
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
po to audi robi FWD, żeby BMW z RWD miało klientów :decayed:
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
nowy to już tylko R malik ładny wynik ale i tak liczą się tylko wrażenia z jazdy a nie cyfry i kreski
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pablo grasz w Dead Nation? Widziałem, że masz trofea z tej gry, ale nie widziałem Cię w tych ogólnych statystykach po skończeniu misji moicz ze znajomych króluje w DN
-
Gran Turismo 5
nowe sezonowe? o to zaraz sprawdzę
-
Gran Turismo 5
pszech gratuluje
-
Ceny paliwa marzec 2026
drogo dzisiaj żona zalewała swojego ON na Neste za 4.88
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:notworthy: dziex stary oczywiście bronx sie należy
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
dokładnie, jestem tego samego zdania
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pablo wg tekstu poniżej taka sytuacja nie powinna mieć miejsca a jednak ...sam jestem przykładem, że tak się stało You will be taken back to the Welcome Back section where you will be able to select your two free games These instructions are applicable to both PS3 and PSP In addition, we’re giving free access to our premium subscription service, PlayStation Plus, which includes free games, huge discounts, exciting exclusives and added features like online storage and automatic downloads, to all PSN members for 30 days at no charge, requiring no long term commitment. ściągnąłem PP + i BP i nie widze teraz free Infamous i Dead Nations
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
karwa tez sie zdziwiem jak trofea zaczęły wpadać ale w burnout paradise to trofea lecą jedno za drugim karwa pokazywały mi się darmowe gry do ściągnięcia a teraz ich nie ma wogóle ktoś ma podobny problem? problem występuje od momentu jak upgrade do + ściągnąłem
-
[ALL B7] 2006 Audi A4 S 2.0T
fura
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
mpak fotele a że BMW lepiej jezdzi niż jakiekolwiek audi FWD to jakoś nie jestem zdziwiony
-
LED czy plazma
:polew: Co do "fachowców" ze sklepów to niedawno w MM byłem świadkiem jak sprzedawca zachwalał plazmę za ok 1500 zł, w porównaniu do LED za 3000 zł twierdząc, że LED to kiepski wybór, aż sie zatrzymałem z wrażenia . Czasami jednak w Euro jest taniej niż w necie, poparte własnym przykładem 3 lata temu, kiedy plasma Panasonic kosztowała taniej niż w 98% sklepów internetowych ja tak zrobiłem a wybrana plasma Panasonic miała najgorszy obraz w całym sklepie pomimo podpiętej N z Discovery HD :decayed: w domu jednak plasma pokazała co potrafi i jest :good:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
fakt oznaczenia BMW są nieźle mylące nie przespałem po prostu odnosiłem się do obecnie oferowanych silników 1.8tq sam miałem i chwaliłem
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
BMW też nie m 3.5tdi jak wcześniej wspomniałeś 330d 6 2993 cm³ 170 kW (231 KM) przy 4000 obr./min 500 Nm przy 1750 obr./min E90, E91, E92, E93 335d 6 2993 cm³ 210 kW (286 KM) przy 4400 obr./min 580 Nm przy 1750 obr./min E90, E91, E92BMW też nie m 3.5tdi Niestety Audi poza 2.0 tfsi, 3.0 tdi i 3.0tfsi nie posiada nic ciekawego do zaoferowania Jest co prawda 2.5 tfsi ale tylko w dwóch topowych modelach więc nieliczni tym jeżdżą Dla mnie Audi broni się tylko przed BMW, quattro, bez tego nie byłoby szału
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
od 02.06.2011 w Saturnie na PS3 i x-klocka ostatni MoH i NFS HP za 79 pln
-
[BMW E38] Mój Rekinek ;)
fajny kolor steptronic robi robotę
-
Gran Turismo 5
Pablo :good: ja mam tylko B spec na 40 lvl ciachnięty a A spec dopiero 30 lvl a ile masz % trofeów?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podobno oniak ma już i lożę honorową zaklepaną
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:jerk: ciąłeś w jedynke ??? jasne, najlepsze są milionowe drifty
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Race Driver: GRID 2 trafi do sklepów w 2012 roku. Takie rozwiązanie ma wyeliminować konflikt między DIRT'em i GRID'em i będzie kontynuowane w przyszłości.
- Nowicjusz - wątek powitalny